Menu kategorii
 • Co nam da integracja Microsoft Stream z Microsoft Forms?

  Co nam da integracja Microsoft Stream z Microsoft Forms?

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  17:26
  11.02.2019
  439 wyświetleń

  Microsoft Stream to usługa wideo dla firm, ułatwiająca bezpieczne oglądanie i udostępnianie filmów. Udostępniać można nagrania zajęć, spotkań i prezentacji, sesje szkoleniowe i inne filmy, które ułatwiają współpracę w zespole. Nagrania można oznaczać tagami oraz komentować, podając konkretne miejsce w filmie tak, aby było wiadomo, do czego chcemy się odnieść. Na platformę trafiają tymczasem kolejne integracje - z Microsoft Forms oraz PowerPoint. Co z ich pomocą zrobimy?

  Jak twierdzi Microsoft, dzięki tym nowym integracjom tworzenie bardziej wizualnych i immersyjnych doświadczeń szkoleniowych, learningowych i komunikacyjnych staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek. W tym kwartale Microsoft Stream rozszerzy swoje możliwości, dając zespołom możliwość łączenia szkoleniowych wideo z quizami, formularzami i ankietami. Wszystko to za sprawą połączenia Stream z Forms. Ma to pomóc zwiększyć zaangażowanie widzów i interaktywność klipów, zaś twórcom dać metodę sprawdzenia, jak dobrze ich materiały zostały zrozumiane.

  Microsoft Stream

  Druga zapowiedź dotyczy integracji Microsoft Stream z PowerPointem. Jeszcze w tym miesiącu pojawi się możliwość osadzania wideo z platformy Stream w prezentacjach. Dzięki temu użytkownicy będą mogli tworzyć bogatsze i mocniej oddziałujące prezentacje.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/Microsoft-Stream-Blog/New-interactive-video-features-and-deeper-integrations-with/ba-p/323918

  Polecamy również w kategorii Office 365