Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Microsoft Office Edition 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów - Przegląd

Microsoft Office Edition 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów - Przegląd

www.microsoft.com
1 stycznia 2005
33 309
Odsłony
www.microsoft.com
1 stycznia 2005
33 309
Odsłony

Microsoft Office 2003Microsoft® Office 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów to zestaw najpopularniejszych aplikacji pakietu Microsoft Office, dostępny w specjalnej, niższej cenie dla nauczycieli, studentów i uczniów.

Uwaga: Produkt ten przeznaczony jest jedynie do użytku niekomercyjnego. Wersja pakietu Office 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów obejmuje następujące aplikacje:

 • Microsoft Office Word 2003
 • Microsoft Office Excel 2003
 • Microsoft Office Outlook® 2003
 • Microsoft Office PowerPoint® 2003

Programy te wyposażono w szereg innowacyjnych funkcji, przy czym ich łatwy w obsłudze interfejs pozostał niezmieniony. Dzięki temu, tworzenie dokumentów oraz użytkowanie ich zarówno w domu, jak i w szkole czy na uczelni staje się prostsze, bezpieczniejsze i bardziej wydajne. Uproszczono także zarządzanie wiadomościami e-mail oraz wyszukiwanie informacji.

Pełna kompatybilność z innymi wersjami pakietu Office

Pliki pakietu Office 2003 tworzone w domu są w pełni kompatybilne z użytkowanymi w szkole. Kompatybilność ze starszymi wersjami pakietu Office oznacza, że nie ma potrzeby korzystania z konwerterów, które mogłyby uszkodzić zawartość lub zniszczyć formatowanie pliku.

 • Bezpieczne tworzenie, przenoszenie i edytowanie dokumentów Office.
  Utworzone w domu albo szkole dokumenty pakietu Office 2003 można przenosić na komputery, na których zainstalowany jest pakiet Office w innej wersji, bez potrzeby konwertowania lub ponownego formatowania i bez ryzyka utraty danych. Dokumenty można również przeglądać i edytować na komputerze innym niż ten, na którym zostały utworzone.
 • Wymiana dokumentów ze wszystkimi użytkownikami pakietu Office.
  Pliki pakietu Office 2003 są kompatybilne ze wszystkimi wersjami pakietu Office, poczynając od Office 97.

Przyjazny dla użytkownika

Obsługa programów pakietu Office 2003 jest niezwykle prosta. Nowe funkcje umożliwiają przyjemną, efektywną pracę zarówno w szkole, jak i w domu.

 • Łatwy dostęp do przydatnych zasobów.
  Produkty pakietu Office 2003 posiadają wspólny interfejs i wiele identycznych narzędzi, dzięki czemu można szybko rozpocząć korzystanie z nowych aplikacji. Na stronie internetowej Office Online (http://office.microsoft.com/) dostępne są różnego rodzaju zasoby, przydatne w nauce i planowaniu lekcji lub zajęć, takie jak: porady, materiały referencyjne i szablony dokumentów, które mogą mieć zastosowanie w szkole.
   
 • Pakowanie prezentacji na płyty CD.
  Skorzystaj ze specjalnej funkcji, ułatwiającej wypalanie prezentacji na płytach CD. Dołączona automatycznie do prezentacji nowa przeglądarka, umożliwia ich oglądanie przez osoby, które nie korzystają z pakietu Microsoft Office.
  Funkcja pakowania na płyty CD umożliwia łatwe dystrybuowanie prezentacji PowerPoint 2003.
  Funkcja pakowania na płyty CD umożliwia łatwe dystrybuowanie prezentacji PowerPoint 2003.
   
 • Lepsza ochrona dla całej rodziny przed wiadomościami-śmieciami i wirusami.
  Pakiet Office 2003 zawiera funkcje umożliwiające efektywną ochronę przed niepotrzebnymi i denerwującymi, a czasem wręcz niebezpiecznymi, wiadomościam i śmieciami. Nowe narzędzia gwarantujące skuteczną ochronę prywatności to: odfiltrowywanie niechcianych wiadomości, blokowanie obrazów HTML w wiadomościach-śmieciach i tworzenie list bezpiecznych nadawców. Udoskonalone zabezpieczenia antywirusowe skuteczniej zapobiegają przypadkowemu pobraniu wirusa z Internetu lub szkoły.
  Odfiltrowywanie wiadomości-śmieci
  Odfiltrowywanie wiadomości-śmieci zapobiega zapychaniu skrzynki odbiorczej programu Outlook 2003 niepotrzebnymi wiadomościami.
   
 • Szybkie i łatwe odzyskiwanie dokumentów i pobieranie wiadomości e-mail.
  Dzięki udoskonaleniom w zakresie niezawodności, programy i usługi pakietu Office 2003 są dostępne, gdy tylko ich potrzebujesz. W przypadku powolnych połączeń internetowych, program Outlook 2003 najpierw pobiera jedynie same nagłówki wiadomości, umożliwiając szybkie odszukanie najważniejszych i przeczytanie ich w pierwszej kolejności. Dzięki udoskonalonemu odzyskiwaniu plików, nie trzeba ich odtwarzać ani ponownie formatować w przypadku zakłócenia działania.
  Szybkie flagi pomagaja organizować pocztę elektroniczną, pionowy układ pomaga czytanie wiadomości
  Szybkie flagi pomagają organizować pocztę elektroniczną, pionowy układ pomaga czytanie wiadomości

Ekonomiczne oprogramowanie w pełnej wersji

Microsoft Office 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów nie jest wersją próbną oprogramowania. W jej skład wchodzą programy w pełnych wersjach z nieograniczonym czasem użytkowania. Najkorzystniejsza oferta dla użytkowników domowych. Zakup Microsoft Office 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów to znakomita okazja, by uzyskać główne produkty pakietu Office w atrakcyjnej cenie.

 • Oprogramowanie dla całej rodziny.
  Kupno pakietu Microsoft Office 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów to oszczędność pieniędzy i zapewnienie dostępu do oprogramowania całej rodzinie – programy wchodzące w jego skład można zainstalować aż na trzech domowych komputerach, bez potrzeby kupowania dodatkowych licencji.

Zobacz również

Komentarze

A co zrobić jeśli się nie ma w rodzinie - nauczyciela, studenta, ucznia ? Czy istnieje wersja do niekomercyjnego użytku domowego ? Po prostu jestem fanatykiem Excela i chciałbym go mieć. :)
Mireczek, 19 sierpnia 2006, 15:06
jak pobrać office 2003!?!?!?!?!?
neo, 28 października 2007, 13:05
jak pobrac ten word 2003?
daganat, 23 stycznia 2009, 21:28
Super :)
aass, 18 lutego 2010, 15:24
Mam licencję na ten program, ale płytka uległa zniszczeniu w napędzie. Gdzie można go ściągnąć z sieci, aby nadal korzystać z licencji?
zbigstar@gazeta.pl, 5 kwietnia 2013, 18:56

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

 • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
 • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
 • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
 • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
 • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.