Zamknij komunikat

Kruger&Matz KM1080
Do góry Skomentuj

Skiny dla Windows 7, tapetki oraz gadżety

Skiny dla Windows 7, tapetki oraz gadżety

Microsoft uruchomił nową witrynę o nazwie Spersonalizuj swój PC dla użytkowników testujących wersję beta systemu Windows 7.

Aktualnie witryna oferuje 15 kompozycji, 13 tapet, 8 gadżetów na pulpit oraz 5 gadżetów dla Windows SideShow. Witryna dostępna jest jedynie w językach angielskim, niemieckim, francuskim oraz japońskim, jednak pobieranie komponentów odbywa się w sposób łatwy i wygodny (nie jest wymagane nawet logowanie). Na dole strony znalazł się interesujący napis: „Informacje na temat Windows 7 mają charakter wstępny i mogą ulec zmianie. Kompozycje i tapety dla wersji beta Windows 7 przeznaczone są wyłącznie do celów testowych. Większy wybór będzie możliwy w momencie premiery finalnej wersji systemu Windows 7.”

Możliwość zmiany wyglądu systemy Windows posiadają od lat. Nigdy jednak Microsoft nie zdecydował się na otworzenie specjalnej witryny poświęconej personalizacji Windows zawierającej w jednym miejscu różne dodatki dla systemu. Będąc w Windows 7, dostęp do nowo otwartej strony można uzyskać także klikając na pulpit, a następnie kolejno na Personalize, Get more themes online.

Pobierz system Windows 7 już teraz. Więcej informacji o następcy Visty - w tym testy systemu, zrzuty ekranowe i prezentacje wideo - znajduje się w dziale Windows 7 na CentrumXP.pl. Więcej informacji o skinach dla systemu Windows można znaleźć w dziale Skiny na CentrumXP.pl.

Redakcja: Przemysław Dziak Opublikowano: 14 stycznia 2009, 16:42 Odsłon: 51 577 Kategoria: Windows 7

Komentarze

zupelnie jak linux...

H@K3R, 14 stycznia 2009, 18:39
Wraz z corasz nowszą wersją systemu Windows są ładniejsze tapetki.

:::pRZEMEK, 14 stycznia 2009, 21:43
szkoda tylko, że po użyciu Themes pasek menu wciąż taki sam niebieski :( co to za themsy :/

and, 15 stycznia 2009, 12:09
i powiem szczerze, to niech MS da sobie spokój z tymi kompzycjami, bo jak TAPETY zaczynają się nazywać kompozycje to chyba jakiś ŻART

and, 15 stycznia 2009, 19:00
@and przykro nam wszystkim że nie potrafisz się obsługiwać :P
 
PS: Kompozycje jakie udostępnia M$ to tylko zmiana tapety, koloru paska i co najwyżej czcionki...

Kacper, 15 stycznia 2009, 22:03
na pewwno lepszy od visty, ale nie od XP!!!!!!!!!!!!!

gfgf, 16 stycznia 2009, 20:41
@Kacper och dzięki ci fachowcu, koloru paska? Jakiego? Czcionki? Jakiej? Weź sobie lepiej zajrzyj znawco do tych katalogów co pobierasz, a okaże się...że tam są same tapety. Więc nie rozbawiaj mnie<br />

and, 16 stycznia 2009, 21:34
Jak sądzicie czy ma zainstalować Windows 7 teraz czy poczekać na polską wersje

Dwidos, 18 stycznia 2009, 13:56
Mój znajomy ma Windows 7 i mówi że jest świetny, tylko gadyby był po polsku.
dla niego to maly problem, bo zna dobrze Angielski, a ja prawie wogule znam tylko pobstawy, a jak wiem do obsługi siubrmki trzeba dobrze znać Angielski cz to prawda? Siudemka jest chyba kull.

Dawidos, 18 stycznia 2009, 13:59
Widać, że z języka polskiego też znasz tylko podstawy, bo ortografii nie...
Co z tego, że Seven jest po angielsku? Bardzo prosto się oswoić z takim systemem ;) Gorzej byłoby jednak z np. niemiecką wersją...

PrX, 19 stycznia 2009, 16:14
pamiętam dobrze windowsa 3,11 i po raz pierwszy od lat muszę przyznać,że "7" bije wszystkie na głowe,pomimo iż jest to tylko wersja testowa. Ciekawe jaki będzie finalny produkt Microsoftu? oby szli w tym kierunku to napewno piraci XP i Visty przesiądą się na legalny system ,bo to WINDOWS 7 na którym można pracować i grać, bije wszystkie wcześniejsze o lata świetlne .......:) polecam wszystkim sceptykom......ja też nim byłem....a teraz jestem oczarowany możliwościami "7"

McGreg, 20 stycznia 2009, 18:28
A ja się zabawiłem ściaganiem obrazków na tapety, których mam już prawie 400. Piękne widoki górskich szczytów, wschody i zachody słońca, i przepiękne krajobrazy, ciągle zmieniane na monitorze, mogę również oglądać jako slajdy, zamiast czytać żenujące komentarze różnych psycholi. Mogę im tylko współczuć i polecić slownik ortograficzny przy pisaniu komentarzy.
ricardo30, 21 stycznia 2009, 15:11
windows 7 angielski jest super kazdy tu znajdzie cios dla siebie
monia, 26 stycznia 2009, 15:36
Ciekawe jak się będzie prezentować wersja finalna?Ma wyjść z a ok. 2 lata (pewnie z poślizgiem).Programiści z Microsoftu chwalili się jeszcze przed premierą Visty,że jej następca to będzie zupełnie inna technologia,swoiste novum,zerwanie z dotychczasową koncepcją i stworzenie czegoś od podstaw.Wersja Beta przeczy tym plotom,no ale jak mówię,zobaczymy za 2 lata...

Marazzz, 27 stycznia 2009, 21:34
jestescei ubodzy;( to sa motywy do windowsa 7  a nie na xp to co sie debile dziwicei ze wam sie pasek startu nie zmienia ? jebnijcei sie w leb lopata dzieci noe pierdolone

tępaki, 2 lutego 2009, 13:05
ja mam polska 7

mario, 15 maja 2009, 14:08
niczego nie instalowalem porucz 7ki i wsio dziala sam znalazl i zainstalowal. nawet kamerke ktora dzialc powinna tylko na xp, na viscie nie, a na7-64b dziala!!! jestem pod wrazeniem!!! pozdrawiam

domg, 11 czerwca 2009, 00:25
jest lepszy od xp ze nie ma błedów rejestru i graficznie jest nawet niezły
szczurek, 10 lutego 2010, 23:11
windows 7 jest urozmaicony w różne programy , lecz niejet ta dopracoany ja windows xp.
informatyk, 16 października 2010, 09:51
Siema, mam Windows 7 Ultimate 64-bit miałem też Viste i XP więc stwierdzam że Win 7 jest najlepszy!!! A Microsoft wyda Windows 8 i 9 w wersji 128-bit w 2012 roku:) Wujek google nie gryzie:)
Uten, 26 stycznia 2011, 22:56
7 to znośny system. Czy rewelacyjny - wyjdzie w praniu. W porównaniu do Visty - lepszy (ale do serii gniotów jak ME, Vista lepiej nie porownywać). W porownaniu do XP zmula system na lenovo T510 :(. Graficznie troche powrót do 98 z wodotryskami. Czekam na wersje wyciśnieta z tych badziewnych wodotrysków i firmowego Spyware"u Microsoftowego (wiem, to dla mojej wygody chcecie wszystko wiedzieć). A jak nie przesiadam sie na Linuxa. A byłem z wami od 3.1.
cranky, 5 kwietnia 2012, 14:16