Zamknij komunikat

Pobierz Windows SErver 2012 R2
Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Skiny dla Windows 7, tapetki oraz gadżety

Skiny dla Windows 7, tapetki oraz gadżety

Microsoft uruchomił nową witrynę o nazwie Spersonalizuj swój PC dla użytkowników testujących wersję beta systemu Windows 7.

Aktualnie witryna oferuje 15 kompozycji, 13 tapet, 8 gadżetów na pulpit oraz 5 gadżetów dla Windows SideShow. Witryna dostępna jest jedynie w językach angielskim, niemieckim, francuskim oraz japońskim, jednak pobieranie komponentów odbywa się w sposób łatwy i wygodny (nie jest wymagane nawet logowanie). Na dole strony znalazł się interesujący napis: „Informacje na temat Windows 7 mają charakter wstępny i mogą ulec zmianie. Kompozycje i tapety dla wersji beta Windows 7 przeznaczone są wyłącznie do celów testowych. Większy wybór będzie możliwy w momencie premiery finalnej wersji systemu Windows 7.”

Możliwość zmiany wyglądu systemy Windows posiadają od lat. Nigdy jednak Microsoft nie zdecydował się na otworzenie specjalnej witryny poświęconej personalizacji Windows zawierającej w jednym miejscu różne dodatki dla systemu. Będąc w Windows 7, dostęp do nowo otwartej strony można uzyskać także klikając na pulpit, a następnie kolejno na Personalize, Get more themes online.

Pobierz system Windows 7 już teraz. Więcej informacji o następcy Visty - w tym testy systemu, zrzuty ekranowe i prezentacje wideo - znajduje się w dziale Windows 7 na CentrumXP.pl. Więcej informacji o skinach dla systemu Windows można znaleźć w dziale Skiny na CentrumXP.pl.

Redakcja: Przemysław Dziak Opublikowano: 14 stycznia 2009, 16:42 Odsłon: 51 264 Kategoria: Windows 7

Komentarze

zupelnie jak linux...

H@K3R, 14 stycznia 2009, 18:39
Wraz z corasz nowszą wersją systemu Windows są ładniejsze tapetki.

:::pRZEMEK, 14 stycznia 2009, 21:43
szkoda tylko, że po użyciu Themes pasek menu wciąż taki sam niebieski :( co to za themsy :/

and, 15 stycznia 2009, 12:09
i powiem szczerze, to niech MS da sobie spokój z tymi kompzycjami, bo jak TAPETY zaczynają się nazywać kompozycje to chyba jakiś ŻART

and, 15 stycznia 2009, 19:00
@and przykro nam wszystkim że nie potrafisz się obsługiwać :P
 
PS: Kompozycje jakie udostępnia M$ to tylko zmiana tapety, koloru paska i co najwyżej czcionki...

Kacper, 15 stycznia 2009, 22:03
na pewwno lepszy od visty, ale nie od XP!!!!!!!!!!!!!

gfgf, 16 stycznia 2009, 20:41
@Kacper och dzięki ci fachowcu, koloru paska? Jakiego? Czcionki? Jakiej? Weź sobie lepiej zajrzyj znawco do tych katalogów co pobierasz, a okaże się...że tam są same tapety. Więc nie rozbawiaj mnie<br />

and, 16 stycznia 2009, 21:34
Jak sądzicie czy ma zainstalować Windows 7 teraz czy poczekać na polską wersje

Dwidos, 18 stycznia 2009, 13:56
Mój znajomy ma Windows 7 i mówi że jest świetny, tylko gadyby był po polsku.
dla niego to maly problem, bo zna dobrze Angielski, a ja prawie wogule znam tylko pobstawy, a jak wiem do obsługi siubrmki trzeba dobrze znać Angielski cz to prawda? Siudemka jest chyba kull.

Dawidos, 18 stycznia 2009, 13:59
Widać, że z języka polskiego też znasz tylko podstawy, bo ortografii nie...
Co z tego, że Seven jest po angielsku? Bardzo prosto się oswoić z takim systemem ;) Gorzej byłoby jednak z np. niemiecką wersją...

PrX, 19 stycznia 2009, 16:14
pamiętam dobrze windowsa 3,11 i po raz pierwszy od lat muszę przyznać,że "7" bije wszystkie na głowe,pomimo iż jest to tylko wersja testowa. Ciekawe jaki będzie finalny produkt Microsoftu? oby szli w tym kierunku to napewno piraci XP i Visty przesiądą się na legalny system ,bo to WINDOWS 7 na którym można pracować i grać, bije wszystkie wcześniejsze o lata świetlne .......:) polecam wszystkim sceptykom......ja też nim byłem....a teraz jestem oczarowany możliwościami "7"

McGreg, 20 stycznia 2009, 18:28
A ja się zabawiłem ściaganiem obrazków na tapety, których mam już prawie 400. Piękne widoki górskich szczytów, wschody i zachody słońca, i przepiękne krajobrazy, ciągle zmieniane na monitorze, mogę również oglądać jako slajdy, zamiast czytać żenujące komentarze różnych psycholi. Mogę im tylko współczuć i polecić slownik ortograficzny przy pisaniu komentarzy.
ricardo30, 21 stycznia 2009, 15:11
windows 7 angielski jest super kazdy tu znajdzie cios dla siebie
monia, 26 stycznia 2009, 15:36
Ciekawe jak się będzie prezentować wersja finalna?Ma wyjść z a ok. 2 lata (pewnie z poślizgiem).Programiści z Microsoftu chwalili się jeszcze przed premierą Visty,że jej następca to będzie zupełnie inna technologia,swoiste novum,zerwanie z dotychczasową koncepcją i stworzenie czegoś od podstaw.Wersja Beta przeczy tym plotom,no ale jak mówię,zobaczymy za 2 lata...

Marazzz, 27 stycznia 2009, 21:34
jestescei ubodzy;( to sa motywy do windowsa 7  a nie na xp to co sie debile dziwicei ze wam sie pasek startu nie zmienia ? jebnijcei sie w leb lopata dzieci noe pierdolone

tępaki, 2 lutego 2009, 13:05
ja mam polska 7

mario, 15 maja 2009, 14:08
niczego nie instalowalem porucz 7ki i wsio dziala sam znalazl i zainstalowal. nawet kamerke ktora dzialc powinna tylko na xp, na viscie nie, a na7-64b dziala!!! jestem pod wrazeniem!!! pozdrawiam

domg, 11 czerwca 2009, 00:25
jest lepszy od xp ze nie ma błedów rejestru i graficznie jest nawet niezły
szczurek, 10 lutego 2010, 23:11
windows 7 jest urozmaicony w różne programy , lecz niejet ta dopracoany ja windows xp.
informatyk, 16 października 2010, 09:51
Siema, mam Windows 7 Ultimate 64-bit miałem też Viste i XP więc stwierdzam że Win 7 jest najlepszy!!! A Microsoft wyda Windows 8 i 9 w wersji 128-bit w 2012 roku:) Wujek google nie gryzie:)
Uten, 26 stycznia 2011, 22:56
7 to znośny system. Czy rewelacyjny - wyjdzie w praniu. W porównaniu do Visty - lepszy (ale do serii gniotów jak ME, Vista lepiej nie porownywać). W porownaniu do XP zmula system na lenovo T510 :(. Graficznie troche powrót do 98 z wodotryskami. Czekam na wersje wyciśnieta z tych badziewnych wodotrysków i firmowego Spyware"u Microsoftowego (wiem, to dla mojej wygody chcecie wszystko wiedzieć). A jak nie przesiadam sie na Linuxa. A byłem z wami od 3.1.
cranky, 5 kwietnia 2012, 14:16