UWAGA! Promocja dla firm - MICROSOFT OFFICE 365  na 12 miesiecy ZA DARMO! Tylko na CentrumXP.pl!
Wielka promocja Office 365 na CentrumXP.pl!
Do góry Skomentuj

Dziś polski oddział firmy Microsoft obchodzi jubileusz 10-lecia działalności

Dziś polski oddział firmy Microsoft obchodzi jubileusz 10-lecia działalności

Polski oddział Microsoftu obchodzi jubileusz 10-lecia istnienia firmy w naszym kraju. Z tej okazji w Sali Kongresowej PKiN odbędzie się Wielka Gala. Została zaplanowana również specjalna transmisja satelitarna z Redmond z udziałem Billa Gatesa.
W uroczystości wezmą udział zaproszeni goście, wśród których znajdą się przedstawiciele polskiego rządu, parlamentu, klientów, partnerów oraz mediów, jak również pracownicy polskiego oddziału Microsoft.

Microsoft wyróżni również wybranych partnerów, którzy poprzez wieloletnią współpracę oraz promowanie zaawansowanych technologii przyczynili się do zbudowania sukcesu polskiego oddziału firmy.

W części artystycznej imprezy zebrani goście będą uczestniczyli w koncercie 10 najwybitniejszych polskich tenorów młodego pokolenia. Miłym akcentem uroczystości będzie także sprzedaż obrazków namalowanych przez dzieci z placówek, którym pomaga Microsoft. Dochód uzyskany z ich sprzedaży zostanie w całości przeznaczony na pomoc domom ze stowarzyszenia Gniazdo.

Redakcja: Opublikowano: 3 grudnia 2002 Odsłon: 1 100 Kategoria: Firma Microsoft

Komentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.

Autor:

Komentarz:

Dodaj komentarz