Business Black Weekend w onex.store! Sprawdź wyjątkowe promocje

Business Black Weekend w onex.store! Sprawdź wyjątkowe promocje

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
21:26
23.11.2021
2147 wyświetleń

Skorzystaj z Business Black Weekend w onex.store! Już od w ten piątek 26 listopada, aż do niedzieli 28 listopada możesz wybrać jeden lub kilka z ponad 200 produktów skierowanych do klientów biznesowych. Nasi specjaliści wybrali najlepsze rozwiązania IT: oprogramowanie, sprzęt i podzespoły komputerowe. Nie będziemy jeszcze zdradzić cen, ale za to przedstawimy kilka produktów, które będą objęte promocją na Business Black Weekend.

Black Friday — co to jest?

Black Friday wywodzi się z USA i tradycyjnie rozpoczyna sezon przedświątecznych wyprzedaży. Od kilkunastu lat akcja zdobywa rosnącą popularność na świecie. Część sprzedawców, aby zainteresować klientów swoją ofertą, organizuje kilkudniowe akcje, znane pod nazwami Black Week albo Black Weekend.

W Polsce dopiero kilka lat temu zrobiło się głośno o Black Friday. Tego typu akcje organizowane są co roku zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Przez ten czas mogliśmy zaobserwować poprawę warunków promocji i większy wybór interesujących produktów znanych producentów. Jak pokazują badania, świadomość Black Friday wśród polskich konsumentów jest dość mocna.

Według raportu Gemius/PBI w ten dzień sklepy internetowe odwiedza minimum 5 mln użytkowników. Sama akcja zdobyła też większą popularność od innych tego typu okazji zakupowych, takich jak Dzień Darmowej Dostawy czy Cyber Monday. Wielu klientów wstrzymuje się również z listopadowymi zakupami w pierwszej połowie miesiąca, oczekując właśnie na Black Friday.

Business Black Weekend — sprawdź okazje zakupowe w onex.store

Okazje zakupowe spod szyldu Black Weekend lub Black Friday w dużej mierze są kierowane do osób prywatnych — konsumentów. W tym roku onex.store przygotował jednak specjalną ofertę dla klientów biznesowych. Business Black Weekend w onex.store to najlepsze promocje na urządzenia i oprogramowanie dla firm, a także jedyna tak obszerna oferta dla biznesu. Profesjonaliści potrzebują profesjonalnych rozwiązań. I to właśnie na nich skupia się oferta onex.store.

Black Friday 2021 - Business Black Weekend

Poznaj produkty dostępne w promocyjnych cenach

Oferta promocyjna w ramach Business Black Weekend w onex.store skupia się na kategoriach, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów biznesowych oraz na produktach wartościowych dla przedsiębiorców, takich jak:

Podczas trwania akcji Business Black Weekend w onex.store pojawi się więcej promocji w kategoriach:

Business Black Weekend w onex.store - promocja

Bezpieczne zakupy w onex.store

Sklep onex.store (dawniej znany jako Sklep CentrumXP) to sklep firmy Onex Group mieszczącej się w Warszawie. Onex Group już od ponad 10 lat zajmuje się doradzaniem, dostarczaniem oraz wdrażaniem oprogramowania biznesowego Microsoft w firmach na polskim rynku. Szybka realizacja i profesjonalne wsparcie naszych specjalistów potwierdza wiele pozytywnych opinii klientów (97% pozytywnych opinii na portalu Ceneo i blisko 100% pozytywnych opinii na portalu Allegro).

Robiąc zakupy w onex.store, masz pewność, iż Twoje dane są w pełni bezpieczne. Realizacja płatności odbywa się za pośrednictwem sprawdzonych dostawców usług (PayU, zwykły przelew, BLIK oraz Google Pay), a zamówienie jest dostarczane przez zaufanych dostawców inPost i DPD. Pracownicy naszego magazynu dopilnują, by towar został solidnie zapakowany i bezpiecznie trafił w Twoje ręce.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://onexstore.pl/

Polecamy również w kategorii onex.store