Zamknij komunikat

Pobierz Windows SErver 2012 R2
Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Fotografie pudełek Windows 7

Fotografie pudełek Windows 7

Podobnie jak w przypadku Windows Vista, Windows 7 będzie wydany w sześciu edycjach, a nie dwóch jak Windows XP. Już dziś możecie zobaczyć pudełka, które pojawią się na półkach sklepowych po premierze Windows 7.

Krótkie wprowadzenie do edycji Windows 7 i fotografie pudełek znajdują się w artykule Edycje Windows 7, natomiast szczegółowe porównanie funkcjonalności poszczególnych edycji zawiera artykuł Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7.

Więcej informacji o Windows 7 znajduje się w odświeżonym dziale Windows 7 na CentrumXP.pl.

Pudełka Windows 7

Redakcja: Adam Stępień Opublikowano: 7 maja 2009, 17:02 Odsłon: 9 252 Kategoria: Windows 7

Komentarze

tylko kogo będzie stać u nas na wersje pudełkową?
and, 7 maja 2009, 17:30
Uwazasz ze Microsoft powinien rozdawac za darmo?, tylko dlatego ze w jakims wchodnim kraju europy marnie sie zarabia. 28 lat od zakonczenia stanu wojennego a w Polsce, i dalej raz w miesiacu 30 bierze sie wyplate, bo do 1 blisko.

Radek USA., 8 maja 2009, 00:50
powinni zrobic cos podobnego jak w przypadku offica za 199zł
gg, 8 maja 2009, 13:12
Pudełka niezbyt fajne,lepiej prezentowały się plastikowe pudełka z Vistą,a jakie opakowania bedą dla wersji OEM??
Scorpion1948, 8 maja 2009, 14:02
Ponadtto niema pudełek dla Home Basic i Starter,czyżby te nic niewarte edycje były tylko w licencji OEM ??.Ponadtto na początku MS mówił,że nie będzie wersji Starter i Basic ze względu na małe zainteresowanie tymi edycjami,widać zmienili zdanie
Scorpion1948, 8 maja 2009, 14:10
Po prostu nie mamy zdjęć pudełek.
Kuba, 8 maja 2009, 14:17
Lepiej będzie jak Microsoft da te same pudełka co z Vistą z dwoma modyfikcjami:zamiast napisu Vista oczywiście 7,a zamiast orba (logo windows) z Visty niech dają tego z Windows 7 z tym efektem jaki jest gdy się najedzie na niego w pasku zadań
Scorpion1948, 8 maja 2009, 14:34
fajne te pudelka

michal, 8 maja 2009, 16:12
Ja i tak kupie Ultimate... :D Jak zwykle... :D Tylko najbogatsze wersje... :D

AIRmin, 9 maja 2009, 01:15
Ta .. pudełka są najważniejsze ...

meme, 9 maja 2009, 17:31
no bezsens. mam sie podniecac widokiem pudelka z napisem WIndows??? marketing przekracza granice absurdu. choc chyba juz dawni przekroczyl...
pozdrawiam

grzes, 9 maja 2009, 22:49
KIEDY I ZA ILE?
RYSZARD, 10 maja 2009, 10:25
Kolorystyka wersji Home i Professional nawiązuje do... dobrze znanych i rozpoznawalnych pudełek Windows XP :DDD To się nazywa przekaz podprogowy. Poza tym te pudełka (jak widać powyżej) będą plastikowe, tak jak w przypadku wydań Windows Vista i Office 2007. Teraz poproszę jeszcze o ceny (box, oem i upgrade z XP oraz Visty) i datę wydania :)

verd, 11 maja 2009, 22:06
http://www.istartedsomething.com/20090511/false-alarm-leaked-windows-7-box-shots/
 
no co jest, panie modelatorze?

hence, 11 maja 2009, 22:54
W sumie to mają trochę racji, wiele wskazuje na to że to fake, no i ten nieznany serwis, a może całkiem nieznany ;P

przem_, 11 maja 2009, 23:36
a jednak są real :)

mar, 12 maja 2009, 18:54