Bing Search w wersji na Androida otrzymał aktualizację

Bing Search w wersji na Androida otrzymał aktualizację

 Damian Lisak
Damian Lisak
09:02
15.03.2017
0 komentarzy
1103 wyświetlenia

Wyszukiwarka Microsoftu prócz samego Windows 10 ma także osobną aplikację w wersji na telefony z systemem Android. Co ciekawe, może i nie jest najpopularniejszą przeglądarką na smartfonach, niemniej jednak cieszy się dobrą opinią i oceną 4,3. W dniu wczorajszym Microsoft wydał nową aktualizację pod tę aplikację.

Główną nowością jest Travel result. Na liście zmian tej aplikacji w Sklepie Google widnieje opis twórców, z którego można wywnioskować, że Bing będzie szukał najszybszej trasy do celu wraz ze wskazówkami i podpowiedziami. Kolejną istotną zmianą jest komunikat odnośnie bezpieczeństwa, który pojawia się na witrynach, które mogą być zainfekowane złośliwym oprogramowaniem. Oprócz tego użytkownicy będą mogli filtrować i znajdować swoje ulubione obrazy strony domowej Bing. Zostały także naprawione niektóre błędy aplikacji, a także poprawiono jej wydajność i stabilność.

Aktualizacja dla Bing Search

Wyszukiwarka Bing, pomimo mniejszej popularności od Google, cały czas jest ulepszana i rozwijana na różnych platformach, aby przekonać do siebie użytkowników. Należy pamiętać, że Cortana jest mocno zintegrowana z Bingiem, a wzrost popularności i ilości użytkowników tej wyszukiwarki może w przyszłości zaowocować pojawieniem się polskiej wersji asystentki głosowej Microsoftu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-updates-bing-search-on-android-with-travel-guides-and-malicious-website-warnings?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

Skomentuj

Autor