CentrumXP.pl » Witamy
CentrumXP.pl
 
Szukaj
Subskrypcja
Powiadomienie e-mailem o nowościach na CentrumXP.pl:
E-mail: Zapisz
Czy zamierzasz pobrać Internet Explorer 9?


CentrumXP.pl » Aktualności » Xbox » Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych   Dodaj do ulubionych Wersja do wydruku

Microsoft zaprzecza plotkom o Zephyrze

Autor: Adam Stępień    Opublikowano: 13 stycznia 2007    Odsłon: 2237    »Skomentuj...
Zobacz również:

Xbox 360 konsolą roku 2011

Xbox 720 bliżej niż by się wydawało!

Microsoft prezentuje kolejne akcesoria dla Xboksa 360

Wirtualne spotkania już od lipca

Pachter: Kinect zdecydowanie wygrywa z Move'em

Steve Ballmer: Xbox 360 to nie jest konsola do gier

Steve Ballmer potwierdził plany oficjalnego wsparcia Kinecta na PC-tach!

Microsoft: Rok 2011 będzie rokiem Kinecta

Microsoft mówi stanowcze NIE grom erotycznym na Kinecta

25 dni... i 2,5 miliona sprzedanych sztuk Kinecta

Chris Satchell, szef grupy developerów Microsoftu, zaprzeczył plotkom dotyczącym ukazania się nowej wersji Xboksa 360 z wyjściem HDMI oraz większym dyskiem. Dodał też, że krążące po sieci materiały (zdjęcia, filmik), znaczą "bardzo niewiele".

"W chwili obecnej, wszystko co mogliście zobaczyć, to tylko takie nasze eksperymentowanie tam, w Redmond, a nie produkt, który mielibyśmy zamiar wydawać" - ciągnął dalej Satchell. Dość beznamiętnie wypowiadał się także na temat samego zaimplementowania większych twardych dysków. Stwierdził mianowicie, iż nie jest to coś, nad czym obecnie myślą, a jedynie starają się po prostu trzymać rękę na pulsie i sprawą tą zaczną się interesować dopiero, gdy rzeczywiście zajdzie taka potrzeba.

Trudno jednak do końca uwierzyć, że Microsoft robi sobie "ot takie" eksperymenty i nie myśli o tym, co należałoby wprowadzić w najbliższej przyszłości. Wygląda to raczej na mydlenie oczu, a udzielanie wymijających odpowiedzi, z których w zasadzie za wiele nie wynika, zdaje się to tylko potwierdzać.



Tagi:  

A teraz:    Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych    Wydrukuj Wydrukuj    Wyślij link znajomemu Wyślij link znajomemu    Skomentuj Skomentuj
Share  

Komentarze do Microsoft zaprzecza plotkom o Zephyrze

Dodaj komentarz»

Wolf 14 stycznia 2007, 8:49

Panowie z Microsoftu zaczynają się obawiać PLAYSTATION 3. Cóż, ich sprzęt wygląda przy tej maszynce jak DOS przy Apple Mac OS. Dwie różne epoki.

eelbe 14 stycznia 2007, 10:12

Wg mnie xbx jest lepszy od ps3, technicznie oczywiście

Wolf 14 stycznia 2007, 15:01

Pierwszy Xbox był technicznie lepszy od PlayStation 2. I co z tego wynikło? Nic! Rynkiem zawładnęła maszynka Sony. Tak naprawdę liczą się gry, a w tym temacie Microsoft nie ma co marzyć o konkurowaniu z Sony.

antek_79 15 stycznia 2007, 11:03

wez pod uwage ile lat psx jest na rynku i jakie ma wsparcie devoloperow. xbox ma duzo krotsza kariere wiec dopiero pojawiaja sie drugie serie hitow z tej konsoli. dla porownania na psx masz np. tekken 6! ridge racer7 wiec o czym tutaj dyskutujemy? faktem jest z sony spoznilo sie z premiera konsoli i tutaj jest duzy punkt na plus dla xboxa. ludzie graja w wypasione gry juz jakis czas i nawet w japoni sprzedaz dziecka microsoftu nie spada. wnioski nasuwaja sie same.

Wolf 15 stycznia 2007, 11:52

@antek_79 Sony spóźniło się także z premierą PlayStation 2. DreamCast wyszedł dużo wcześniej. Jak to się skończyło dla Segi wiadomo. Sprzedaż w Japoni nie spada z prostego powodu, gdyby spadła to by znaczyło, że jej nie ma wcale. :-)

axel 20 stycznia 2007, 20:18

Przecież się nie przyznają że planują wprowadzenie nowszej wersji bo sprzedaż Xbox-a by spadła. Każdy by czekał na nowszą wersję

Marcin 11 lutego 2007, 21:00

co do gier na x360 to w tej chwili x zdobywa coraz więcej exkluziwów od sony,nie mówiąc już o własnych.A pozatym devoloperzy narzekają na sony.


Dodaj swój komentarz

»Zasady udzielania komentarzy

Autor:  
Komentarz:
Dodaj komentarz
© 2012 Onex Group
Onex Group O Onex Group  |  O CentrumXP.pl  |  Kontakt  |  Reklama
Nasze serwisy: CentrumXP.plXboxSpot.pl  |  Jama Mastaha