UWAGA! Promocja dla firm - MICROSOFT OFFICE 365  na 12 miesiecy ZA DARMO! Tylko na CentrumXP.pl!
Wielka promocja Office 365 na CentrumXP.pl!
Do góry Skomentuj

GfWL i Xbox Live już w Polsce!

GfWL i Xbox Live już w Polsce!

Wreszcie! Tak dziś powie wielu polskich graczy, posiadaczy konsol Xbox i korzystających z Games for Windows Live. Po wielu latach wyczekiwania, sprzedawania wybrakowanego produktu, lekceważenia i pomijania polskich graczy, doczekaliśmy się uruchomienia usługi Xbox Live oraz wersji PC-etowej GfWL w Polsce. Co najważniejsze, jeżeli posiadamy konto zarejestrowane na inne państwo, Microsoft pozwala nam przenieść je do polskiej lokalizacji. Fakt ten potwierdza cytat: Chcemy, aby wszyscy dobrze się bawili. Jeśli masz już konto LIVE, ale przypisane do innego regionu, możesz przenieść je i przyłączyć się do oficjalnej sieci LIVE w Polsce. Przypuszczamy jednak, że ta możliwość po pewnym czasie zostanie dezaktywowana. Spieszmy się zatem z migracją konta.

GfWL oraz Xbox Live w Polsce nie będzie tak funkcjonalny i bogaty, jak w lokalizacjach zagranicznych. Zabraknie w nim chociażby wielu gier i dodatków do pobrania. Nie mniej jednak, już dzisiaj, równocześnie z premierą Kinect'a (o którym pisaliśmy ostatnim czasem), możemy się cieszyć legalną rozrywką w usługach Microsoftu. Zachęcamy także do zapoznania się z bliższymi szczegółami w serwisie XboxSpot.

Redakcja: Mateusz Miciński Opublikowano: 10 listopada 2010, 10:17 Odsłon: 2 731 Kategoria: Xbox

Komentarze

Games for Windows Live będzie płatny? Pytam o możliwość grania w sieci, np w Resident Evil 5, jeśli chcę grać w multiplayer to muszę coś płacić?
podpis, 10 listopada 2010, 10:50
Już znalazłem informację na onecie: Za 12-miesięczny abonament (Xbox LIVE Gold) zapłacisz oficjalnie 249 zł. To niby sporo, lecz trzeba pamiętać, że płacisz raz i masz spokój na cały rok. Ewentualnie możesz zdecydować się na tańszy, 3-miesięczny abonament. Albo, jeśli zdecydujesz, że nie zapłacisz Microsoftowi ani grosza, możesz pozostać przy bezpłatnej wersji usługi (Xbox LIVE Silver, a już niedługo Xbox LIVE Free), w ramach której otrzymasz dostęp do dem czy materiałów wideo, możliwość przesyłania wiadomości do znajomych, opcję słuchania radia Last.fm i... to wszystko (darmowy Xbox LIVE nie umożliwia rozgrywki sieciowej). Czyli płatne:p
podpis, 10 listopada 2010, 12:59
GFWL płatne? Pierwszy słyszę...
Radek, 10 listopada 2010, 13:07
No i nie można pobrać gry "Tinker" bo jej wogóle tam nie ma :(. A tu piszą, że można: http://www.microsoft.com/games/en-us/Games/Pages/tinker.aspx
Piotrek, 11 listopada 2010, 12:45
W GfWL nie jest platny MP, byl za czasow uruchomienia, ale urzyszkodnicy PC wysmiali MS z tymi platnosciami za multi i wycofal sie z tego, tylko urzyszkodnicy XBL daja sie dymac i placa za cos co jest za free na pc i psn.
Strach, 19 listopada 2010, 00:01

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.

Autor:

Komentarz:

Dodaj komentarz