Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Wielka premiera na żywo!

Wielka premiera na żywo!

29 stycznia 2007 o godzinie 22:45 czasu polskiego rozpocznie się webcast na żywo prosto z oficjalnej, światowej premiery Windows Vista oraz Office 2007 System odbywającej się na Times Square w Nowym Jorku.

Premierę zainauguruje Bill Gates swoim wystąpieniem, skierowanym do milionów klientów Microsoft, partnerów firmy i szczególnie do beta - testerów, którzy w programie beta Windows Vista pomogli udoskonalić system.

Przypominamy o możliwości zamówienia Windows Vista w polskiej wersji językowej w naszym sklepie. Szczegóły oferty dostępne są na stronach sklepu CentrumXP.pl

Dostęp do webcastu dostępny jest pod odnośnikami poniżej:

Redakcja: Łukasz Foks Opublikowano: 28 stycznia 2007 Odsłon: 6 651 Kategoria: Firma Microsoft

Komentarze

Chyba pojawił się mały błąd w tym artykule. Mianowicie na stronie http://msnewday.com/ napisane jest iż całe to show rozpocznie się o godz. 1:45 p.m. Pacific time. Więc trzeba dodać do tego 9h by uzyskać czas polski, a więc będzie to 22:45
Krisu, 28 stycznia 2007, 10:30
Dzięki za uwagę. Rzeczywiście wkradł się błąd, wynikający z błędu w źródle ;-) Pozdrawiam
Foks, 28 stycznia 2007, 11:24
Jeśli tym razem wista dostanie czkawki, tak jak poprzednie windowsy pod czas światowych premier, to znaczy, że jest to aranżowane... Od pierwszego takiego zdarzenia miałem takie wrażenie, że jest to celowo wywoływany błąd...
aXimo, 28 stycznia 2007, 11:24
*vista ... :)
aXimo, 28 stycznia 2007, 11:26
A podczas tej imprezy przewidziano takie atrakcje jak darmowy bigosik, grochóweczka, a oczywiście wcześniej jakiś aperitif? ;D Bo jak tak to się może wybiorę ;)
Bobi, 28 stycznia 2007, 11:32
hehehe ja juz o tej godzinie będę spal heheh ;)
Gryzlii, 28 stycznia 2007, 12:21
No co Ty? Toż to dopiero młoda godzina, środek dnia niemalże ;)
Bobi, 28 stycznia 2007, 12:31
a ja z ciekawości obejrzę ;)
Krisu, 28 stycznia 2007, 14:03
Ja teź będę oglądać. A póki co mam polską wersję visty ( 32bit) działa nawet dobrze, z 1,2GB RAM-u zostaje mi w tej chwili 620 MB wolnego, a w tle jest gg, skype, winamp, norton 360. Oczywiście ma jeszcze wiele błędów i nie wszystko działa jak należy. Póki co odradzam kupowania tego systemu, a zwłaszcza teraz jak jest OEM, bo jak będziecie mieć problemy ( tak jak ja ) to nie będziecie mogli liczyć na pomoc ze strony MS. Lepiej poczekać aż udoskonalą, wydadzą pożądne sterowniki, wtedy można iść do sklepu i kupić wersje BOX. Lepiej wydać więcej kasy raz na 5 lat, i mieć zapewnioną pomoc. Pozdr
Adam, 28 stycznia 2007, 14:19
może być ciekawie
Dragon, 28 stycznia 2007, 14:20
A JA POJADE I SOBIE POJADE NA TIME SQ I OGLADNE TO NA ZYWO :p:p:p:
I LOVE ny, 28 stycznia 2007, 18:40
A sterownikow do neo jak nie bylo tak niema...
Gawron, 28 stycznia 2007, 18:59
do I LOVE ny ;) jak cos to polecisz :-) a tak btw. to ja dalej czekam na Viste PL na msdn aa bo cos go ni ma narazie... :/
Wojt-AS, 29 stycznia 2007, 07:55
a ja sobie obejrze :P ciekawe jak to będzie wygladac.... :)
trosiek, 29 stycznia 2007, 09:17
szkoda że tak późno ta premiera :(
kidler, 29 stycznia 2007, 11:46
Trzeba mieć pretensję do tego kto wymyślił, że Ziemia obraca się wokół własnej osi i istnieją różnice czasu ;)
Bobi, 29 stycznia 2007, 12:48
To w końcu można kupić juz viste czy nie??
Góral, 29 stycznia 2007, 13:36
ale jestem głupi sam sie zamieszałem
Krisu, 29 stycznia 2007, 16:27
gdzie można obejrzeć na żywo premierę?
Wojtekketjow, 29 stycznia 2007, 17:53
**Wojtekketjow a slepy jestes masz podany link
golota318, 29 stycznia 2007, 19:17
jeszcze parę minut i zobaczymy bluescreena w wykonaniu visty
axel, 29 stycznia 2007, 22:35
Bill nas zaskoczy i pokaże nam vistascreena - czyli w pełni 3D bluescreen :D
zgred, 29 stycznia 2007, 22:42
Mam tą viste, ale czy ktoś wie co zrobić albo co ściągnąć by mieć taką ruszającą się tapetę jak pokazali na premierze? pliska pomocy.
Adam, 29 stycznia 2007, 23:50
wlasnie wywalila sie transmisja :)
sis, 29 stycznia 2007, 23:57
H ha ha, a tak się starali. Gdyby tylko udało im się docięgną, albo wznowić na te pare minut :(
Areksus, 30 stycznia 2007, 00:00
tragedia z tym przekazem "On Demand version available shortly", ale dali ciala :)
sis, 30 stycznia 2007, 00:07
mogli by zmienić ten podkład muzyczny... chociaż jest i tak o niebo lepiej niż gdybym musiał słuchać tego "zespołu" btw jak nie wznowią relacji do 00:30 to idę spać
basti, 30 stycznia 2007, 00:12
The launch event Webcast will be available on demand at aproximately 5:00 p.m. Pacific Time. Dziękuję można iść już spać albo czekać 4 godziny :D.
Qubuś, 30 stycznia 2007, 00:25