Zamknij komunikat

Nowy Office 2013

Microsoft Skype


Dzwoń, czatuj, udostępniaj

Skype to coś znacznie więcej niż tylko komunikator internetowy.

Skype to szeroki zakres zaawansowanych usług telekomunikacyjnych, które nie tylko umożliwiają wykonywanie darmowych połączeń, czatowanie czy udostępnianie plików i ekranów, ale także stanowią podstawę wbudowanych w biznesowe produkty Microsoft narzędzi do wymiany informacji, współpracy, organizowania wirtualnych spotkań czy nawiązywania połączeń konferencyjnych.

Do najważniejszych funkcji i komponentów Skype należą innowacyjny translator transkrybujący i tłumaczący rozmowy w czasie rzeczywistym, przeglądarkowa wersja komunikatora Skype for Web oraz biznesowa wersja programu - Skype dla firm - zastępująca dotychczasowe rozwiązanie komunikacyjne Microsoft Lync.


Pobierz Skype

Skype dostępny jest w zasadzie na wszystkie popularne platformy i urządzenia, wliczając w to systemy stacjonarne Windows, Linux oraz Mac, a także systemy mobilne Windows Phone, Android oraz iOS. Na większości platform instalacja komunikatora odbywa się z poziomu dedykowanego im sklepu z aplikacjami, a nierzadko jest on już dostarczany wraz z określonym systemem bądź urządzeniem. Wyjątkiem jest natomiast tradycyjna wersja komunikatora uruchamiana z poziomu pulpitu Windows, której najnowsze wydanie możecie pobrać bezpośrednio z naszego działu z plikami.Poznaj Skype


Testujemy aplikację Skype dla firm
1 czerwca 2015
Arkadiusz Partyka

Najnowsze wiadomości

Zobacz starsze wiadomości...