Bing ze wsparciem dla systemowego ciemnego motywu w Android 10

Bing ze wsparciem dla systemowego ciemnego motywu w Android 10

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:19
18.11.2019
341 wyświetlenie

Sens istnienia osobnych aplikacji wyszukiwarek na smartfonach jest moim zdaniem bardzo dyskusyjny. Przecież i tak większość czynności związanych z wyszukiwaniem Sieci wykonujemy z poziomu przeglądarki, zapytania wpisując albo bezpośrednio w przeglądarce, albo korzystając z odpowiedniego widgetu. Aplikacje te co prawda łączą kilka innych funkcji, ale podstawową z nich jest właśnie wyszukiwanie.

Bing się pod tym względem o tyle wyróżnia, że oferuje całkiem przyjemne doznania wizualne podczas wyszukiwania. Zresztą w pewien sposób, biorąc pod uwagę ilość dostępnych funkcji, może on nawet odgrywać rolę przeglądarki. Nowa aktualizacja Bing dla Androida dodała wsparcie dla systemowego motywu ciemnego Androida 10. Najnowszą wersję można pobrać wprost ze Sklepu Google Play.

Bing oferuje kilka interesujących funkcji, co wyróżnia go na tle Google. Po pierwsze mamy tutaj tapety, które poprawiają wspomniane już wyżej wrażenia wizualne. Znajdziemy tutaj również tryb czytania, kanał informacyjny oraz nagrody Bing. Wyszukując za pomocą Binga, możemy bowiem zdobywać punkty, które można potem wymieniać na różnego rodzaju usługi, na przykład w kawiarniach Starbucks czy sklepie Amazon. Niestety nagrody nie działają w Polsce, więc ta chyba najciekawsza funkcjonalność Binga nie jest dostępna dla polskich użytkowników.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/bing-for-android-now-comes-with-improved-dark-mode-support-on-android-10/

Polecamy również w kategorii Android