Centrum wiadomości Office 365 usprawnione

Centrum wiadomości Office 365 usprawnione

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
15:49
05.11.2013
0 komentarzy
2001 wyświetlenie

Pakiet Office 365 otrzymał kilka poprawek. Najważniejszą jest usprawnienie Centrum wiadomości, które teraz lepiej spełnia swoją funkcję.

Centrum wiadomości zostało dodane do pakietu Office 365 na początku sierpnia tego roku. Microsoft stworzył tę funkcję w celu lepszej komunikacji z klientem, przez wysyłanie wiadomości dotyczących zmian w pakiecie czy usługach, z których użytkownik korzysta. Dostęp do Centrum wiadomości mają tylko użytkownicy pakietu w edycji Enterprise i posiadający uprawnienia administratora.

Najważniejszą zmianą jest poprawienie widoczności Centrum wiadomości. Wcześniej było ono ukryte w bocznych panelach, teraz znajduje się na pulpicie głównym Office 365. Użytkownik zaraz po zalogowaniu będzie wiedział, że otrzymał od Microsoftu nową wiadomość.

Kolejną nowością jest wysyłanie wiadomości, które dotyczą nie tylko dotyczą subskrybowanych przez klienta usług czy najważniejszych informacji ze świata Microsoftu. W Centrum wiadomości pojawiać się będą informacje, z których może skorzystać cała firma, np. doniesienia z branży, w której dana firma się specjalizuje.

Microsoft zapewnia, że Centrum wiadomości będzie nadal aktualizowane. Firma dodaje też, że ta funkcja jest ważnym elementem całego pakietu, a jej rozwój wpłynie na efektywność pracy z usługą Office 365.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://blogs.office.com/b/office365tech/archive/2013/11/04/an-improved-message-center.aspx

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor