Co wydarzyło się w świecie Microsoft w 2017 roku?

Co wydarzyło się w świecie Microsoft w 2017 roku?

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
11:18
29.12.2017
1 komentarz
1094 wyświetlenia

Rok 2017 w świecie Microsoftu okazał się pełen nieoczekiwanych zmian i nowości – nic zresztą dziwnego, bowiem w jego trakcie ukazały się aż dwie wielkie aktualizacje systemu Windows 10, z których każda przepełniona było rozmaitej maści usprawnieniami oraz całkowicie świeżymi rozwiązaniami. To oczywiście nie wszystko, bowiem gigant z Redmond okazał się w tym roku szczodry również pod względem sprzętu. Mowa tu nie tylko o tak konwencjonalnych urządzeniach jak Surface Laptop czy Surface Book 2, lecz również o całkowicie nowej klasie komputerów, nazywanych obecnie Allways Connected PC’s.

Podsumowanie roku w świecie Microsoft 2017

Nie można oczywiście pominąć również premiery najpotężniejszej konsoli na świecie, czyli Xbox One X. To oczywiście tylko kilka spośród wydarzeń, które miały miejsce w mijającym właśnie roku – nie musicie się jednak martwić o przeoczenie czegoś istotnego, bowiem specjalnie dla Was stworzyliśmy materiał wideo, opisujący miesiąc po miesiącu najważniejsze zdarzenia mające miejsce w świecie Microsoftu w roku 2017.

Jak widać, sporo działo się w ubiegłym roku i to praktycznie w każdym aspekcie działalności Microsoftu. Podzielcie się w komentarzach swoją opinią na temat tego, które pojedyncze wydarzenie ze świata Microsoftu najbardziej zapadło Wam w pamięć – jesteśmy wyjątkowo ciekawi tego, jaka jest Wasza opinia na ten temat.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=R2ASPF2YI3I

Polecamy również w kategorii Firma Microsoft

Komentarze

  • AH 13:36 29.12.2017

    No poza One X i w sumie FCU, to takich mega powalających wydarzeń w 2017 nie mieliśmy. Za to w 2018 Microsoft pewnie dorzuci do pieca za sprawą Surface Phone i Redstone 4. Zobaczmy, będzie się działo.

Skomentuj

Autor