UWAGA! Promocja dla firm - MICROSOFT OFFICE 365  na 12 miesiecy ZA DARMO! Tylko na CentrumXP.pl!
Wielka promocja Office 365 na CentrumXP.pl!
Do góry Skomentuj

Logo Visty tylko po testach z Windows 7

Logo Visty tylko po testach z Windows 7

Microsoft udostępnił dokument, w którym zawarto szczegóły zmian w certyfikacji kompatybilności sprzętu i oprogramowania z Windows Vista. Od 1 czerwca odpowiednie logo otrzymać będzie można jedynie wtedy, gdy sprzęt lub oprogramowanie przejdą test zgodności z Windows 7!

Microsoft chcąc uniknąć problemów, jakie miały miejsce podczas premiery Windows Vista postanowił już teraz wytyczyć nowe zasady, na długo przed premierą Windows 7. Logo Certified for Vista można będzie otrzymać jedynie po zbadaniu kompatybilności z Vistą, Windows 2008 oraz Windows 7. W tym ostatnim przypadku oczywiście będzie to możliwe w momencie udostępniania pierwszej bety systemu. Mało tego – test można przeprowadzić na uaktualnionym systemie do Windows 7 oraz ze sterownikami przeznaczonymi dla następcy Visty.

Posunięcie Microsoftu wydaje się być dobrym pomysłem. Z pewnością pozwoli to uniknąć sytuacji z niestabilnością systemu, tak jak miało to miejsce z Windows Vista. Pełny dokument w postaci pliku .pdf można pobrać udając się pod ten adres (j. ang.).

Redakcja: Dawid Długosz Opublikowano: 30 maja 2008, 11:39 Odsłon: 2 196 Kategoria: Windows Vista

Komentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.

Autor:

Komentarz:

Dodaj komentarz