BizTalk Server 2006 juz gotowy

BizTalk Server 2006 juz gotowy

 Autor nieznany
Autor nieznany
00:00
27.03.2006
0 komentarzy
2502 wyświetlenia
Microsoft zaprezentował wersję RTM BizTalk Server 2006, nowej edycji oprogramowania do zarządzania procesami biznesowymi. Finalna wersja serwera odpowiada bezpośrednio na zapotrzebowanie Klientów w zakresie wygodnego wdrażania i usprawnienia procesów biznesowych. Dodatkowo, dzięki wbudowanym w oprogramowanie adapterom integracyjnym, BizTalk Server 2006 zapewnia zgodność operacyjną z najpopularniejszymi aplikacjami biznesowymi wykorzystywanymi w firmach na całym świecie.

BizTalk Server 2006 należy do nowej generacji rozwiązań do zarządzania, monitorowania i optymalizacji procesów biznesowych. Dzięki uproszczonemu kreatorowi instalacji, BizTalk Server 2006 jest łatwy we wdrożeniu i konfiguracji, a zachowanie podstawowej architektury z BizTalk Server 2004, pozwala użytkownikowi na łatwe przeprowadzenie aktualizacji do nowej edycji serwera. Wbudowane nowe funkcje monitorowania działalności biznesowej ułatwiają wdrażanie i zarządzanie kluczowymi procesami biznesowymi, a także umożliwiają obsługę w czasie rzeczywistym subskrypcji i alertów dotyczących aktywności przedsiębiorstwa.

„Nowy produkt jest dużym krokiem naprzód w zakresie automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych. Cieszy nas duże zainteresowanie rozwiązaniem i satysfakcja Klientów, którzy korzystają już z nowych funkcjonalności. Rozbudowaliśmy je tak, aby objąć wszystkie obszary zainteresowania i działalności naszych Klientów, a jednocześnie umożliwić łatwą aktualizację wcześniejszej wersji. Wierzę, że wykorzystanie w firmie nowego BizTalk Server 2006 z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na jej funkcjonowanie i umożliwi osiągnięcie przewagi konkurencyjnej” – powiedziała Magdalena Kozłowska-Deć z polskiego oddziału Microsoft.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.microsoft.com/poland/

Polecamy również w kategorii Rozwiązania dla biznesu

Komentarze

Skomentuj

Autor