UWAGA! Promocja dla firm - MICROSOFT OFFICE 365  na 12 miesiecy ZA DARMO! Tylko na CentrumXP.pl!
Wielka promocja Office 365 na CentrumXP.pl!
Do góry Skomentuj

Piąte Regionalne Dni Otwarte MVP w Dubrowniku

Piąte Regionalne Dni Otwarte MVP w Dubrowniku

60 specjalistów z tytułem MVP (Most Valuable Professional) z regionu Europy Środkowo-Wschodniej wzięło udział w piątej edycji Regionalnych Dni Otwartych dla osób wyróżnionych tytułem Microsoft MVP. Spotkanie odbyło się w tym tygodniu w Dubrowniku, w Chorwacji. Dni Otwarte MVP są okazją dla nagrodzonych do nawiązania kontaktów z osobami o podobnych specjalnościach i zainteresowaniach z całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej, a także do zdobycia nowej wiedzy technicznej i wymiany doświadczeń – zarówno z innymi MVP, jak i pracownikami Microsoft z Europy oraz centrali firmy w Redmond.

„Społeczności internetowe to fenomen naszych czasów, niemal każda działalność ma swoje fora i grupy dyskusyjne, a spotkania członków społeczności to niezwykle cenna okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń. Osoby nagrodzone przez Microsoft tytułem MVP to liderzy społeczności technicznych, którzy w codziennym życiu inspirują innych, dzielą się ogromną wiedzą i gromadzą wokół siebie specjalistów, pasjonatów oraz użytkowników różnych technologii. O ich wadze dla naszej firmy świadczyć może obecność i wystąpienie dyrektora generalnego, odpowiedzialnego za społeczności w siedzibie głównej Microsoft w Redmond, US” – powiedziała Milena Mizerska, odpowiedzialna za program MVP w polskim oddziale Microsoft.

W tegorocznej edycji Regionalnych Dni Otwartych MVP wzięło udział 60 osób z tytułem MVP z 15 krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej, w tym 10 osób z Polski. Gośćmi spotkania byli również dyrektor ds. społeczności Microsoft Corporation, Sean O’Driscoll oraz Program Manager na region APAC-EMEA, Candice Pedersen, a także regionalni opiekuni programu MVP.

Redakcja: Adam Stępień Opublikowano: 27 września 2007, 17:10 Odsłon: 676 Kategoria: Wydarzenia specjalne

Komentarze

A kto to finansował?
aBY, 28 września 2007, 19:49
Chodzi ci kto zapłacił za tych 60 panów (w tym 10 z Polski)?
CUBA, 28 września 2007, 19:51
Glupie pytanie. A kto sponsorowal MSS? MVP musza sie spotykac. Wszyscy oplacaja przeloty a ms sponsoruje tylko konferencje. Czy wy ludzie nei maicie innych problemow!
Brak, 29 września 2007, 11:00

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.

Autor:

Komentarz:

Dodaj komentarz