Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry

Podstawowe wiadomości

Podstawowe wiadomości

Instalacja Service Pack 1 dla Windows Vista

Autor: Dawid DługoszOpublikowano: 15 kwietnia 2008Odsłony: 31 326

Proces instalacji dodatku Service Pack 1 dla Windows Vista jest niezwykle prosty. Zadanie to możemy wykonać w dwojaki sposób. Pierwszą metodą jest instalacja poprawki poprzez mechanizm Windows Update. Drugim rozwiązaniem natomiast, jest ręczne zainstalowanie pakietu.


Windows Vista FAQ

Autor: Dawid DługoszOpublikowano: 26 listopada 2007Odsłony: 26 907

W tym artykule znajdziesz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania związane z systemem operacyjnym Windows Vista.


Co nowego w Windows Vista SP1?

Autor: Dawid DługoszOpublikowano: 7 października 2007Odsłony: 29 932

Dodatki Service Pack, które co jakiś czas są udostępniane dla ważniejszych produktów Microsoftu są zestawem dotychczasowych aktualizacji w postaci jednego pakietu zbiorczego, czasami także wnoszą nową funkcjonalność do oprogramowania. Przyjrzyjmy się bliżej SP 1 dla Windows Vista, który ma zostać udostępniony publicznie na początku 2008 roku. I odpowiedzmy na pytanie, tak często zadawane, czy warto czekać z instalacją nowych okienek aż do tego czasu?


Licencjonowanie produktów Microsoft

Autor: Jan WasilewskiOpublikowano: 21 września 2007Odsłony: 30 912

Zapewne wielu z Was zastanawiało się czym różni się wersja OEM od wersji normalnej (BOX), dlaczego różnice w ich cenie są dość znaczne. Ten artykuł powinien Wam wyjaśnić zasady licencjonowania produktów firmy Microsoft.


Microsoft: co zmienić, zaimplementować i naprawić w Windows Vista

Autor: Adam StępieńOpublikowano: 13 lipca 2007Odsłony: 11 926

Uczestnicy programu Windows Early Feedback Program otrzymali raport firmy Microsoft, który dotyczy systemu Windows, a ściślej wskazuje zmiany, których domagają się użytkownicy. Informacje obejmują funkcjonalności systemu Windows Vista, które wymagają zmian, implementacji oraz korekty. Zgodnie z udostępnionymi danymi - od listopada ubiegłego roku, kiedy to miała miejsce premiera Windows Vista dla klientów biznesowych, testerzy zgłosili, że chcieliby zobaczyć 782 nowe funkcje następcy systemu, a zmodyfikować 562 już istniejące.


Aktywacja Windows Vista

Autor: Dawid DługoszOpublikowano: 14 maja 2007Odsłony: 209 773

Po zakupie systemu Windows Vista i jego zainstalowaniu jedną z czynności, która nas w końcu nie ominie, jest przeprowadzenie procesu aktywacji systemu. Zapraszamy do lektury poniższego artykułu, w którym postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz spróbujemy rozwiać niejasności związane z tym zadaniem.


Wersje systemu Windows Vista - przegląd

Autor: Piotr MojkaOpublikowano: 28 marca 2007Odsłony: 21 386

Przedstawienie wersji systemu Windows Vista. Porównanie edycji. Pomoc w doborze odpowiedniego pakietu w zależności od potrzeb użytkownika. Opis narzędzi, którymi charakteryzują się różne wersje.


Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows Vista

Autor: Paweł WujczykOpublikowano: 24 lipca 2006Odsłony: 66 715

Tabela z porównaniem funkcji wszystkich wersji Windows Vista.


Wersje Windows Vista

Autor: Paweł WujczykOpublikowano: 24 lipca 2006Odsłony: 109 791

Początkowo system Windows Vista miał być dostępny w siedmiu wersjach różniących się od siebie przeznaczeniem. Nastąpiła jednak zmiana i aktualnie planowanych jest sześć wersji systemu.


Wymagania Windows Vista

Autor: Adam StępieńOpublikowano: 20 maja 2006Odsłony: 7 907

Microsoft oficjalnie poinformował w komunikacie prasowym o wymaganiach sprzętowych stawianych systemowi nowej generacji Windows Vista.