UWAGA! Promocja dla firm - MICROSOFT OFFICE 365  na 12 miesiecy ZA DARMO! Tylko na CentrumXP.pl!
Wielka promocja Office 365 na CentrumXP.pl!
Do góry Skomentuj

Angielski Windows XP SP3 na Windows Update

Angielski Windows XP SP3 na Windows Update

Microsoft zdecydował się oferować Service Pack 3 w wersji RC2 dla angielskiego Windows XP poprzez witrynę Windows Update. Do tej pory dodatek był osiągalny dla stosunkowo wąskiej grupy odbiorców. Byli to albo testerzy firmy sprawdzający poprawność działania bet, albo pasjonaci IT wyszukujący specjalnych skryptów pozwalających im zainstalować SP3.

Udostępniony tą drogą dodatek jest kompilacją o numerze 5508. Różni się on od kompilacji 3311 (znanej jako RC2, czyli druga odsłona kandydująca do wydania finalnego) usunięciem usterek związanych z Windows Update, a także zapewnieniem wsparcia dla HD Audio. Instalacji dodatku nie zaleca się przeprowadzać w środowiskach produkcyjnych. Na wersję finalną należy poczekać do maja.

Redakcja: Adam Stępień Opublikowano: 26 marca 2008, 00:16 Odsłon: 4 624 Kategoria: Windows XP

Komentarze

Niezły skok numeru kompilacji. chłopaki pracują pełna parą. Oby im tej pary wystarczyło ;-)
Ja , 26 marca 2008, 07:52
A ja sprawdzilem WU na moim XPku w wersji ENG i nie widac nowego Service Packa. Beta Software włączone.
pioruns, 26 marca 2008, 13:00
Mam wersje 5505 i powiem ze windows xp dostal szybkosci i stabilnosci.
Piotrek, 26 marca 2008, 15:35
mam wersję SP3 Angielską plus spolszczenie,tylko pewien problem po zainstalowaniu na czystego Windowsa wszystko śmiga jak trza jednak instalując nowy IE wyskakuje komunikat,że nie obsługuje tej wersji językowej i dałem sobie spokuj,czekam do maja na oficjalną wersję,ponadto nie działa z wynalazkami np.Vista Transformation Pack !
mx47, 26 marca 2008, 18:21
Zainstalowalem najnowsza wersje SP 3 z witryny.Wyglada tak jakby to juz byla finalna wersja;tyle ze po angielsku.
Sebek, 26 marca 2008, 22:16
Macie jakieś screeny??
Bartek, 28 marca 2008, 23:24
Bartek: Macie jakieś screeny?? Czego te screeny?
michau, 30 marca 2008, 15:35
Zmienili wygląd?
Bartek, 1 kwietnia 2008, 13:42
Ja mam tego packa i xp kopło się w góre tzn. przyśpieszyło go w miare i wystabilizowało :-)
QcK69, 8 maja 2008, 07:47

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.

Autor:

Komentarz:

Dodaj komentarz