Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry

Visual Studio Express

Visual Studio Express

Visual Studio 2012 Express – tego jeszcze nie było

Autor: Piotr MaciejkoOpublikowano: 20 grudnia 2013Odsłony: 7 369

Nie tak dawno został opublikowany poradnik, który pokazywał w jaki sposób należy pobrać i zainstalować różne wersje darmowego, zintegrowanego środowiska programistycznego – Microsoft Visual Studio 2012 Express. Wszystkie wersje tego środowiska (for Modern UI, for Desktop, for Web) są świetne, jednak dzisiaj zostaną opisane najważniejsze nowości, które pojawiły się w wersji przeznaczonej do programowania aplikacji dla klasycznego pulpitu Windows.


Instalacja Microsoft Visual Studio Express 2012

Autor: Piotr MaciejkoOpublikowano: 5 sierpnia 2013Odsłony: 35 684

Visual Studio 2012 jest zintegrowanym środowiskiem programistycznym firmy Microsoft, dostępnym w wersjach Professional, Premium, Ultimate oraz bezpłatnej wersji Express. Ta ostatnia zawiera uproszczone w stosunku do ich płatnych odpowiedników wersje programów, zaś liczba instalowanych wtyczek jest mocno ograniczona. Nie zmienia to faktu, że nawet wersja Express jest znakomitym wyborem dla początkujących programistów i hobbystów, a to z uwagi na swoją darmową licencję, która nie wyklucza możliwości tworzenia programów komercyjnych.


Visual Studio 2005 Express - najczęściej zadawane pytania

Autor: Edyta JabłońskaOpublikowano: 6 grudnia 2005Odsłony: 89 360

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Visual Studio 2005 Express


Wywiad z Arturem Żarskim, Developer Evangelist w polskim oddziale Microsoft

Autor: Jakub HryciukOpublikowano: 5 grudnia 2005Odsłony: 14 152

Przedstawiamy krótki wywiad z Arturem Żarskim, Developer Evangelist w dziale Developer & Platform Group polskiego oddziału firmy Microsoft. Rozmowę przeprowadził Jakub Hryciuk - redaktor naczelny CentrumXP.pl