Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Antywirusy dla Windows 7

Antywirusy dla Windows 7

Patryk Hoffman
22 sierpnia 2009
158 422
Odsłony
Patryk Hoffman
22 sierpnia 2009
158 422
Odsłony

Antywirus dla Windows 7

W dniu premiery Microsoft Windows 7, czyli 22 października, będzie już można znaleźć wśród producentów oprogramowania antywirusowego propozycje aplikacji ochronnych, przeznaczone pod nadchodzący system operacyjny. Jednakże już dzisiaj na rynku oprogramowania ochronnego znajdziemy wersje aplikacji zgodne z najnowszym systemem. Producenci zazwyczaj tworzą oprogramowanie antywirusowe specyficzne dla każdego systemu, ponieważ programy do ochrony komputera instalują niskopoziomowe komponenty systemowe, czyli moduły programowe instalowane w samym jądrze systemu operacyjnego, działające niezależnie od innych aplikacji i modułów. Z tego powodu zaproponujemy listę kompatybilnych programów ochronnych obecnych na rynku.

Antywirusy zgodne z Windows 7

Kiedy po raz pierwszy zainstalujemy Windows 7, pojawi się komunikat sugerujący, że należy odpowiednio zabezpieczyć komputer przed szkodnikami. Klikając wiadomość zostaniemy przekierowani na stronę Microsoft zawierającą oficjalną listę producentów oferujących kompatybilne pakiety ochronne z najnowszym systemem.

Po zainstalowaniu odpowiedniego oprogramowania antywirusowego, komunikat zniknie i pojawi się wiadomość w Action Center, że ochrona przeciwko wirusom jest włączona. Action Center to rozbudowane Centrum Zabezpieczeń znane z Windows XP i Vista. Zawiera nie tylko informacje dotyczące stanu oprogramowania antywirusowego i zapory systemu Windows, ale także wiele nowych funkcji pomagających w ochronie komputera.

Action Center w Windows 7

Windows 7 powinien informować też o tym, czy baza antywirusowa jest aktualna. Jest to przydatne, ponieważ nie zawsze jesteśmy informowani przez aplikację zabezpieczającą o dostępnych aktualizacjach.

Avira dla Windows 7

 • ArcaVir Antyvirus

  ArcaVir firmy ArcaBit jest jednym z trzech rekomendowanych producentów oprogramowania antywirusowego na oficjalnej stronie Microsoft. ArcaVir zapewnia wszechstronną ochronę komputera. Silnik antywirusowy programu zawiera bazę danych z różnymi typami zagrożeń (wirusy, programy typu spyware, robaki internetowe itp.). ArcaAntiStealth jest technologią demaskującą groźne programy ukrywające się w systemie. ArcaVir działa pod Windows 7 bez wahań, jednakże po instalacji 64 bitowej wersji aplikacji pojawia się komunikat w Windows Action Center informujący, że program nie jest kompatybilny z Windows Security Center.

 • Avast! Antivirus Home

  Kolejny popularny pakiet antywirusowy, który równie dobrze pracuje zarówno pod Windows 7, jak i pod starszymi systemami Windows. Obejmuje on ochronę przed programami typu spyware i rootkit. Producenci mówią, że wystarczy go „zainstalować i zapomnieć”. W artykułach Instalacja avast! , Konfiguracja avast! i Aktualizacja oraz skanowanie za pomocą avast! przedstawiliśmy szczegółowo, jak zainstalować, skonfigurować oraz używać Avast! Antivirus Home.

 • AVG Anti-Virus Free Edition

  AVG należy do najpopularniejszych programów antywirusowych na rynku. Pracuje bardzo dobrze w nowym systemie operacyjnym oraz znajduje się na liście oficjalnie kompatybilnych produktów pod Windows 7. Jak widzimy, AVG zawiera również dodatkową ochronę anti-spyware, dlatego zaleca się wyłączyć Windows Defender w celu zapewnienia lepszych osiągów komputera. Ponadto aplikacja posiada funkcję Safe Search, dzięki której możemy bezpiecznie eksplorować wyniki wyszukiwania w Internecie. Technologia ta skanuje wyniki zwracane przez wyszukiwarki Bing, Google, Yahoo!, Yandex i Baidu, a także adresy internetowe (URL) wprowadzane w przeglądarce internetowej, w celu ustalenia bezpieczeństwa znalezionej witryny webowej.

 • Avira AntiVir Personal

  Avira jest popularnym, bezpłatnym programem antywirusowym, cieszącym się sporą popularnością. Podczas testów działa bez zarzutów. Aplikacja posiada dodatkową ochronę anti-spyware, która wraz z innymi programami tego typu może spowolnić znacząco komputer. W Action Center pojawia się wtedy komunikat sugerujący, aby używać wyłącznie jednego oprogramowania anti-malware.

 • Kaspersky Anti-Virus 2009

  Ten ceniony pakiet antywirusowy zasłużenie znajduje się na liście kompatybilnych produktów. Co ciekawe to Kaspersky Lab opublikował „prototyp techniczny” oprogramowania Kaspersky Anti-Virus z myślą o zapewnianiu bezpieczeństwa komputerom działającym pod najnowszym systemem operacyjnym Microsoft Windows 7. Został on także dodany do wspomnianej listy kompatybilnych produktów.
  "Wiedzieliśmy, że opublikowanie nowej wersji systemu Windows będzie ogromnym wydarzeniem dla społeczności IT, dlatego przygotowaliśmy się do tego" – powiedział Alexey Kalgin, dyrektor ds. marketingu produktu z Kaspersky Lab.
  Prototyp opiera się na nowym silniku antywirusowym, zapewniającym ochronę przed wszelkimi zagrożeniami z Internetu. Producent gwarantuje, że nowa wersja programu zapewnia jeszcze lepszą ochronę niż poprzednia. Nowy silnik znacznie przyspiesza skanowanie komputera dzięki ulepszonemu przetwarzaniu obiektów i zoptymalizowanemu wykorzystywaniu zasobów systemowych, szczególnie na platformach wielordzeniowych. Prototyp techniczny wykorzystuje technologię wykrywania w oparciu o podobieństwa, zawiera poza tym zaporę sieciową, filtr antyspamowy oraz analizator heurystyczny, który pozwala na ochronę przed jeszcze nieznanymi szkodnikami, na podstawie ich podejrzanych cech.

 • Norton AntiVirus 2009

  Znany wszystkim Norton AntiVirus działa bez zarzutów. Narastające skargi na powolność poprzednich wersji tego programu antywirusowego zmobilizowały twórców do stworzenia technologii Norton Insight, która przyspiesza i polepsza wydajność oprogramowania. Razem z pakietem instalowana jest również ochrona anti-spyware.

 • Panda Antivirus Pro 2009

  Panda Security wydał nową wersje Antivirus Pro beta, która została stworzona specjalnie dla nowego systemu operacyjnego Windows 7. Producenci twierdzą, że najnowsza wersja będzie znacznie szybsza od poprzednich. Nowy Panda Antivirus Pro 2009 posiada ochronę anti-malware oraz lepiej radzi sobie z identyfikacją ataków internetowych, uniemożliwiając tym samym wykradnięcie cennych danych z komputera.

Inne kompatybilne antywirusy

 • ESET Nod32 AntiVirus,
 • Microsoft Forefront Client Security (Enterprise),
 • PCGuard Anti-Virus from Virgina Media Broadband.

Spyware

Znamy już listę pakietów antywirusowych, które prawidłowo działają pod systemem Windows 7. Jednakże do prawidłowej ochrony komputera potrzebna będzie jedna z poniżej wymienionych aplikacji anti-spyware działających pod nowym systemem operacyjnym. Ochronne pakiety komercyjne jak Norton albo Kaspersky, zawierają wbudowane mechanizmy anti-malware, który powinniśmy wyłączyć po zainstalowaniu osobnego pakietu anti-spyware. Nawet w Windows 7 Action Center jest zalecane, by tylko jeden program typu anti-spyware działał na komputerze.

 • Windows Defender

  Windows Defender powinien być znany wszystkim użytkownikom Windows Vista. Jest solidną aplikacją anti-malware, instalowaną także wraz z nowym systemem Windows 7. Powinniśmy wyłączyć jej ochronę, jeżeli zamierzamy używać innego pakietu anti-spyware.

 • Ad-Aware

  Najpopularniejsza aplikacja anti-spyware także nie zawiodła. Najnowsza wersja programu umożliwia wykrycie oraz eliminację plików szpiegujących, pomijanych przez większość oprogramowania antywirusowego. Instrukcje dotyczące instalacji oraz konfiguracji Ad-Aware zawarte są w artykułach Instalacja Ad-aware i Konfiguracja Ad-aware.

 • Spybot Search & Destroy

  Spybot nie wykazał żadnych problemów. Za pomocą programu możemy przeskanować komputer pod kątem obecności wirusów i innych zagrożeń lub użyć funkcji immunize, która uodparniając przeglądarki internetowe zapobiega wkradaniu się modułów szpiegowskich do komputera.

 • Malwarebytes Anti-Malware

  Malwarebytes jest dobrym programem skanującym, prawidłowo działającym pod Windows 7. Podstawowa wersja jest darmowa, jeżeli skusimy się na rozszerzoną wersje, która wymaga jednorazowej zapłaty w wysokości $24.95, będziemy wyposażeni w stałą ochronę (Realtime Protection Module) oraz moduł planowanego skanowania i aktualizacji.

 • Spyware Blaster

  Spyware Blaster działa w nieco inny sposób niż inne narzędzia wyszukujące niepożądane aplikacje. Program działa stale jako zapora przeciwko spyware. Zapobiega instalacji spyware bazującej na kontrolkach Active-X oraz innych niechcianych programów. Aplikacja blokuje szpiegowanie za pomocą ciasteczek (tak zwanych cookies) i chroni przed działaniem groźnych stron internetowych. Jedynym obowiązkiem, jaki będzie należał do użytkownika, to dokonywanie aktualizwania bazy programu co jakiś czas. Czynność tę można oczywiście zautomatyzować, niestety jednak ponosząc w tym celu wydatek w wysokości 9,99 USD. Program oczywiście działa prawidłowo pod systemem Windows 7.

Anti-spyware w pakietach

Pakiety antywirusowe zawierające programy ochronne anti-malware:

 • Kaspersky Anti-Virus,
 • Norton Antivirus 2009,
 • Avast! Antivirus,
 • AVG Free,
 • Avira Antivir.
Wszystkie przetestowane aplikacje i narzędzia do ochrony komputera, działają bez zarzutów i można spokojnie na nich polegać. Ciekawostką jest, że Microsoft przestał sprzedawać oprogramowanie Windows Live OneCare w czerwcu 2009 roku i zastąpił go darmowym programem antywirusowym o nazwie kodowej Morro, zwanym już oficjalnie Microsoft Security Essentials. Ma on się pojawić w serwisach Microsoft jako niezależny program pod koniec 2009 roku. Aplikacja będzie korzystać z tego samego silnika co Windows Live OneCare. Microsoft Security Essentials będzie miał mniejsze wymagania sprzętowe, jednak przez to będzie pozbawiony dodatków takich jak moduł kontroli rodzicielskiej oraz kopii bezpieczeństwa systemu.

Zobacz również

Komentarze

Niestety GData TotalCare nawet w wersji 2010 nie jest ponoć nadal zgodna z win7 ...
Aras, 22 sierpnia 2009, 17:52
@Autor: Patryk Hoffman


 
A słyszałeś o nowej wersji 2010? Jest już od dwóch miesiący i jest tym bardziej kompatybilna z windows7 niż 2009 którą niedało się pracować.... po wyjściu win7RC pokazała się specjalna wersja KAV która była przeznaczona tylko do win7
 

thomasg73, 22 sierpnia 2009, 18:31
Norton 2009 nie działa z Windows7
slaw224, 23 sierpnia 2009, 21:27
@slaw224: Norton 2009 działa z Windows7- sprawdzilem wersje Norton Internet Security 2009 i działało bez problemów. Dziala ten Norton 360 w wersji 3.0 i beta norton 2010.

Bremen, 23 sierpnia 2009, 23:05
Oficjalne info z nortona http://www.symantec.com/norton/theme.jsp?themeid=windows7
no i z MS http://www.microsoft.com/windows/antivirus-partners/windows-7.aspx

Bremen, 23 sierpnia 2009, 23:11
Działają również ESET Smart Security v4.x oraz NOD v4.x - sprawdzone, pełna obsługa Win Seven RTM Ultimate. :)

eMcE, 24 sierpnia 2009, 00:15
ESSET MA NAJLEPSZY PAKIET ŻADEN INNY NIE DORASTA MU DO PIĘT,JEGO ZAAWANSOWANA HEURESTYKA TO DIAMENT POŚRÓD INNYCH ZABEZPIECZEŃ NO I TAK NIEWIELE WYMAGA.
heban, 24 sierpnia 2009, 01:25
Zdecydowanie ESET rulez :-) a Norton sucks. Sprawdzone w praktyce.
Praktyk, 24 sierpnia 2009, 02:52
Co za ludzie ;). Każdy program ma swoje + i - i nie ma czegoś takiego jak najlepszy i najgorszy program antywirusowy.
 

Jędrzej, 24 sierpnia 2009, 07:36
No właśnie, ponadto Norton wcale nie jest taki "sucks".

Władek, 24 sierpnia 2009, 07:37
ESET jest najlepszym antywirusem na rynku - WIELKI wstyd dla autora, ze nie uwzglednil jego opisu w artykule.
Norton - szkoda slow. Najwiekszy syf jakiego mialem nieszczescie testowac
 

nx, 24 sierpnia 2009, 11:54
Bremen: NIS i NAV 2009 NIE DZIAŁAJĄ Z WINDOWS7 .Po zinstalowaniu niby wszystko jest ok ale tylko do pierwszej aktualizacji . Po aktualizacji wywala błąd (funkcja sonar).
slaw224, 24 sierpnia 2009, 13:00
A słyszeliście o Virus Bulletin VB100? Eset jest niepokonany! Żaden inny program w historii nawet się nie zbliżył do jego wyniku. Jeśli ktoś lubi Nortona czy Kasperskiego niech sobie używa, kto chce mieć bezpieczny komputer ten dokona jedynego wyboru -> ESET. Nie jestem fanboyem, wcześniej używałem zarówno KIS, jak i NIS w różnych wersjach.
M4RC1N, 24 sierpnia 2009, 13:02
Nie wiem dlaczego autor jedynie wspomniał o Eset Smart Security. Jest to pakiet który ma wszystkie zalety dobrego pakietu bezpieczeństwa - zaawansowana heurystyka, antyspywer, firewall, antivir, sysinspector, antyspam i na dodatek nie zauważam jego obecności w systemie (minimalnie go obciąża)

Parasite, 24 sierpnia 2009, 20:57
Panda the best moim zdaniem. Lamus NX NX NX Lamer wstyd i hańba.

Czarna Mamba, 25 sierpnia 2009, 18:05
ja uzywam norton internet security 2009 na partycji z windows 7 rc i dziala dobrze. Tak samo wersja beta 2010. kaze sie odnawiac do 14 dni, ale to jeden malutki minus. I nie obciaza kompa, ramu maks 10 mb.

zlodziejserc, 25 sierpnia 2009, 19:39
Ja używam w Windows 7 antywirusa: BitDefender Total Security 2009, moim zdaniem jest SUPER.
piotr_51, 27 sierpnia 2009, 19:42
Norton 360 wersja 3.0 dziła też, co prawda po aktualziacji.

kraszan, 28 sierpnia 2009, 00:10
Potwierdzam ArcaVir działa pod 7 bez żadnego problemu.
xyz, 31 sierpnia 2009, 06:56
Korzystam z Aviry - dziala bez zarzuta (Windows 7 RTM Ultimate X64) :P

GTR, 31 sierpnia 2009, 19:39
Podobno działa też Norton w wersji 2008 (tak podaje symantec) ale trzeba coś uaktualniać.

aaa, 1 września 2009, 12:31
A co z Comodo Internet Security? Jak działa na Windows 7?

emil_19, 1 września 2009, 12:40
Ja korzystam z NOD-a, co jasne w najnowszej wersji 4. Mam win7 x64. Antywirus sprawuje się bardzo dobrze, jak dla mnie (i chyba nie tylko) najlepszy sposród wszystkich wymienionych. Bardzo dobra wykrywalność wirusów i szybkość działania. Rzeczywiście szkoda, że nie opisaliście go dokładniej w tym artykule.

Sinx, 1 września 2009, 13:05
KIS 2010, który ma w sobie Firewalla z HIPsem i nic wiecej już nie potrzeba:)

prz3m3k84, 1 września 2009, 16:33
NAV 2009 działa pod 7 bez problemu (po każdej aktualizacji)
mietek, 1 września 2009, 17:29
ja używam Kasperskiego- działa dobrze.

matmach1, 5 września 2009, 20:59
A ja wyłamałem się od standardowych Antywirusów i mam Comodo Internet Security zajebisty Firewall i Antywirus jednocześnie.Polecam,gdyż naprawdę szybko skanuje dużą ilość plików,jest free i po polsku,a co najważniejsze nie obciąża systemu.Uważam za rozsądny wybór,POLECAM!
Kawasaki, 5 września 2009, 21:40
Norton 2009 dziala na windzie 7 bezproblemowo.

vaffel, 9 września 2009, 19:37
ja mam g data internet security 2010 dziala na win 7 ultimate x64 bez problemu.
Co do antywirusa to miałem avire, nortona, kacperka no i eseta i żaden nie uchronił mnie przed syfem. G data powykrywała mi różne syfy nie wykryte przez wyżej wymienione antywiry. Tak naprawde czy antyir jest dobry decyduje to w jaki sposób używamy komputera tzn. gdzie wchodzimi co sciągamy itp.
 

yaro, 10 września 2009, 21:22
Odradzam antiviry ze stajni kaspersky i nortona są zamulaczami komputerów. Najlepszy jest Eset Smart Securit 4.0.437
Piotrek, 24 września 2009, 08:37
@Piotrek
nortona to ty chyba na oczy nie widzial dziecko, skoro mowisz ze zamula. Sam mam na kompie 2010 i jest blyskawiczny, maks 8-9 mb ramu zabiera. Moja dziewczyna ma tego twojego eseta i odlicza czas do marca kiedy skonczy jej sie licencja
wiec nie mow jak sie nie znasz

Piotrek sie nie zna, 28 września 2009, 19:14
Na Windows 7 (32i64bit) działają takie antywirusy jak: ESET NOD32 i ESET SmartSecurity w wersji 4.0.467 i wyższej oraz: Kaspersky AV 2010 i Kaspersky AV for Workstation v 6 MP4 lub v8 (narazie beta).
Tester, 17 października 2009, 13:23
Cytat: "Co do antywirusa to miałem avire, nortona, kacperka no i eseta i żaden nie uchronił mnie przed syfem. G data powykrywała mi różne syfy nie wykryte przez wyżej wymienione antywiry. Tak naprawde czy antyir jest dobry decyduje to w jaki sposób używamy komputera tzn. gdzie wchodzimi co sciągamy itp.".
Bzdura gdyż zdażają się i fałszywe alarmy. A co do Gdaty to ma silnik Kasperskyego, Bitdefendera i swój - więc który tak świetnie działa??

Tester, 17 października 2009, 13:25
ja nie mam fałszywych alarmów (pewnie masz same nielegalnie crakowane oprogramowanie skoro masz takie alarmy).g data ma dwa skanery ale który jest lepszy tego nie wiem natomiast wiem to że te 2 skanery zabespieczaja mnie lepiej niż jakikolwiek jeden konkurencyjnych firm i tyle w temacie.
yaro000, 21 października 2009, 00:56

:P, 23 października 2009, 19:44
Od pierszych momentów kiedy rozpoczełem zabawe z win 7 testowałem różne antywirusy pełne wersje ,doszedłem do wniosku iż Avast 4,8  sprawia najmniej kłopotów i całkiem przyzwoicie chroni komputer.Polecam go użytkownikom win7
kszyho7, 24 października 2009, 23:23
uzywam win 7 64 bitowy i comodo internet security tez 64 bitowy chodzi to super
ryszard, 27 października 2009, 00:41
mi działa na McAfe security bez problemu
radekop, 31 października 2009, 18:41
od paru dni ciesze sie zestawem W7Home Premium i do tego dolozylem Nortona 2010, ktorego chwilowo mialem jako bete. Z przyjemnoscia oznajmiam, ze to malzenstwo dziala zgodnie, solidnie i trwale. Obciazenie kompa minimalne, ramu zabiera maks 10mb, co w swietle zainstalowanych 4gb jest niczym.
vistawio, 1 listopada 2009, 18:14
Zapomnieliscie dodac COMODO. Pakiet jest w pelni kompatybilny z windows 7 i do tego pobiera najmniej RAM, w porownaniu do Kaspersky 2010 i Microsoft Essential.
south, 2 listopada 2009, 09:30
kupiłem kaspersky internet security 2009 i nie działał mi na windows7 dopiero pomogła aktualizacja do wersji 2010 pomogła i teraz działa bez zarzutów !
stefan, 3 listopada 2009, 13:07
Polecam Nortona 2010 oraz ESET NOD32 4 oba są znakomite! pracuję w sklepie komputerowym hobby to kompy mam duże doświadczenie i wiele programów przetestowałem solidnie ...Te 2 w/w naprawdę polecam Norton na 3 stanowiska kosztuje około 100,- 1rok  a Nod32 2 lata licencji około 180,-
adam39s, 5 listopada 2009, 10:33
Eseta nie polecam jest szybki ale pomija dużo.
Krzyś, 8 listopada 2009, 00:00
Witam Posiadam system win 7 i gdy instaluje jakikolwiek antywirus to defender usówa albo ten mocnejszy antywir usówa defendera i blokuje uplode do windowsa 7. Tak nasuwa sie mi pytanie czy nie może byc sam defender przeciez pobiera do siebie oprogramowanie do usuwania zlosliwego oprogramowania z microsoftu? Jesli sie myle to proszę o radę jak zainstalować drugiego antywira obok defendera który jest w systemie, bo ja próbowałem i nic mi nie wychodzi czeka mnie naprawa systemu. Prosze o pomoc gg9463377
adam, 15 listopada 2009, 10:34
Ja mam G Data Internet Security i nie wiem dlaczego nie mam firewall w nim. Wie ktoś w czym może leżeć problem? Czy winny jest Seven bo na Vista był firewall
piotrek, 22 listopada 2009, 16:47
@piotrek wyrzuc GDate, uzyj nortona, pieknie smiga i nie bedziesz mial problemow. Zanim wydasz kase sciagnij triala i zobaczysz ze ci sie spodoba
mlodziezowy, 27 listopada 2009, 18:07
ja korzystam z noda32 a kasperskego 10 nie polecam mialem po odinstalowaniu i wrzucenia noda wykryl 368 wirusow ktore kaspersky prezepuscil
pastor, 7 grudnia 2009, 07:31
a ktos testowal AVG
nowy, 26 grudnia 2009, 19:45
Zawsze wojna z tymi antywirusami ja już zawiododłem sie na wszystkich każdy ma swoje plusy i minusy i każdy wpuszcza syf
Wirusowy, 29 grudnia 2009, 19:00
ja mam panda antivirus też fajny norton jajo kasperski też
jam panda anti virus też fajny norton jajo kasperski też, 4 stycznia 2010, 17:42
zdecydowanie zgadzam sie z fanami produktow z rodziny ESET. najpewniejsza ochrona, szybkie dzialanie - po prostu bajka. swietnie napisany program, bardzo dopracowany, dzieki czemu wymagania ma minimalne a dzialanie sprawne (a nie to co konkurenci!) a tak ode mnie ESS dziala troche wolniej on NODa32, aczkolwiek nie znam lepszej ochrony komputera. a dla mniej zaawansowanych polecam avasta albo mks_vira - dla tych co im wszystko jedno ;)
Sun, 8 stycznia 2010, 21:22
G-Gata 2010 odpada. Nie jest w pełni kompatybilny z win7 64. Przez pół miesiąca testowałem pełną wersję. Blokował ruch sieciowy. Nie pozwalał na połaczenia m.in. z gg, open-fm, kalendarzxp, iplaTV, windows live, a także były problemy z obługą dźwięku przestrzennego dla media player"a i kilka razy pojawiał się także problem (628) dla połączenia z internetem przez adsl. Wywaliłem ten shit, zainstalowałem sprawdzonego już AVASTA 4.8 profesional i wszystko śmiga bez żadnego problemu... Polecam wszystkim!!! Drugim godnym polecenia, tym razem już w darmowej wersji jest AVG 9.0!!! Pozdrowionka dla wszystkich!
malutki, 12 stycznia 2010, 11:20
więc tak AVG-pozbawił mnie pare plików systemowych, G-Data tak blokował że samego siebie zablokował-cacy. postanowiłem dać sprawdzony z visty internet securit Comodo dać na win7 i śmiga na cacy,jest kompatybilny z sevenem mam go na 2 PC +laptop
Boguś, 16 stycznia 2010, 18:34
Czy NOD32 w wersji 3.x jest kompatybilny z Win7?
Przemo, 4 lutego 2010, 21:57
cóż ja też wtrące 2grosze, więc może się naraże fanatykom kacpra ale jest BEEEE,następnie był norton[nadmienie że testowałem wszystkie nowinki-2010 IS"> cóż po jakiś 3dniach niczym kacper mam dziwną prace na testowanym lapku [ta,teraz bedą gadać bo mam za mało ramu,itd,itp">nie jest to wina sprzętu tylko czym więcej pobiera aktualizacji tym więcej robią się wynalazki zwane internet sucurity pazerne na wszystko,niczym m$,na okrągło coś tam mielą,skanują,coś tam coś tam, a mam 2 strony które tępo wchodzą i obydwa is mają problem z otwarciem,cóż przyszedł czas na misia pande.........................................................................tak to by było na tyle, i co?moja opinia na 3 wielkich gigantów z 2010 is kacper,norton,panda,odinstalowałem,wyczyściłem laptopa ze śmieci i przeprosiłem comodo is i nadal będe go chwalił był na xp,viście a teraz na seven-więc COMODO IS !!!
BBK66, 14 lutego 2010, 12:00
KUPCIE SOBIE F-Secure Cilent security.beta (tylko ta beta to nie beta programu)zeby niebyło pomyłki.działa na 4-ech silnikach,wiec co tu pisac ale zeby go dostac trzeba wybulic 300zł na rok licenci ale lepiej wydac na dobry vir nisz kupować i instalować system.mam go  na win7 i na xp jest super polecam.jezeli banki go zakupuja to musi byc warty tej kasy polecam......................................
sylwer, 19 lutego 2010, 00:00
Co jak co, Ale Eset Smart Security pozostaje chyba bezkonkurencyjny :)
Uriel75, 27 lutego 2010, 10:53
Eset to masakra, jak mialem eseta to mi neta zblokowal a jak go odinstalowalem bylo wszystko ok
olek, 5 marca 2010, 21:40
Uśmiecham się jak czytam tego typu artykuły i komentarze... Ok wprawdzie na jednym z laptopów mam Windowsa 7, ale powiem tylko tyle... Ubuntu Linux i nie wiem co to wirusy czy antywirusy... Z XP przesiadłem się na Ubuntu jakieś 3 lata temu i obecnie działa na wszystkich komputerach w mojej firmie, laptopach i na domowym sprzęcie... Ok ktoś powie a gry? Na stole PSX3 z 48 calowym LCD, nic więcej do szczęścia nie jest mi potrzebne...  Więc mam rozrywkę i nie muszę się martwić o wirusy... wprawdzie na jednym laptopie od nowości jest win 7, ale jak tak dalej będzie się sprawować to też się z nim pożegnam :D
MisteR, 6 marca 2010, 20:35
Niestety ten artykuł ma w sobie mnustwo błędnych informacji ! Panda pro 2009 nie działa na windows 7 !
borczam, 20 marca 2010, 17:36
Witam, mam win7 i po zainstalowaniu COMODO wersji 64bit dostaję komunikat że program nie jest kompatybilny z tą wersją systemu...:/ jakies pomysły? Dodam, że próbowałam też zainstalować wersję 32bit ale to w ogóle nie startuje...:-(
LS, 23 maja 2010, 12:11
Nie polecam antywirusa Avast gdyż przez okres kilku miesięcy mój komputer był zainfekowany 28 wirusami. Jak zaistalowałem PC Tools Internet Security 2010 to w końcu przy początkowym skanie komputera wykryło wirusy!
Sandał, 23 czerwca 2010, 14:04
Używałem na komputerze stacjonarnym z WinXP SP3, Comodo Internet Security. Kupiłem laptopa z Win7 i zaczęły się problemy z Comodo. Najpierw okazało się, co zrozumiałe, że stara wersja nie jest zgodna z nowym systemem, więc ściągnałem instalatora 64bit. Comodo w tej wersji wygląda nieco inaczej i nazywa się PREMIUM. Niestety, nie działa tak jak trzeba. Powoduje zwolnienie systemu a czasem jego zawieszanie. Nie wiem w czym problem. Lubię Comodo i chciałbym aby to jakoś działało. Ma może ktoś Comodo i Win7 aby podzielić się uwagami ? Dzięki i Pozdrawiam
Alex, 3 lipca 2010, 15:17
Z tego co piszecie to wszystkie są super,extra!(Jeden lubi piwo, drugi mleko)he he he
maniek, 25 lipca 2010, 11:40
Ja Mam. Bezpłatną AVG Anti-Virus 9.0 Free Edition Zainstalowałem 4 Września i powiem na 64 Bitowej Windows 7 home Premium najważniejsze że mi Nie Zacina Jest Najlepsza od G-Data od ESET -a 32 i Nortona i Te wszystkie Firmy oprucz AVG to Badziewie . Uwielbiam AVG Czeska Firma i bardziej Skromna i Bardzo z tego Cieszę Bardzo Uwielbiam AVG i wersję AVG Anty-Virus Free Edition Najbardziej Szanowany Anty-Wirus  Nr 1 Z Programów Bezpieczeństwa . Ten Pakiet Jest Dla Domowników Bo AVG nadaję się Do Wersji Windows 7 Home Premium 64 i 32 Bity A co?
Roman, 5 września 2010, 14:49
Może zacznę od sprzetu windows 7 64 bity procek amd64 5000+no i 4 giga ram ,Testowalem G datę internet security -błędy krytyczne testowałem awirę premium -dziwne zachowanie systemu -ciagle odswierzania testowalem AVG 9 wersj odpłatnej   .I stwierdzam że w moim przypadku najlepiej zachowal sie czeski avg ,żadnych zwiech żadnych błędów kryrycznych ,żadnych odświerzeń systemu .Jednym słowem system zachowuje się normalnie
sokoleoko, 8 września 2010, 02:44
Najlepszy do siódemki jest Esential Security pozdro
kolo, 2 października 2010, 18:22
Ludzie co wy gadacie na temat antywirusów żaden niejest doskonały ja miałem kaspersk niejest dobry potem miałem nortona robił poprawki po kasperskim natomiast eset niejest zupełnie super jak go chwalą awast to dno natomiast ja naprawiłem błedy niekture programu nortonem i działa mi do dziś,teraz mam najnowszego nortona internet security 2011 jest ok!  
Tolek!, 16 października 2010, 11:42
też przerobiłem wszystkie darmowe jak i płatne antyviry i dla mnie najlepszy czyli; cichy, niezauważalny, nieobciążający i perfekcyjnie wyłapujący wszystko zarówno w sieci jak i w poczcie to Avast 4.8 Home Edition.. mam DualCore 2.4 i 4GB RAM więc nie jest to jakiś słabiutki komp ale pracuje na Cadzie i Photoshopie (oba strasznie pamięciożerne) i Avas nie daje o sobie znać a do tego jakaś muza w tle leci i na CPU mam w granicach 27% a na RAMie w porywach 40%
sokół, 17 listopada 2010, 22:48
Najlepszy dla Windows 7 jest BitDefender Total Security
Dyzio, 5 marca 2011, 20:04
eset nod 32 czy smart sectury 4 ?
kuba, 12 listopada 2011, 14:15
Działa i przetestowałem nod32 4,2 działa
Kamil, 29 listopada 2011, 19:16

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

 • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
 • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
 • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
 • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
 • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.