Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Office 365 już dostępny!

Office 365 już dostępny!

Po sukcesie wersji beta, zgodnie z zapowiedziami z kwietnia br., Microsoft udostępnia finalną wersję pakietu Microsoft Office 365. Od dziś, nawet najmniejsze firmy mogą korzystać z rozwiązań zarezerwowanych dotychczas jedynie dla dużych korporacji, duże natomiast będą mogły nadal korzystać ze znanych aplikacji, przy jednoczesnym zwiększeniu elastyczności i ograniczeniu kosztów. Finalna wersja pakietu Office 365 od dziś jest już dostępna na 40 rynkach, a ponad 20 globalnych partnerów Microsoft ogłosiło plany jej wdrożenia u swoich klientów.

Wersja beta pakietu Office 365 spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i entuzjastycznym przyjęciem przez klientów na całym świecie. Od momentu ogłoszenia jej dostępności, ponad 200 000 firm z całego świata, w tym ponad 6 000 z Polski, zgłosiło chęć testowania pakietu Office 365. Aż 70 procent to przedsiębiorstwa z sektora małego i średniego biznesu.

W skład pakietu Office 365 wchodzą takie aplikacje, jak Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Lync Online, Office Proffesional Plus oraz Aplikacje Office Web Apps. Pakiet przeznaczony jest dla firm o wielkości od dwóch do dwustu tysięcy pracowników, a przeprowadzka do chmury nie wymaga zmian w sposobie funkcjonowania biznesu, ponieważ aplikacje chmurowe są podobne do tych stacjonarnych - przede wszystkim w warstwie interfejsu użytkownika. Dodatkowo, pracownicy docenią to, że biuro tradycyjne mają teraz w swoim telefonie komórkowym, czy komputerze przenośnym i mogą korzystać nie tylko z rozwiązań stacjonarnych, ale także narzędzi mobilnych czy laptopów – nawet, gdy zatrzymali się na moment na stacji benzynowej. Rozwiązanie ucieszy w nie mniejszym stopniu także zarządy firm, które docenią jego niezawodność, bezpieczeństwo oraz kontrolę procesów IT, nawet przy braku dedykowanego personelu.

Mateusz Miciński
28 czerwca 2011, 13:51
2 443
Odsłony
Mateusz Miciński
28 czerwca 2011, 13:51
2 443
OdsłonyKomentarze

Krótko mówiąc realna próba ograniczania naszej wolności. chmury to zło które na razie przebiegle ukrywa się pod płaszczykiem ograniczania kosztów.   No ale jak już wszyskich wpakują w chmury to okaże się, że każdy jest w pułapce z której nie ma wyjścia. To gorsze niż Orwell, bo w perspektywie zakład absolutnąś i totalną możliwość kontroli nad naszą prywatnością. Nie dzisiaj, ale za 10 lat może być już za późno. Mam nadzieję, że  zacznie się o tym mówić i ostrzegać ludzi. Na szczęście dla wszelkich idiotyzmów, ludzie zawsze znajduję jakąś przeciwwagę,a każda próba ograniczania wolności prędzej czy później bierze w łeb
Fidelio, 28 czerwca 2011, 21:54
Korzystanie z chmury nie jest obowiązkowe. Gdzie masz konto e-mail ?? Na swoim prywatnym serwerze ???
jarecki, 3 lipca 2011, 00:31

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.