Bing jako pierwszy będzie wyświetlał reklamy 3D

Bing jako pierwszy będzie wyświetlał reklamy 3D

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
23:41
13.03.2019
318 wyświetleń

Czy trójwymiarowy render może nas bardziej zachęcić do zakupów niż zwykły tekst? Pytanie wydaje się retoryczne, ale już niedługo będą o tym mogli się przekonać reklamodawcy, którzy współpracują z Bing Ads. Na platformie uruchomiona została bowiem nowa forma prezentacji - reklamy 3D dla użytkowników desktopowych. Pierwszym, który z niej skorzystał, jest Samsung, a w tej nowej formie zobaczyć można modele Galaxy S10 i S9.

Jak twierdzi Microsoft, Bing jest pierwszą platformą wyszukiwania, która oferuje taką metodę wyświetlania targetowanych reklam. My na chwilę obecną jeszcze ich w Bing nie widzimy (Polska), ale ci, którym się one wyświetlają, mogą poruszać, obracać, powiększać i oddalać rendery bezpośrednio w dużych, zajmujących prawie cały ekran okienkach.

Te nowe, unikalne dla Bing, reklamy 3D zwiastują nową erę reklam w wyszukiwarkach, jeśli chodzi o wyświetlanie produktów poprzez wyszukiwanie desktopowe, jako że są one dopełnieniem i rozszerzeniem doświadczenia dla klientów, chcących poznać produkt.
– Ravleen Beeston, Head of Sales w Bing Ads UK

Reklamy będą ponadto napędzane przez znaną agencję Performics i będą dostępne ekskluzywnie dla użytkowników desktopowych. Microsoft na razie nie zdradza więcej szczegółów ani też nie informuje, czy nowy typ reklam trafi również na urządzenia mobilne (a jeśli tak, to kiedy).


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/bing-ads-delivers-first-ever-3d-ads-to-desktop-search-for-samsung-galaxy-s10

Polecamy również w kategorii Bing