Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych ...

Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych dostępny w Polsce

Microsoft udostępnił już nową wersję pakietu Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych. Pakiet ten, oferowany w formie usługi w chmurze, dostępny jest także w Polsce, w postaci rocznej subskrypcji obejmującej licencję na 5 stanowisk komputerowych.

Niedawno pisaliśmy o reklamie nowej usługi w chmurze Office 365 Home Premium. Pakiet ten został już wydany na 162 rynkach w 21 językach. W Polsce sprzedawany jest jako Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych, a jego cena, uzależniona w dużej mierze od poszczególnych sprzedawców będących autoryzowanymi partnerami Microsoft, waha się w przedziale od 350 do 450 zł. Pakiet ten zawiera w sobie aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher oraz Access. Co ważne, ze względu na wprowadzenie jednej licencji na całe gospodarstwo domowe, użytkownicy mogą z niego korzystać na pięciu komputerach Mac lub PC oraz pięciu urządzeniach mobilnych, wyposażonych w system Windows. Dodatkowo, z poziomu dowolnego komputera PC, istnieje możliwość uzyskania dostępu do usługi Office na żądanie. Wszyscy posiadacze Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych otrzymują dodatkowe 20 GB miejsca w usłudze SkyDrive, co miesiąc 60 minut bezpłatnych połączeń międzynarodowych Skype, zarówno na telefony stacjonarne, jak i komórkowe oraz dostęp do przyszłych aktualizacji.

Jak podkreślił CEO firmy Microsoft, Steve Ballmer, premiera Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych stanowi kolejny duży krok w procesie przekształcania Microsoft w firmę oferującą usługi i urządzenia. To znacznie więcej niż kolejna wersja Office. To Office w zupełnie nowej odsłonie, jako serwis konsumencki w chmurze oferujący pełną funkcjonalność znanych i lubianych aplikacji Office wraz z uwzględnieniem nowych, imponujących zalet chmury i usług społecznościowych.

Microsoft wydał również Office 365 w wersji przeznaczonej dla studentów, która charakteryzuje się 4-letnią licencją na dwa urządzenia i kosztuje około 299 zł, przy czym również i tu cena ustalana jest przez poszczególnych sprzedawców.

Microsoft powoli odchodzi od tradycyjnego modelu wydawania nowych wersji oprogramowania w cyklu trzyletnim. W chmurze nowe funkcje i usługi wprowadzane są na bieżąco, co eliminuje konieczność instalowania aktualizacji po stronie użytkownika, a przy tym zapewnia mu dostęp do stale aktualnego oprogramowania. Nic więc dziwnego, że taki schemat cieszy się coraz większą popularnością.

Osoby zainteresowane nowym pakietem Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych zapraszamy na witrynę Microsoft Office, która nie tylko udostępnia szereg dodatkowych informacji na temat pakietu i pozwala na jego zakup, ale umożliwia także jego pobranie i bezpłatne testowanie przez okres 30 dni.

Krzysztof Kapustka
31 stycznia 2013, 17:38
2 352
Odsłony
Krzysztof Kapustka
31 stycznia 2013, 17:38
2 352
OdsłonyKomentarze

Czy te 60 minut które dostaję na SKYPE, będę mógł wykorzystać na dzwonienie na telefony komórkowe w Polsce. I to będzie przelicznik normalny czyli 60 minut, a nie np. 30 minut na komórki... Z góry dziękuję za odpowiedź.
Moonwalker, 31 stycznia 2013, 19:34
@Moonwalker Niestety, z informacji zamieszczonych pod adresem http://www.skype.com/intl/pl/offers/office365/ wynika, że nie będzie można dzwonić w Polsce na krajowe telefony komórkowe, a jedynie na stacjonarne. Polecam zapoznać się z informacjami na tej stronie, by nie było żadnych wątpliwości dotyczących tego jak i gdzie można dzwonić w ramach darmowych minut.
Krzysiek, 31 stycznia 2013, 20:06
Dziękuję za szybką odpowiedź. I według mnie to jest właśnie głupie w O365. Ponieważ na siłę wsadzane jest mi 60 minut na skype, których wiem, że nie będę mógł wykorzystać. Dodatkowe 20 Gb, których również nie uda mi się zużyć. A płacić muszę więcej.. :(
Moonwalker, 31 stycznia 2013, 21:02
Bardzo drogo. Nie wróżę im sukcesu.
olo, 31 stycznia 2013, 21:06

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.