Bing na Androida zyskał nowy wygląd

Bing na Androida zyskał nowy wygląd

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
13:30
04.05.2014
1 komentarz
2296 wyświetleń

Zespół Bing ostatnio nie próżnuje. Niedawno amerykańska edycja wyszukiwarki została pozbawiona reklam w użytku edukacyjnym, a kilka dni temu przedstawiliśmy jej silnik zintegrowany z powłoką Windows 8.1. Teraz aktualizację zaliczyła aplikacja Bing na Android.

Aktualizacja wnosi przede wszystkim zmiany wizualne: "Wcześniej w tym tygodniu wypuściliśmy aktualizację Bing na Android, która wprowadza nowy, opływowy wygląd i odczucie [z użytkowania]." - czytamy na blogu Bing. Jak dodają twórcy, zmiany nie ograniczyły się do kosmetyki aplikacji: "Zoptymalizowaliśmy wydajność. Zauważycie teraz, że aplikacja jest zauważalnie szybsza w porównaniu do poprzedniej wersji."

Bing na Androida

Wreszcie aplikacja Bing na Android została objęta programem Bing Rewards. Umożliwia on zbieranie punktów za korzystanie z wyszukiwarki. Punkty te można następnie wymieniać na nagrody rzeczowe czy rabaty na usługi Microsoftu. Niestety z Bing Rewards nie skorzystamy poza granicami USA. Wyszukiwarka wyświetli komunikat, że Bing Rewards nie jest dostępny w twoim kraju lub regionie.

Aplikację Bing Search na system Android pobierzemy bezpłatnie ze sklepu Google play.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-releases-new-look-for-bing-android-app

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

  • Bounce 09:43 06.05.2014

    Aplikacja niedostępna w twoim kraju.... :/

Skomentuj

Autor