Zmiany w programie darmowego upgrade'u do Windows 7
Serwis neowin.net poinformował o zmianach w programie dotyczącym darmowych aktualizacji do systemu Windows 7. Jak pisaliśmy wcześniej, oferta skierowana jest do osób, które w określonym terminie zakupią nowy komputer z preinstalowanym systemem Windows Vista. Według nowego planu, zakup będzie musiał odbyć się w dniach od 28 czerwca 2009 do 31 stycznia 2010.
Każda osoba uprawniona będzie do zakupu maksymalnie 25 uaktualnień. Jednorazowo będzie można zgłosić prośbę o wydanie aktualizacji dla najwyżej pięciu maszyn. Klienci posiadający więcej niż 25 komputerów będą mogli otrzymać uaktualnienia m.in. na zasadach licencjonowania Software Assurance. Przypominamy, że możliwość zaoszczędzenia pieniędzy poprzez zakup aktualizacji do najnowszego systemu uzyskają także użytkownicy Windows XP. Microsoft wciąż podtrzymuje jednak, że w tym wypadku firmy powinny przed „przesiadką” do Windows 7 dokonać upgrade’u do Visty. Serwis wspomina też również o możliwości downgrade’u z Windows 7 do Visty. Chętnych na tę opcję zapewne trudno będzie jednak znaleźć.
System Windows 7 jest dostępny do pobrania w wersji Beta 1. Więcej informacji o następcy Visty - w tym testy systemu, zrzuty ekranowe i prezentacje wideo - znajduje się w dziale Windows 7 na CentrumXP.pl.
Redakcja:
Przemysław Dziak
Opublikowano:
23 lutego 2009, 17:59
Odsłon:
4 917
Kategoria:
Windows 7
Komentarze
hmmm czyli skoro mam juz oryginalną Vistę Ultimate, to nie mam szans na darmową aktualizację, a jedynie płatny upgrade.... heh szkoda
Aras,
23 lutego 2009, 18:10
ja mam viste home premium tez musze sie oblizac a windows 7 nawet mi sie podoba. Czuje sie klientem 2 kategorii!
wojtek,
11 marca 2009, 22:51
Cóż, bywa... A szkoda bo "7" jest całkiem apetyczny...
aaa,
27 marca 2009, 00:32