Build 9901 Windows 10 psuje współpracę z programem Windows Insider

Build 9901 Windows 10 psuje współpracę z programem Windows Insider

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
17:23
15.12.2014
0 komentarzy
2202 wyświetlenia

Build w wersji 9901 Windows 10 powoduje problemy z cyklem aktualizacyjnym uczestników programu Windows Insider. Poinformował o tym pracownik Microsoftu odpowiedzialny za testy systemu.

Windows 10 build 9901 pojawił się w sieci przedwczoraj. Wielu chętnych niewiele się zastanawiając szybko zainstalowało nową wersję, ponieważ ta zachęcała kilkoma ciekawymi nowościami - dostępem do osobistej asystentki Cortana czy zmianami w Sklepie Windows.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy wyjdą na instalacji nowego buildu na dobre. Otóż jak informuje na swoim Twitterze Gabriel Aul - jeden z liderów programu Windows Insider - instalacja Windows 10 build 9901 powoduje wyłączenie automatycznych aktualizacji u tych użytkowników, którzy wcześniejsze wersje instalowali właśnie poprzez program Windows Insider.

Nie należy się jednak szczególnie tym faktem martwić, ponieważ naprawa błędu nie jest trudna. Wystarczy, że użytkownik przywróci poprzednie wydanie wersji build Windows 10 lub poczeka na nowe ISO, które zgodnie z zapowiedzi ma zostać wydane podczas styczniowej konferencji Microsoftu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/installing-leaked-windows-10-build-9901-will-break-your-insider-update-cycle

Polecamy również w kategorii Windows Insider

Komentarze

Skomentuj

Autor