Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry

Podstawowe informacje

Podstawowe informacje

Funkcje bezpieczeństwa w Outlook.com

Autor: Amanda DuszyńskaOpublikowano: 5 listopada 2013Odsłony: 4 280

Outlook.com, a wcześniej Hotmail, jest darmową usługą poczty elektronicznej firmy Microsoft. Jej głównym celem jest zapewnienie użytkownikom większej kontroli nad ich danymi, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu prywatności. Microsoft gwarantuje, że żadne prywatne dane nie zostaną wykorzystane w celach marketingowych - korporacja w żaden sposób nie skanuje i nie kopiuje treści wiadomości, i co ważne, nie sprzedaje ich reklamodawcom bez zgody właściciela konta. Tylko od użytkownika zależy więc, czy chce on połączyć swoje konto z jakimikolwiek portalami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Google+ czy Twitter, w celu zawarcia nowych, bądź obserwowania znajomych kontaktów.


Przegląd nowości w pakiecie biurowym Microsoft Office 2013

Autor: Marcin ParadowskiOpublikowano: 14 sierpnia 2013Odsłony: 11 384

Wprowadzenie ambitnego systemu operacyjnego, jakim bez wątpienia jest Windows 8, w pewnym sensie wymusiło przeprojektowanie pakietu biurowego Microsoft Office. Zmiany jakie w nim poczyniono to nie tylko ujednolicenie wyglądu pod kątem interfejsu ModernUI czy ogólne poprawienie dotychczasowej funkcjonalności, ale także zintegrowanie z SharePoint i usługą SkyDrive, w celu umożliwienia przechowywania dokumentów w Internecie. Postawmy sobie jedno zasadnicze pytanie: czy warto planować uaktualnienie posiadanego pakietu biurowego Microsoft Office do najnowszej wersji 2013, czy może lepiej pozostać przy obecnie posiadanym wydaniu? W niniejszym artykule postaramy się przybliżyć najistotniejsze fakty dotyczące nowego pakietu Office, które być może pomogą przy odpowiedzi na powyższe pytanie.


Nowości w Office 2013

Autor: Adam MrowickiOpublikowano: 15 marca 2013Odsłony: 18 477

Od ponad miesiąca w sklepach dostępny jest Office 2013. Pakiet narzędzi biurowych w tej wersji zawiera szereg nowości, usprawnień i zmian w interfejsie. Zapewnia między innymi rozszerzoną obsługę formatów plików, wsparcie dla urządzeń z dotykowym ekranem i integrację z chmurą. Zapraszamy do przeglądu najważniejszych nowości kolejnej wersji pakietu.


Pobieramy i instalujemy Office 2013 Customer Preview

Autor: Mateusz MicińskiOpublikowano: 18 lipca 2012Odsłony: 26 516

W niniejszym artykule przedstawiamy krok po kroku jak poprawnie pobrać i zainstalować testową wersję pakietu biurowego Microsoft Office 2013 Customer Preview.