Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Office 365 z międzynarodową kartą studenta

Office 365 z międzynarodową kartą studenta

Microsoft chce wyjść na przeciw polskim uczniom oraz studentom i dzięki sprzedaży subskrypcji pakietu Office 365 zapewnić im zniżki oraz ubezpieczenie na całym świecie poprzez kartę ISIC.

Karta ISIC (International Student Identity Card) potwierdza status osoby uczącej się i jest ważna na całym świecie. Przysługuje ona studentom uczelni państwowych i prywatnych oraz uczniom szkół średnich i gimnazjów. Prócz mobilności daje użytkownikowi dostęp do zniżek w tysiącach sklepów, restauracji, ośrodków kultury, hoteli oraz w środkach transportu. Karta ISIC to także ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków w Polsce i poza granicami naszego kraju oraz kosztów leczenia w czasie każdej podróży zagranicznej.

Microsoft proponuje osobom uczącym się rozwiązanie Office 365 z kartą ISIC z czteroletnią subskrypcją, której koszt wynosi około 6 złotych miesięcznie. Cztery lata to okres, w którym można skończyć gimnazjum, liceum i prawie całe studia. Dzięki pakietowi Office 365 użytkownik otrzymuje dostęp do najnowszych wersji profesjonalnych narzędzi biurowych, m.in. Word, Excel, PowerPoint. Subskrypcja Office 365 zapewnia również 20GB wolnej przestrzeni w chmurowym dysku SkyDrive, a dzięki korzystaniu z tego rozwiązania wiele prac z dokumentami można wykonywać wspólnie ze znajomymi w czasie rzeczywistym. Przy zakupie tej subskrypcji Microsoft zapewnia również 60 darmowych minut miesięcznie na połączenia przez Skype z ponad 40 krajami. Office 365 w opcji z kartą ISIC może być zainstalowany na maksymalnie 2 komputerach PC lub Mac oraz tabletach i smartfonach.

Subskrypcję pakietu Office 365 można wykupić w Sklepie CentrumXP.pl, a kartę ISIC aktywować na stronie www.twojpakiet.pl.

Łukasz Klimkiewicz
11 czerwca 2013, 10:49
3 200
Odsłony
Łukasz Klimkiewicz
11 czerwca 2013, 10:49
3 200
Odsłony


Źródło: własne

Komentarze

Mam nadzieję że mozna usunąć z jednego i zainstalować na 3 urządzeniu
doge77, 17 czerwca 2013, 14:20

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.