Co dalej z Windows Insider po Anniversary Update?

Co dalej z Windows Insider po Anniversary Update?

 Bartosz Supronik
Bartosz Supronik
14:14
07.07.2016
0 komentarzy
2146 wyświetleń

Microsoft zamierza opublikować Windows 10 Anniversary Update 2 sierpnia 2016. Aktualizacja wprowadzi wiele zmian. Mimo długiej listy udoskonaleń i ulepszonej funkcjonalności niektórzy użytkownicy mają pewne obawy dotyczące nadchodzącej zmiany. Nie dotyczą one jednak błędów i wymagań sprzętowych. Główne pytanie nurtujące użytkowników Windows Insider brzmi: co się stanie z buildami Preview po wypuszczeniu Anniversary Update?

Odpowiedź poznaliśmy wczoraj. Dona Sarkar, szefowa projektu Windows Insider, opublikowała na Twitterze wpis potwierdzający, że następne wersje poglądowe będą publikowane także po premierze Anniversary Update.

To dobra informacja dla użytkowników Windows Insider, chcących nadal kształtować Windows 10. Wygląda na to, że gigantowi z Redmond również podoba się kierunek w którym zmierza projekt. Jak napisała sama Dona "system działa całkiem dobrze".

Obecne buildy dedykowane są gałęzi Redstone 1, a całkiem niedługo na PC, Widows 10 Mobile i Xbox powinny pojawić się wersje dla Redstone 2. Oznacza to, że użytkownicy Windows Insider mogą spać spokojnie, nie zostaną porzuceni przez Microsoft, który wyraźnie ma zamiar publikować kolejne wersje poglądowe.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.winbeta.org/news/dona-sarkar-preview-builds-will-continue-release-windows-10-anniversary-update

Polecamy również w kategorii Windows Insider

Komentarze

Skomentuj

Autor