Centrum opinii najprawdopodobniej doczeka się swojej przeglądarkowej wersji

Centrum opinii najprawdopodobniej doczeka się swojej przeglądarkowej wersji

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
11:33
19.03.2018
0 komentarzy
703 wyświetlenia

Jednym z najważniejszych czynników przyczyniających się do sukcesu firmy jest jej dobry kontakt z klientami. Realizuje się to na wiele sposobów, jednak w branży technologicznej najkorzystniejsze okazuje się utworzenie miejsca, w którym użytkownicy mogą podzielić się swoimi uwagami na temat produktów czy zasugerować ich ulepszenie w konkretny sposób. Dzięki temu dana firma nie tylko cieszy się większą sympatią, lecz również informowana jest na bieżąco o potrzebach klientów. Rzecz jasna i Microsoft postarał się o udostępnienie podobnej przestrzeni – nosi ona nazwę Centrum Opinii. Niestety, istnieje tu pewna niedogodność polegająca na tym, że całość dostępna jest wyłącznie za pomocą aplikacji, co w pewnych warunkach znacząco utrudnia obsługę takiego centrum. Na szczęście niebawem może to ulec zmianie.

Powstanie Centrum Opinii w przeglądarce jest tylko kwestią czasu

Kilka dni temu w serwisie Reddit pojawił się intrygujący post jednego z inżynierów Microsoftu, Devina Shiha. Pyta on w nim użytkowników wprost o to, w jakiej formie chcieliby zobaczyć przeglądarkową wersję Centrum Opinii, a także w jaki sposób chcieliby z niego korzystać. W dyskusji pojawia się też między innymi zapytanie o konieczność wdrożenia synchronizacji komentarzy pomiędzy wersją dekstopową Centrum Opinii a jego przeglądarkowym odpowiednikiem. Mało tego, Deivn zachęca w swoim poście do komentowania oraz dzielenia się uwagami.

Kwestia wprowadzenia webowej wersji Centrum Opinii okazała się całkiem interesująca, bowiem jak do tej pory pojawiły się aż 33 komentarze odnośnie tego tematu, przy czym większość z nich jest bardzo rozbudowana (jak na standardy Reddita). Dodatkowo aż 96% ocen postu jest pozytywych – oznacza to mniej więcej tyle, że użytkownicy Windows 10, korzystający z portalu Reddit po prostu chcą zobaczyć w praktyce przeglądarkową wersję Centrum Opinii.

Jakkolwiek by nie było, powstanie nowej wersji Centrum Opinii nie zostało jeszcze potwierdzone przez Microsoft na żadnym z oficjalnych kanałów. Możliwe, że Devin przeprowadzał wywiad celem nakreślenia nowego pomysłu, tak więc na efekty całej akcji przyjdzie nam zapewne jeszcze sporo poczekać.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.reddit.com/r/Windows10/comments/84wz9f/soliciting_thoughts_feedback_hub_web_presence/

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor