Bug Bash nadciąga! Insiderzy będą szukać błędów w Redstone 4

Bug Bash nadciąga! Insiderzy będą szukać błędów w Redstone 4

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:46
26.01.2018
0 komentarzy
1112 wyświetlenia

Microsoft przed wydaniem praktycznie każdej dużej aktualizacji Windows 10 prowadzi program tropienia błędów. Nie inaczej będzie w przypadku zbliżającego się wielkimi krokami Redstone 4. Program Bug Bash zorientowany na wiosenną aktualizację rozpocznie się już za tydzień i potrwa przez kolejne 9 dni, w trakcie których Insiderzy będą szukać usterek przed publicznym wydaniem aktualizacji.

Bug Bash Redstone 4

O najbliższym Bug Bash jako pierwsza napisała Dona Sarkar. Szefowa programu Insider wspomniała o nim przy okazji wydania kompilacji 17083 dla PC. Wielkie tropienie rozpocznie się w następny piątek, 2 lutego, i potrwa do końca następnego tygodnia, kończąc się 11 lutego. W międzyczasie Microsoft poprowadzi dedykowany programowi webcast. Transmisję będzie można oglądać 6 lutego na platformie Mixer, na kanale Windows Insider. Co więcej wiadomo na temat obecnego programu?

O zbliżającym się Bug Bashu przypomniała również Jen Gentleman, inżynier oprogramowania i Insiderka w zespole Shell w Microsoft. Szczegóły tej edycji zostaną dopiero podane. Użytkownikom, którzy nie znają jeszcze zasad Bug Bash, Jen poleca obejrzeć wideo z edycji przeprowadzonej przy okazji Fall Creators Update. Warto tu zauważyć, że przesyłanie feedbacku stało się znacznie wygodniejsze. Dotyczy to nie tylko powiadomień z Centrum opinii, ale też samego procesu opiniowania, w którym niesłychanie łatwo jest odnieść się do konkretnego elementu i stworzyć odpowiedni zrzut ekranu.

Cóż, na razie pozostaje nam czekać na więcej szczegółów. Gdy tylko Microsoft o nich powiadomi, na pewno przeczytacie o tym na łamach CentrumXP.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://twitter.com/JenMsft/status/956380770116841472

Polecamy również w kategorii Windows Insider

Komentarze

Skomentuj

Autor