Zamknij komunikat

Pobierz Windows SErver 2012 R2
Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Windows Media Player 11!

Windows Media Player 11!

Microsoft oficjalnie udostępnił wersję beta najnowszego i najbardziej popularnego odtwarzacza multimediów - Windows Media Player. Wersja oznaczona numerem 11 oferuje niezrównany wybór i elastyczność dla cyfrowych mediów. Możesz łatwo zarządzać bibliotekami muzyki cyfrowej, zdjęciami i klipami wideo na Twoim komputerze, odkryć nowy świat muzyki dzięki zintegrowaniu usługi URGE, oraz łączyć się z urządzeniami mobilnymi a zatem możesz posiadać kolekcje cyfrowych mediów wszędzie gdzie chcesz.

Uwaga: Jeżeli używasz Windows Media Player aby uzyskać dostęp do ulubionych sklepów online, niektóre nie będą dostępne dla tego wydanie beta. Nie dotyczy to następujących: Audible, FYE, Live365, Movielink, MSN Music, Napster, Passalong, Puretracks, URGE, Wal-Mart i XM Radio.

Windows Media Player 11 beta nie wspiera Internet Explorer 7.

Do pomyślnego zakończenia procesu instalacji niezbędna jest potwierdzenie autentyczności kopii swojego systemu. Jakie jeszcze są wymagania? Minimalne:

  • System operacyjny: Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 2 (SP2), Windows XP Professional SP2, Windows XP Tablet PC Edition SP2, Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
  • Procesor: 233 MHz
  • RAM: 64 MB
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 200 MB
  • Napędy optyczne: napęd CD bądź DVD
  • Modem: 28.8 Kbps
  • Karta dźwiękowa: 16-bitowa
  • Monitor: Super VGA o rozdzielczości 800x600
  • Karta graficzna: 64 MB RAM i DirectX 9.0b
  • Przeglądarka internetowa: Microsoft Internet Explorer 6 lub Netscape 7.1
Z kolei zalecane wymagania niezbędne do komfortowej pracy w środowisku Windows Media Player 11 są następujące:
  • System operacyjny: Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 2 (SP2), Windows XP Professional SP2, Windows XP Tablet PC Edition SP2, Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2 oraz pobrane wszystkie uaktualnienia o wysokim prorytecie
  • Procesor: 1,5GHz lub szybszy, szczególnie jeżeli planujesz synchronizować pliki wideo z urządzeniem przenośnym
  • RAM: 512 MB lub więcej
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 60 GB
  • Napędy optyczne: napęd CD do odtwarzania płyt CD Audio; napęd CD-RW do nagrywania płyt CD; napęd DVD do odtwarzania płyt DVD bądź DVD
  • Modem: aktywne szerokopasmowe połączenie
  • Karta dźwiękowa: 24-bitowa; karta dźwiękowa kompatybilna z wielokanałowym dźwiękiem 5.1 (np. Creative Sound Blaster Live! bądź M-Audio Revolution 5.1) do odtwarzania zawartości dźwięku przestrzennego
  • Monitor: Super VGA o rozdzielczości 800x600 lub wyższej
  • Karta graficzna: 256 MB RAM i DirectX 9.0b lub nowszym
  • Przeglądarka internetowa: Microsoft Internet Explorer 6 Service Pack 2 lub Netscape 7.1

A co o nowym odtwarzaczu sądzi Paul Thurrott, który używa także iTunes? "Windows Media Player 11 jest lepszy niż iTunes. Wygląda ładniej, ma lepsze, bardziej graficzne widoki biblioteki multimediów i spełnia się o wiele lepiej. Jednakże nie współpracuje on z iPodami (bez dodatków firm trzecich jak XPlay). To nie jest takie miłe jeśli chodzi podcasty. I kilka innych małych kwestii. Więc prawdopodobnie będę skazany na iTunes jeszcze przez jakiś czas. Kiedy do cholery iTunes będzie ładniej wyglądał?"

Zachęcamy wszyskich gorąco do testowania! Pobierz Windows Media Player 11

Redakcja: Adam Stępień Opublikowano: 17 maja 2006 Odsłon: 140 644 Kategoria: Windows Media Player

Komentarze

zarobisty ten Windows Media Player 11!
barek rabeda, 30 maja 2006, 14:53
Jest niezły... ale mam nadzieje, ze w wersji ostatecznej poprawią kilka błędów oraz wygląd ikonek.
Mith, 31 maja 2006, 11:12
Pobralem WMP wersje 11 i jestem wsciekly! Nie moge powiekszyc obrazu na pelny monitor, [ full screen "> -- tak jak bez problemu moglem to robic ogladajac np wiadomosci z Polski, bo mam zaprenumerowane na wersji 10, klikajac tylko pdwojnie na obraz. Co zrobic? czy jest jakies wyjscie z tego problemu? moze ta wersja jest nie dopracowana? Moze ktos napisze do mnie co zrobic, bo mam problemy z powrotem do wersji 10 !! prosze napiszcie gregorymichalski@verizon.net lub poznand@aim.com dzieki
Grzegorz, 3 czerwca 2006, 22:14
Za duże WYMAGANIA. Jestem wkurzony
patrol, 12 czerwca 2006, 19:10
Czemu nie mogę zainstalować Windows Media Playera 11? Mam legalnego Windowsa XP Professional!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Brian, 14 czerwca 2006, 11:13
Dlaczego SP2???? A zabezpieczenia antypirackie łatwo można złamać:)
Kamilex, 19 czerwca 2006, 11:24
Brian! By złamać zabezpieczenia rozpakuj plik instalacyjny WMP11 i instaluj oddzielnie wszystkie skłdniki. A jeśli nie masz SP2 to nici z tego. Ja mam pirata XP Professional English i mi wyskakuje, żeby zainstalować SP2
Kamilex, 19 czerwca 2006, 11:27
kamilex podaj swoje gg. pogadamy
orion, 20 czerwca 2006, 19:22
jak go zainstalowałem, to mi wywaliło całego windowsa, musiałem go wgrywać i jeszcze nie chciało go przyjąć
orion, 26 czerwca 2006, 14:56
o mamy tu klona :D
orion, 26 czerwca 2006, 14:58
nie ma to jak subedit
Kamilex, 26 czerwca 2006, 15:00
wy se tu gaduhadu o jakimś starym śmieciu, a ja mam windows meida player 12 w pełni po polsku, on jest full wypas
Mith, 26 czerwca 2006, 19:15
Dobra Dobra 12 :D troche zadoiłeś :D
Virtual, 27 czerwca 2006, 12:18
Nie mogę zainstalować Windows Media Player 11 Dlaczego??
Haker, 10 lipca 2006, 18:47
Jak złamać zabezpieczenie???
Mateusz [Czytelnik KŚ], 12 lipca 2006, 11:54
ja mam windows xp sp2 i nie moge zainstalowac programu wyskakuje mi ze mam nielegala :) jak to ominac ?? help !
mag1ku, 12 lipca 2006, 13:55
NIE UMIETA JA RZĄDZE
ULLLLLLLLLLLL, 12 lipca 2006, 17:57
A ja mam takie zdanie ze nie mam zdania
Maciek, 13 lipca 2006, 10:22
I po co walic bez pucy
Maciek, 13 lipca 2006, 10:23
zamknelem liste piosenek po prawej str i nie wiem jak to spowrotem wlaczyc help: zbikowski.m@interia.pl
wilczur, 14 lipca 2006, 10:29
jak obejsc tez mam windowsa xp sp2 :/ z checia bym go przetestowal
Kamil, 15 lipca 2006, 07:23
Kamilex! Możesz mi opisać dokładnie jak to instalować? Z góry dzięki!
Brian, 17 lipca 2006, 19:06
hehe jak się to raz wywali, to się tego nie wgra...bynajmniej u mnie nie wchodzi, bo się okazało, że jak klikłem żeby mi cofło do 10 to mi nie cofło ino mii to teraz siedzi i nie działa, a tego się całkiem wywalić nie da, fajnie, nie?
Kamilex, 17 lipca 2006, 20:56
Dla posiadaczy pirackich systemów windows chcących mieć media playera 11...ściągamy media playera,rozpakowujemy aplikacje (zwykłym winrarem)Najpierw klikamy plik Revert.wmz zamyklamy odtwarzacz,następnie klikamy plik umdf.exe i instalujemy go,BEZ RESTARTOWANIA KOMPA klikamy wmdbexport.exe i po instalacji NIERESTARTUJEMY KOMPA,następnie lecimy z plikiem wmp11.exe,następnie wmfdist11.exe ale tym razem pozwalamy na restart kompa.Po restarcie klikamy instalke (bez rozpakowania) wyjdzie że mamy pirata ale nowy odtwarzacz juz jest.Kilknij jakis teledysk lub mp3 a sam sie przekonasz:D I wyobraźcie sobie że sam na to wpadłem:) w razie pytań piszcie na misiopierdolnik@o2.pl mam sporo pomysłów na pseudozabezpieczenia microsoftu:) Pozdrawiam
MISIOPIERDOLNIK, 20 lipca 2006, 16:04
Cwany jesteś MISIOPIERDOLNIKU! Jak mi to zadziała to będzie fajnie!
Brian, 20 lipca 2006, 17:43
misiopierdolniku moze u ciebie to dziala ale nie u mnie wyskakuja jakies bledy co ty na to masz jakas inna rade dla mnie albo kto kolwiek ja chce miec tego media playera pomocy! prosze!
ushi, 21 lipca 2006, 10:39
Po 1...Musisz mieć sp2. Po 2 musisz mieć w aktualizacjach windows installer 3,1. Ja to instalowałem będąc w posiadaniu wmp10.Musi działać...Testowane na kilku kompach.Pozatym nie wiem jakie błędy "wyskakują" ?
MISIOPIERDOLNIK, 21 lipca 2006, 12:04
Jak komuś poszło to niech sie tu przypicuje:)
MISIOPIERDOLNIK, 21 lipca 2006, 12:58
aha sp2 no ale cytuje "Kamilex 19 czerwca 2006, 11:26 Brian! By złamać zabezpieczenia rozpakuj plik instalacyjny WMP11 i instaluj oddzielnie wszystkie skłdniki. A jeśli nie masz SP2 to nici z tego. Ja mam pirata XP Professional English i mi wyskakuje, żeby zainstalować SP2" wiec myslałem ze tez sie tak da ale dzieki i pozdro!
ushi , 21 lipca 2006, 15:07
Bez sp2 nawet na oryginalnym systemie nieruszy...
MISIOPIERDOLNIK, 21 lipca 2006, 15:16
Wiesz co MISIOPIERDOLNIKU twoja opracowana technika jest do dupy! Mam XP PRO PL SP2 i wszystkie najnowsze aktualizacje i WMP11 nie odpala! Wymyśl coś innego!
Brian, 21 lipca 2006, 17:13
Po co wymyślać jak to działa bez problemu. A jak bys miał wszystkie aktualizecje to zdaje sie pokazywał by ci się napis o tym że masz nielegalna kopie;) Ja mam tylko windows insteller i hotfix ale to mi z ie7 weszlo.Wbij gwuźć w płyte głowną i wtedy spróbuj instalować...Może ruszy:D
MISIOPIERDOLNIK, 21 lipca 2006, 17:43
Przegiołeś z tym "... wbij sobie gwuść w płyte główną i wtedy spróbuj instalować... Może ruszy:D" Ja się nie bawie w piracenie czegoś orgilnalnego więc uważaj co piszesz! Nie każdy umie takie manewry robić jak ty. Jeśli taki cwany jesteś to wyślij swój (piracki) kod instalacyjny do windows do microsoftu. Zobaczysz jaka będzie ich reakcja! Pozbędziesz się kompa w 2 lub 3 dni! He He :-)
Brian, 22 lipca 2006, 16:24
MISIOPIERDOLNIK mialeś racje wszystko działa jak trzeba ^^
SybU, 24 lipca 2006, 16:21
Download WMP11 from the Microsoft website stated above. Download WinRAR and install WinRAR extraction tool. Extract the WMP11 installer by using WinRAR or PowerArchiver to a directory (e.g. wmp11-windowsxp-x86-enu). You can right click on the setup file and choose any Extract option or launch the extraction utility and choose the WMP11 setup file to extract it. Download legitlib.dll (in RAR format) and extract it. Copy the extracted legitlib.dll and paste legitlib.dll into the extracted directory of WMP11 installer. Overwrite any existing file. Run setup_wm.exe by double clicking. Install Windows Media Player 11 Beta accordingly
uczmysięjęzyków, 26 lipca 2006, 18:49
wmp11 tylko odtwarza i nic więcej , nawet suwak nie działa , nie mówiąc już o jakimś ustawianiu ... czy tak to działa , czy coś u mnie nie tak?
bartomar, 28 lipca 2006, 22:46
a oco wam właściwie wszystkim chodzi , kupcie sobie legal system i nie kombinujcie
papasmerf, 29 lipca 2006, 18:52
mam legalny system , a chodzi mi o to czy w tym wmp11 można coś ustawić , lub przesunąć suwakiem w odpowiednie miejsce odtwarzania , czy nie? .
bartomar, 29 lipca 2006, 21:02
MISIOPIERDOLNIK, microsoft nie umie zabezpieczyć, na na nieklegalu u sąsiada zauinsatalowałem WMP11 i IE7. U siebie nawet nie prubuje. BO uważam że bety z MS się nieopłaca instalować
krytyk, 30 lipca 2006, 11:27
ale zadałem trudne pytanie.... ,nikt nie umie odpowiedziec ... , a ja nadal nie wiem czy coś w tym wmp 11 można ustawic czy nie?
bartomar, 1 sierpnia 2006, 22:01
WMP 11 jest extra, tylko żeby tak napisy obsługiwał.................
Spoxik, 4 sierpnia 2006, 08:22
Do napisów wystarczy K-Lite Codec Pack
-----------, 5 sierpnia 2006, 15:00
k... działa ten suwak w wmp11 czy nie? , to takie trudne odpowiedzieć?, coś z wami nie tak?. jeśli macie zainstalowanego wmp11 to chyba wiecie czy dziala czy nie , poproszę o odpowiedź . Dzięki
bartomar, 6 sierpnia 2006, 16:59
jest superrrrrrrrrrrrr
miki, 7 sierpnia 2006, 15:30
@bartomar - działa, ale... nie tyczy się to wszystkich plików, a ściślej formatów plików. Niektóre "typy" już tak mają, że tylko od początku można je odtwarzać, bez przewijania. Niemniej sa to wyjątki, od szerokodoświadczanej reguły.
Adam Stępień, 7 sierpnia 2006, 21:49
Podziękowania dla Adama Stępnia.
bartomar, 8 sierpnia 2006, 09:39
Zauważyłem że pojawiło sie wiele problemów przy instalacji na oryginalnym systemie windows xp.U jednego komp sie wieszł,u drugiego nie chciał odtwarzać a u zdecydowanej wiekszości pokazywała sie czarna plama która znikała z pulpitu dopiero po resecie kompa.Tylko u jednej osoby ten odtwarzacz działał poprawnie na oryginalnym systemie...Działał...dopuki niezainstalowaliśmy IE7:0 Po ty "czymś" przeglądanie stron było praktycznie niemozliwe.Syntex error sie pokzaywał rodem z commodore;/ Wypada sie teraz mocno zastanowić nad instalkacja nowego systemu VISTA. ściągnełem wersje beta(o dziwo niemiała zadnego odtwarzacza) Chciałem zainstalować wmp11.Sie okazało tylko jedno>>ERROR<<. Jesli macie problem z tym odtwarzaczem na windowsie vista uruchomcie go wyłonczając zaawansowane usługi textowe.Po 3 ...4 próbach ustępuje i sie instaluje...(poinstalacji oczywiście trzeba aktualizacje włonczyc bo niedziała) Czyżby przyszłość była w systemie linux? żenada:(
MISIOPIERDOLNIK, 8 sierpnia 2006, 20:59
Co do plików których nie da sie przewijac a po zakończeniu odtwarzania pokazuje sie błąd ostwarzacza.... Wina leży w kodeku k-litle.Ta paczka ma nienajlepszy kodek mpeg.Proponuje przy instalacji k-litle odznaczyć ten kodek i zainstalować sobie program Power DVD. Tam firmowo jest to co trzeba:)
MISIOPIERDOLNIK, 8 sierpnia 2006, 21:03
on niechodzi na piatach podobno i barzo dobrze
windows XP nie nawidze piratów, 11 sierpnia 2006, 17:53
jest git tylko dvd nie chodzi
poker, 13 sierpnia 2006, 23:05
Mam prośbę jak ktoś moze wie bo ja nie mam pojecia czy na windowie XP Home edycion pójdzie ten media player? jak ktoś wie prosze piszcie moje gg 7737935
zizu, 18 sierpnia 2006, 00:56
a doczego wam to badziewie mułowate
XP2, 21 sierpnia 2006, 22:00
Więc jak można zainstalować WMP 11 na pirackim xp
rogi, 23 sierpnia 2006, 09:50
Dzieki MISIOPIERDOLNIKu mi mp11 buja.
xxx, 24 sierpnia 2006, 10:28
Zainstalowałem dzisaj WMP 11 i moge smiało powiedzieć ze jest wyjebisty :) posiadam także IE 7 oba pracuja bardzo dobrze ... :) na razie zadnych błedow ... tylko szkoda ze IE 7 Beta 3 jest wydany w jazku Angielskim ... :(
Adam Golnau, 24 sierpnia 2006, 12:03
Właśnie zainstalowałem przed chwilą WMP11 na piracie WinXP SP2 PL. kub@ który pisał 26 lipca 2006, 18:49 miał racje! Ściągamy z netu instalke WMP10 i WMP11. Trzeba jednak Windowsowi troche namieszać. Najpierw rozpakowywujemy instalke 11 i na chama inastalujemy... Pojawią się błędy. Potem, rozpakowywujemy 10 do 2 katalogu i wycinamy plik wmsetsdk i przeklejamy do kaltalogu z 11. robimy instalke jeszcze raz. Windowsowi sie coś pieprzy iodpala po chwili gotowego Windows Media Playera 11 na PIRACKIM oczywiście systemie! Probowałem róznych metod. Tylko tak się udało. Powodzenia
Norbi, 6 września 2006, 00:45
Odpalilem bez problemow WMP 11 zgodnie ze wskazowkami MISIOPIERDOLNIKa. Dzieki. Chula az milo. Jest tylko jeden trick. Przynajmniej u mnie. Musialem najpier odinstalowac wszystkie poprawki i aktualizacje dotyczace Windows Media Playera i odinstalowac WMP 10 wraz wycieciem jego katalogu. Potem instalacja zgodnie ze wskazowkami. Pozdrawiam
Maly, 14 września 2006, 10:20
Po necie chodzą pliki DX10.(podobno bo po wrzucie jest tak jak bym miał DV9 tylko nazwa sie zmienia). Ktoś zauważył jakieś różnice? misiopierdolnik@o2.pl
MISIOPIERDOLNIK, 14 września 2006, 11:54
aaaaaaaaaaaa nieoryginalna wersja systemu windows kup nowy albo wypier-papier niewiem jak z tym winrarem
Rysiu Morty, 14 września 2006, 20:55
MisiuPierdolnik boss mistrz udało się działa o niebiosa ludzie czytajcie porady Misia Pierdolnika ihaaaaaaaaa
morty rysiu, 14 września 2006, 21:16
kiedy bedzie wersja alfa
zjebgenetyczny, 15 września 2006, 12:18
Siemano typy znacie jakiś sposób jak obejść zabezpieczenia do internet explorer 7 beta 3 ? Szczególnie proszę Misiopierdolnika pisz na maila morty21@o2.pl
Rysiu Morty, 15 września 2006, 14:01
Wie ktoś inteligentny jak zainstalować Internet Explorer 7 beta 3 jak sie ma nieoryginalny system windows ? Może Misiopierdolnik wie ?
Morty, 15 września 2006, 17:03
ktos tam pisal ze w becie visty nie ma odtwarzacza, wma zostal oficjalnie wyciety z all oprogramowania M$ i nie jest teraz dodawany do systemow bo jakis sad orzekl ze to jest nielegalne (nie pamietam dokladnie) ma moze ktos sposob na instalacje 11 na piracie i bez sp2 bo nie chcem instalowac tego shitu
patryk18duch, 18 września 2006, 19:16
Zawsze bylem za Windows Media Player nigdy na zadnym innym niesluchalem mp-3 prubowalem ale jakos mnie niezadowalaly jakosciowo i wygladowo Winamp kleka co do jakosci Media Playera WMP-11b2 juz robi pozadne zadowolenie
SpawN, 22 września 2006, 13:28
WMP 11 spoko programik ale ci z microsoftu mogli by sie postarac o cos lepszego!! ale spelnia moje wymagania
Krecik, 23 września 2006, 11:44
Siema! Znacie sposób na obejście zabezpieczeń oryginalności systemu itp. Windows Defender ? Piszcie na maila morty21@o2.pl albo na tym forum
Morty, 24 września 2006, 16:59
mISIUPIERDOLNIKU JESTES WIELKI!! WLASNIE SIE INSTALUJE!! NIE WIERZE WLASNYM OCZOM...TYDZIEN SIE MECZYLEM...TERAZ TEZ JUZ PO 3 RANO :p ALE SIE WRESZCIE UDALO!! NAPEWNO WARTO BYLO :d ZARAZ ZOBACYZMY NIECH NO TYLKO SIE SKONCZY! POLECAM WSZYSTKIM PRZEPIS TEGO PANA! ZROBILEM KROK PO KROKU JAK OPISAL I DZIALA!!
dESOL, 25 września 2006, 03:15
Internet Explorer 7 instalacja: No...Windows ma cos takiego jak system ochrony plików...Wchodzimy sobie w wiersz poleceń,i próbujemy skasować jakis chroniony plik...Jak sie nieuda,to robimy jego kopie i próbujemy go podmienic...Wtedy włączy się system ochrony plików.Naciskamy 3 klawisze (ctrl+alt+del) klikamu nowe zadanie,a następnie zaznaczamy wcześniej rozpakowany plik ie7beta.(działa tylko na winXP sp2)Acha..Zapomniałem wspomniec ża zanim to wszystko zrobicie należy rozpakować winrarem(albo czymkolwiek innym) instalke programu i zainstalować poprawke hotfix. jest też drugi sposób...Programem pe explorer otwieramy plik instalacyjny ie7(oczywiście pojawia sie on po rozpakowaniu,i usówamu nim forme numer 2...Wtedy podczas instalacji informacja o nielegalnym systemie windows nawet sie niepojawi.(Sory za ortografy troche dzis popiłem)
MISIOPIERDOLNIK, 1 października 2006, 12:03
mógłbyś trochę dokładniej opisać ten drugi sposób? ściągnełęm to ale nie wiem co zrobić :(
Fiesta, 7 października 2006, 20:32
Fajnie, ale ja mam problem z instalacją SP2. Kiedy jest gdzieś w 3/4 instalacji pojawia się problem, pisze "Wewnętrzny błąd instalatora. Instalacja zostanie przerwana". Prosze o pomoc piszcie na cooler0@onet.eu.
Cooler, 7 października 2006, 20:57
mógłbyś trochę dokładniej opisać ten drugi sposób? ściągnełęm to ale nie wiem co zrobić :(
Fiesta, 7 października 2006, 21:02
mógłbyś trochę dokładniej opisać ten drugi sposób? ściągnełęm to ale nie wiem co zrobić :(
Fiesta, 7 października 2006, 21:03
mógłbyś trochę dokładniej opisać ten drugi sposób? ściągnełęm to ale nie wiem co zrobić :(
Fiesta, 7 października 2006, 21:05
Dupa :)
fiesta 7 , 8 października 2006, 13:12
mój WMP11 hula ze wszystkimi szczegółami,szkoda że nie mam polskiej wersji,ale angielska też jest ok.w końcu trzeba się uczyć języków.Przy trybie pełnoekranowym mam tylko na dole pasek sterowania i nie wiem czy można go wyłączyć,próbowałem na różne sposoby i nic
cojaturobię, 8 października 2006, 21:08
przed chwilą miałem tylko angielską wersję a teraz mam juz polską-zrobiłem tak jak pisze MISIOPIERDOLNIK i działa,dzięki i polecam
cojaturobię, 8 października 2006, 22:08
Dzieki " MISIOPIERDOLNIK" Wszystko Dziala Jak Ta Lala, Trzymaj Tak Dalej.
DasH, 14 października 2006, 15:43
Zainstalowałam dzisiaj WMP11 i w ogóle mi się nie podoba, nic a nic. Wobec tego chciałabym powrócić do poprzedniej wersji, ale dziadostwo nie chce się zainstalować, bo pojawia się komunikat, że najnowsza wersja jest już zainstalowana na kompie. Wie ktoś jak powrócić do wersji 10 w niezbyt skomplikowany sposób? Z góry dzięki:)
skulska, 16 października 2006, 11:50
Już nie trzeba, poradziłam sobie :)
skulska, 16 października 2006, 12:08
a ja mam Windowsa Vista i działa mi WMP bez najmniejszego zarzutu...!!!! POZDRO
błażko, 16 października 2006, 21:20
a jest może jakieś spolszczenie do tego WMP ????
błażko, 16 października 2006, 21:27
misiopierdolnik dobrze mówi dać mu wódki wmp11 opalil i działa
grisza, 16 października 2006, 23:02
MISIOPIERDOLNIK MI TO WOGOLE NIE DZIALA A ROBILEM WSZYSTKO JAK NAPISZAłES MYśLE ZE TO JEST OSZUKANE :)
MISIOPOPIERDOLNIK, 23 października 2006, 20:46
MAŁA ZMIANA TEMATU. MA KTOŚ MOŻE SPOLSZCZENIE DO MS OFFICE 2007 BETA? POTRZEBNE OD ZARAZ.
DANIO, 25 października 2006, 01:04
A ktoś może wie jak powrócić do WMP10? Bo cosik mi nie pasi ta 11. Tytuły po lewej na dole tuż przed ikonami playera zarządzajacymi odtwarzanie (do przodzu do tyłu play stop itd) nie mieszczą się w przeznaczonym dla nich miejscu, nad wizualizacja nie ma dużego i wyraxnego tytułu, co mi również przeszkadza, bo moim zdaniem było to wygodne. Nie ma animacji znikania belek z przyciskami zarządzającymi na full screnie i co najwazniejsze player działa wolniej od poprzednika, a tak naprawdę w kwestii samego odtwarzania nie oferuje niczego ponad to co oferował jego poprzednik. Jeśli chodzi o grafikę to rzeczywiście jest ładniejsza, taka bardziej rasowa, drapieżna i elegancka no i sympatyczniejsza dla oka, jednak podobną można ustawić w WMP10 (jak wiadomo dobór koloru dla wersji poprzedniej był bardzo szeroki można było dobrać dowolny kolorek jaki się chciało. Moje pytanie ostatecznie brzmi: JAK POWRÓCIĆ DO WMP10 nie niszcząc Windowsa? ;) i nie piernicząc całego WMP. Mogę próbować usuwac itd, ale wole przeczytać jakąś opinię speca :) Z góry dzięki.
BioComp, 25 października 2006, 01:50
nic sie nie znacie u mnie jakos dziala normalnie na piracie i wszystko gra wyjebcie te kompy na zlom albo zainstalujcie orginalnego windowsa parowki jebane w dupe
Szefuncio, 26 października 2006, 18:29
BioComp - ściągnąć WMP10 i zainstalować? ;/ LOL...
doGG, 27 października 2006, 21:48
MISIOPIERDOLIKU!UMESZ zrobić sztuczkę z IE 7 tak samo jak z tym WMP11? Poza tym dzięki za tą poradę z wmp11.
Gość, 29 października 2006, 23:45
zrobiłem to co mówił misiopierdolnik muza gra ale wizualzacje nie działają POMOCY!!!!!!!!
greeco, 30 października 2006, 21:11
doGG - znim wydałbym takie o dupe rozczaść pomocne posty co do powrotu do WMP10, sprobowałbym sam.. ;)) Ja mam ten sam problem co BioComp.. Jak chce zainstalowac spowrotem 10 to pisze ze jest nowsza wersja i nie pojdzie dalej.. słyszałem ze trzeba usunąć ukrycie z jakiegos katalogu czy pliku i sie wmp11 pojawi w dodaj/usuń.. Jesli ktoś wie jak go usunąć lub ktory to folder lub jakiekolwiek inne działające sposoby prosze je opisać.. Pzdr wszystkich!!
Monaster, 31 października 2006, 16:52
Kto szuka ten znajdzie.. ;"> BioComp - WMP11 jest widoczne jako uaktualnienie, wiec musisz na panelu dodaj/usun programy zaznaczyc ptaszek zeby widziec uaktualnienia. A potem deinstalacja sprowadza sie do paru klikniec http://img93.imageshack.us/my.php?image=screen13ep.jpg
Monaster, 31 października 2006, 17:07
on jest po angielsu jak zmienuc na język polski????????????????????????
radzik2910, 2 listopada 2006, 16:55
XP-ANTISPY --> FUNKCJEMEDIAPLAYERA --> UMOŻLIW DEINSTALACJĘ....
WMP UNINSTAL ;), 4 listopada 2006, 10:04
Aby powrócić do wersji 10 wystarczy zrobibc przywracanie systemu
jangon, 5 listopada 2006, 08:39
Co to za windows media player 11 skoro ja go mam po polsku,a kazdy nie umie zmienic na jezyk:polski :-( jezeli ktos chce zmienic na jezyk:polski niech wejdzie na http://www.instrukcje do windows media player11.pl/ . a dowiecie sie wiecej o obslugiwaniu programu windows media player 11.jak ktos chce pobrac windows media player 13 niech poczeka do gdzies tak-15.06.2007 roku.a jak ktos juz chce miec windows media player 13 niech go stwozy. ">:-) i niech poda strone!!!
ZGADNIJ!!!, 6 listopada 2006, 17:17
MM nic dodaci nic uionś
mm, 11 listopada 2006, 01:07
Ej a ja nie gdzie moge znalesc w xxp antispy ta funkcje media player
Nochal, 11 listopada 2006, 22:02
Hello, wiem jak zainstalować Internet explorer 7 na "PRAWIE oryginalnym Windowsie". Po pierwsze nie ruszy bez sp2, a po drugie jest prosty sposób na instalacje tego programu. Należy w notatniku stworzyć taki wpis Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\WPAEvents"> "OOBETimer"=hex:ff,d5,71,d6,8b,6a,8d,6f,d5,33,93,fd "LastWPAEventLogged"=hex:d5,07,05,00,06,00,07,00,0f,00,38,00,24,00,fd,02 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion"> "CurrentBuild"="1.511.1 () (Obsolete data - do not use)" "InstallDate"=dword:427cdd95 "ProductId"="69831-640-1780577-45389" "DigitalProductId"=hex:a4,00,00,00,03,00,00,00,36,39,38,33,31,2d,36,34,30,2d, 31,37,38,30,35,37,37,2d,34,35,33,38,39,00,5a,00,00,00,41,32,32,2d,30,30,30, 30,31,00,00,00,00,00,00,00,00,0d,04,89,b2,15,1b,c4,ee,62,4f,e6,64,6f,01,00, 00,00,00,00,27,ed,85,43,a2,20,01,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00, 00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,31,34,35,30,34,00,00,00,00,00,00,00,ce,0e, 00,00,12,42,15,a0,00,08,00,00,87,01,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00, 00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,94,a2,b3,ac "LicenseInfo"=hex:9e,bf,09,d0,3a,76,a5,27,bb,f2,da,88,58,ce,58,e9,05,6b,0b,82, c3,74,ab,42,0d,fb,ee,c3,ea,57,d0,9d,67,a5,3d,6e,42,0d,60,c0,1a,70,24,46,16, 0a,0a,ce,0d,b8,27,4a,46,53,f3,17 I zmienić nazwę na Registry.reg i otworzyć go za pomocą Edytora Rejestru (jest w folderze c/windows/regedit.exe). Na koniec podam że należy mieć wyłączony internet, dodać inf. do rejestru i zainstalowć Internet Explorer 7 Życzę miłego korzystania z nowej przeglądarki (-;
Majkel, 12 listopada 2006, 16:27
Napisze jak prosto zainstalowac wmp11 rozpakowac instalke wmp 10 i skopiowac z niej setup_wm.exe i to wrzucic do rozpakowanej instalki wmp11
Pawe3, 17 listopada 2006, 08:38
pierdoleni piraci i dzieci neostrady. poczytajcie goole i astalavista bo wam mleko z nosow kapie smrody zasrane! hakerzy kurwa wasz mac hahaha!
marek, 17 listopada 2006, 21:54
"marek 17 listopada 2006, 21:54 - pierdoleni piraci i dzieci neostrady" A co Ty masz Kr**nie do neostrady HE??????????? Żal Ci D***E ściska ze net przestałbyć elitarny i tylko dla wybrańców mieszkających w blokowiskach, gdzie "na tacy" masz net+tv+telefon i to wszystko za drobną kase!!!! Niestety nie każdy ma takie warunki!!! A co do piractwa, to właśnie w takich sieciach osiedlowych dopiero kwitnie, przy transferach po kilka mega/s!!! A ile można "piracic" na neostradzie z jej limitami i "zawrotną" prędkością ???? Może jesteś pracownikiem Konkurencji i wkurza Cię że niektórzy nie muszą juz błagać i placić kilkusetzłotowych haraczy za przyłączenie nie wiadomo kiedy !!! Dlaczego nie czepiasz sie innych firm dostarczjących internet na ADSL-u???? Facet odp***ol sie od NEOSTRADY i zajmij sie Sobą w jakikolwiek sposób!!!!!!!!!
Dorosły_Neostrady!, 18 listopada 2006, 20:31
Monaster => dzięki za porade :) zrobiłem jak napisałeś i wszystko działa
Twój stary, 19 listopada 2006, 01:10
A ja mam windows mwdia player 23 :) hehhe
krzysiu818, 19 listopada 2006, 12:24
misiu pierdolniku! nie dziala twoj sposob na ie7 mozesz to jakos przystepniej wyjasnic? ten z pe explorer! napisz na maila artur_ciesielski@o2.pl.
niepowinnomnietubyc, 21 listopada 2006, 21:08
Misiupierdloniku przybliż troche jak wywalić tę formę nr 2:)
Do Misiapierdolnika, 22 listopada 2006, 14:55
Popieram. MISIUPIERDOLNIKU. Napisz po ludzku jak zainstalować taprzeglądarkę!!
Bartex, 22 listopada 2006, 18:19
WMP11. Jeżeli komuś wyskakuję komunikat o niezgodności wersji WMP (Oczekiwano wersji x.x.x a jest x.x.x..) to mam miłą wiadomość. Zrobiłem patch. Zainteresowani pisać na develooper@interia.pl Pozdr
darI0, 22 listopada 2006, 23:42
jak zainstalowac Internet explorer 7 na nielegalnym widowsie?
krzysiek, 23 listopada 2006, 15:44
Walcie się w dupe huje nie myte!!! Hakerzy pierdoleni!!! Na ciul mi WMP11 chce Office 2007 beta 2 zcrakować...jak to zrobić???
Niedżwiedż, 24 listopada 2006, 18:24
--> @ Monaster - Dzięki za pomoc - podziałało. Znów jestem szczęśliwym posiadaczem WMP10 :) --> @ WMP UNINSTAL ;) - dzięki za poradę, ale nie bardzo chciało to działać na WMP 11 :> --> @ MISIOPIERDOLNIK - genialny nick :D ;)
BioComp, 26 listopada 2006, 03:39
do MISIOPIERDOLNIK: Twoja metoda u mnie działa :) Dzięki :D
jamaniek, 26 listopada 2006, 11:09
A Ja mam pytanko związane z obsługą. Otóż zauważyłem, że mój WMP sam dodaje okładki do płyt (czasem to samo zdjęcie jest przy kilku wykonawcach), bardzo mnie to irytuje. Wie ktoś może jak można wyłączyć tę usługę i usunąć dodane okładki i zastąpić je własnymi?! Z góry dzięx za pomoc
Robal, 30 listopada 2006, 11:41
MISIOPIERDOLNIK w pytke jeza,szczwana bestia jesteś!wmp 11 śmiga mi jak szalony!dzieki!!!!
Mroq-u, 2 grudnia 2006, 12:45
WMP11 to badziew :) IE7 to badziew :) Vista to badziew:) LINUX 4ever ;) hehe MisiuPierdolniku, fajny NICK :)
RayBishop, 4 grudnia 2006, 11:50
Po co z IE 7 tak kombinować rejestr itp. 1) Pobrać ten pliczek> http://www.sendspace.com/file/yz139k 2) Rozpakować IE7-WindowsXP-x86-enu.exe WinRARem .. 3) Przejść do rozpakowanego katalogu do Update 4) Tam rozpakować i nadpisać ściągnięty pliczek iecustom.dll 5) Kliknąć w update.exe - kulturalinie się zainstaluje i po bólu :-)
domker_, 4 grudnia 2006, 16:58
Aby dowiedzieć się o takich rzeczach wystarczy "pogrzebać" W Google wpisać: How to install IE 7 without WGA lub How to install WMP 11 without WGA :-)
domker_, 4 grudnia 2006, 17:01
Zapomniałem dodać, że trzeba ściągnąć!! plik NORMALIZ.dll np. z http://www.dll-files.com/dllindex/index.shtml i wypakować go do System32!!!!!!
domker_, 4 grudnia 2006, 18:29
Nie mam pojęcia po co te wszystkie metody jak można ściągnąć AutoPatchera listopad 2006 i tam już jest WMP v 11 instaluje się bez żadnych problemów a przy okazji ma się wszystkie poprawki dla systemu.
wenazyr, 5 grudnia 2006, 10:29
Ludzie opanujcie sie po kiego czorta WMA11 i to z problemami na pirackich XP zainstalujcie sobie jetaudio i macie to samo a nawet z paroma gadzetami wiecej co do IE juz dawno nie uzywam tej przegldarki wybróbujcie najnowszej Opery...i powtarzam alternatywa zawsze jest wyjsciem :)
Spider, 5 grudnia 2006, 22:57
fajny tylko po angielsku
t1, 7 grudnia 2006, 12:40
miałem wmp 10 uaktualnilem dziada a teraz mam problem z zainstalowaniem koejnego. nwet nie wiem aki to jest bo u mnie wyswietla, zebym zrestasrtowal kompa a pozniej zalogowal sie jako administrator albo czlonek admiistracji. Jak to kurestwo obejsc?Plizzzzzz(amator)
ciulabula, 11 grudnia 2006, 23:29
ale gowno nawet niw działa
jerycho, 15 grudnia 2006, 14:11
Odłącz kompa od neta,ale najpierw ściągnij WMP 11 i już:P.Sprawdzanie rozpoczyna sie przez neta,a nie na kompie testowałem na innych piratachi było ok!
Duperszance, 15 grudnia 2006, 20:13
powiedzcie mi jak zrobić żeby wmp 11 był po polsku?? spolszczenie dokładnie..
kamil90, 18 grudnia 2006, 17:52
fajnie sie was czyta, znalazlem juz tutaj 5 (jak nie wiecej) dzialajacych sposobow na uruchomienie wmp11, udawalo mi sie na orginalnej i na kopi xp , a ciagle padaja pytania w stylu " ejj jak óróhomic łindołs medja plajer 11? wyskakóję mi rze mam podrube :( "
lul, 19 grudnia 2006, 23:17
Oby wiecej takich głow w polsce nam rosło jak MISIOPIERDOLNIK i ini do hakowania tych je**** zabezpieczen pozdro dal wszystkich :-)
konrad, 24 grudnia 2006, 22:41
A kto wie jak zmienić kolorysyke w tym nowym Winowsie media pleyer 11 . bo ja nie mam pojęcia .. :( ??
Kasiczka, 25 grudnia 2006, 12:18
ja już złamałem pełną polską wersję... XD Debile z Microsoftu
GŁOWA JAK MISIAPIERDOLNIKA, 27 grudnia 2006, 00:10
mój mail: michu@os.pl
GŁOWA JAK MISIAPIERDOLNIKA, 27 grudnia 2006, 00:11
Ta wersja 11 jest porpostu totalnym badziewiem. Nie chce tego nawet widzieć. Pomimo iż grafika ładna to brak animacji chowania belek, brak wyraźnego tytułu nad wizualizacją (gdzieś wciśnięty tytuł utworu po lewej stronie) dyskwalifikuje to coś jako jakikolwiek odtwarzacz czegokolwiek. Myślałem że to tak tylko w becie, ale finalna wersja jest dokładnie taka sama. W dupie z takim odtwarzaczem...... jestem totalnie zawiedziony i bardzo mi przykro z tego powodu bo dosyć często używałem WMP - jestem zmuszony powrócić do 10.
BioComp, 27 grudnia 2006, 06:54
z kąd wziąść windowsa Vista???????????????????????????
diabełek, 30 grudnia 2006, 15:08
gdzie to sie scioga nieh ktos mi powie
dawid, 5 stycznia 2007, 18:11
kurwa kaj to sie sciogo
dudass, 5 stycznia 2007, 18:12
A ja znalazłem sposób na WMP11 ,ściągłem wpis do konfiguracji systemu i dzięki temu niesprawdza mi autentyczności instaluje się normalnie ,
Andrew_19, 5 stycznia 2007, 20:18
Jeśli ktoś chciałby ten wpis (Reg) to niech wejdzie na eMula i ściągnie plik o nazwie "Add Licence To Your Windows" i problem z zainstalowaniem WMP11 ,Nero 7Premium ,IE7 zniknie.
Andrew_19, 5 stycznia 2007, 20:24
Wedłóg mnie jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób na zainstalowanie wszystkiego co sprawdza identyczność systemu, pozdro Alll!!!
Andrew_19, 5 stycznia 2007, 20:38
pawe3 - jesteś genialny !!!!!!!!!!! to działa !!!!!!! zrobilem tak jak napisałeś i jest git!!!
sergio, 5 stycznia 2007, 23:52
Andrew _19----jestes Wielki!!!!! działa!!!
sergio, 6 stycznia 2007, 14:06
Mam małe pytanko skąd ma ściągąć wizualizacje i skiny do wmp 11?? Jakby chciał mi ktoś pomoc to moje gg 5365408 z góry thx:):)
sylwia16, 7 stycznia 2007, 12:54
Jankes ma kota kot ma wpierdol jankes sadystazajebał kota młotkiem
Piotras , 10 stycznia 2007, 10:52
potrzebuje programu do zmianu klucza instalacyjnego winxp
bulinator, 12 stycznia 2007, 02:42
prosze powiedzcie jak kurwa zainstalowac tego jebinietego wmp zgury dzienks
aras, 13 stycznia 2007, 14:48
dzięki wielkie za wszystkie rady :)
Zylek, 19 stycznia 2007, 01:00
hej możesz dokładniej opisać jak się posłużyć tym programem MISIOPIERDOLNIK 1 października 2006, 12:03 Programem pe explorer otwieramy plik instalacyjny ie7(oczywiście pojawia sie on po rozpakowaniu,i usówamu nim forme numer 2...Wtedy podczas instalacji informacja o nielegalnym systemie windows nawet sie niepojawi.(Sory za ortografy troche dzis popiłem)
Zylek, 19 stycznia 2007, 01:12
czy nowa wersja iternet ekxploler jes bez platna
zen, 20 stycznia 2007, 13:05
Gdzie moge sciogno nowego ekxplorera?????????????????? potrzebna odpowiedz od zaraz
darekssss, 20 stycznia 2007, 13:29
www.microsoft.com
KochamCie, 20 stycznia 2007, 22:49
LUDZIE ! Błagam o pomoc ! Jestem uzależniony od Explorera. Jak tylko pojawiła się polska wersja od tygodnia próbuje różnych metod.Spróbowałem metody Andrew i wszystko działa, ale podczas instalacji wyłącza się komp :( Błagam o pomoc. Muszę mieć tego Explorera.Piszcie na tym forum
Morty, 21 stycznia 2007, 15:38
nic sie nieznacie:P
piter, 24 stycznia 2007, 14:48
Jak ustawic plski jezyk w WMP11????????????????????????????????????????????????????????????????
Jacek449, 25 stycznia 2007, 19:57
Windows Media Player jest koooool wypas!!!!!!!!!!!!!!!!
Zyrak, 30 stycznia 2007, 12:06
Fajny playerek ;)
Biedrek, 30 stycznia 2007, 18:53
Hej. Po aktualizacji WMP 11 po uruchomieniu programu otwiera sie on w zakladce Biblioteka a nie jak dotychczas w Teraz odtwarzane. Czy ktos ma jakis pomysl? Czy to tak juz jest czy mozna to zmienic? Prosze o pomoc. Dzieki z gory.
Ernii, 31 stycznia 2007, 00:23
Co Macie Za Słabe Kompy Haha Ja Mam 2GB Ram Procesor 3.49GHz Karat Dziwekowa Zkodna Z HD 128 BIT Karat Graficzna Radeon 9800 GT Na Karcie Jest 256Mb Ram Na Karcie!!!! I Mam Niestety Chyba Lepszy Komp Od Was Bo Mam Windows Vista Po Polsku :P :D :)
Mateusz 14 Darłowo, 3 lutego 2007, 11:30
A Windows Vista Najlepszy Od Pozostałych Wersj :P
Mateusz 14 Darłowo, 3 lutego 2007, 11:32
kurwa chuj z takim forum jak sie chce cos znalezc to czytaj godzinami..
eustachy motyka, 8 lutego 2007, 21:27
Rozwiazaniem w kazdym przypadku jest umieszczenie wpisu w rejestrze.W wyszukiwarce znajdziecie.Tyczy sie to zarowno Ie7 jak i Wm11.Pozdro
Doom2, 12 lutego 2007, 22:15
Zainstalowałem windows media player 10 PL ale windows wykrył ze mam nieorginalnego windowsa czy moge jakoś ominać ten problep prosze o szybka odpowież
PES6, 14 lutego 2007, 13:06
help jestem zielona............???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie wiem o co biega..........
KaRoLInECzKa, 15 lutego 2007, 19:31
czy ktoś mi może pomóc,nie wiem jak .......ściągnąć jakiś odtwarzacz muzyki ale DOBRY i w którym, można słuchać muzy na cała pare.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))głupie to no nie ziomale i ziomalki.......
KaROlInEcZkA, 15 lutego 2007, 19:35
3320162 to mój nr.gadu-gadu,jak chcecie to piszcie i możecie rozdać mój numer chce poznać więcej osób.pomóżcie mi w tym a z chęcią z wami coś zrobię.koteczki........będzie gorąco......
mARtUla, 15 lutego 2007, 19:40
DZIAŁA I MEDIA PLAYER I EXPLORER NIEMA TO JAK ASTALAVISTA :)
Rysiu, 16 lutego 2007, 17:53
Rysiu wszystko ladnie pieknie ale jak instaluje IE7 to wyskakuje ze musi sprawdzic autentycznosc.potem ze nie mogl sprawdzic autentycznosci i zebym wcisnol dalej to sprawdzi mi to online.Klikam dalej laczy sie tam z microsoft...... sprawdza jest ok pisze ze oryginalny windows ale ie nei moge nadal zainstalowac:/ why?
B4mbus, 17 lutego 2007, 18:08
Spoko juz sobie poradzilem ;) thx wszystkim za pomoc
B4mbus, 17 lutego 2007, 22:32
nie ma za co ;) i przypominam ten sposób działa do wszystkich programów Microsoftu ze sprawdzaniem oryginalności systemu
Rysiu, 20 lutego 2007, 09:20
Dzieki zajebista sprawa nawet inne aktualizacje mozna sciagac,poprostu sposob na legal.Pozdrawiam i oby wiecej takich postow :)
Damianello, 24 lutego 2007, 00:59
KURWA MAM PIRATA PROFESSIONAL XP NIECH KTO KURWA WYTłUMACZY DOKłADNIE JAK ZROBIC ZEBY WINDOWN MEDIA PLAYER GOLIł PLX ZIOMS GG: 7420823
Sloniu, 24 lutego 2007, 16:25
Ja wrzystko robie jak Rysiu podał i mi nie działa:(
PoliSh, 26 lutego 2007, 18:49
no mi niestaty też nie działa może ktoś napisać czemu tak sie dzieje tzn zaktualizował mi sie wmp 11 i mam go na kompie ale przy otwieraniu sprawdza no i niestety jak sprawdzam na stronce microsoftu to tez nie działa
jsd, 26 lutego 2007, 20:18
Polecam :) http://www.internet-explorer-7-pl.xuu.pl/
ACIK, 27 lutego 2007, 12:21
POWIEM WAM ZE CO DO INSTALKI WMP 11 TO MISIOPIERDOLNIK DAL ,NAJLEPSZY SPOSOB MAM SP2 I CHODZI
killer, 10 marca 2007, 22:42
te rysiu a gdzie ten plik z notatnika wgrać. Do jakiej lokalizacji
ajjra, 12 marca 2007, 16:25
Sciagnalem WMP 11 i po zainstalowaniu zamiast obrazu mam plamy i kwadraciki i w sumie to nie wiem co zrobic, moze ktos pomoze, z gory dziekuje ps Na WMP 10 dzialalo wszystko OK, teraz wrocilem do 10 i dalej kicha.
Wladek, 14 marca 2007, 23:04
Add Licence To Your Windows.reg czy ma ktoś problemy z tym plikiem, bo ja chyba tak. Znikają mi rozszerzenia jpg, avi, mp3 itp. nie ma ikon nic ich nie otwiera czy to jest od tego ma ktoś taki problem???????????????
Wachu_Ravael, 16 marca 2007, 12:22
rusiu npisz troche prosciej jak to zrobic :P
k, 17 marca 2007, 14:17
bo nadal nieprzechodze sprawdzania oryg systemu :( albo napiszcze jak wrocic do wczesaniejszej wersji bo tez niemoge :( poxdro
k, 17 marca 2007, 14:27
DAL TYCH CO IM SPOSOB RYSIA NIE DZIALA! - u mnie nie chodzil bo mialem przestawioną datę. Jak dałem normalną to się odczepił i wszystko jest ok. pozdr
też Rysiu ale wczesniejszemu do pięt nie dorasta, 17 marca 2007, 21:31
Posłuchaj "k" żeby powrócić do 10 musisz jedynie w "Panelu sterowania" uruchomić "Dodaj lub usuń programy" i usunąć "Windows Media Player 11" wtedy automatycznie powróci do poprzedniej wersji
Wojtek, 18 marca 2007, 13:28
Słuchaj tego pliku nie trzeba nigdzie wgrywać.Wystarczy że zrobieniu i zapisaniu na pulpicie tego wpisu klikniesz 2 razy na utworzony wpis. Wtedy plik sam się wgra w system. A wtedy można spokojnie zainstalować Windows Media Player 11.
Do ajjra , 20 marca 2007, 13:33
Co do usuwania aktualizacji "sprawdzanie autentyczności Windows xp" to jeśli ktoś ma piracką wersje a nie chce żeby mu się to wyświetlało przy starcie systemu wystarczy wejść w panel sterowania i usunąć tą aktualizacje. Będzie ona podpisana więc poznasz... Wracając do wmp 11 to wszystkie pomysły wasze są zbyt pracochłonne i niezrozumiałe dla wszystkich... wystarczy ściągnąć z neta "add licence to your computer" i po sprawie:)
Misza, 22 marca 2007, 20:25
jak ominąc sprawdzanie orginalnego windowsa PROSZE KOGOŚ O ODPOWIEĆ BĘDE WDZIĘCZNY moje gg 10675063
Adam, 23 marca 2007, 16:42
jak ominąc sprawdzanie orginalnego windowsa PROSZE KOGOŚ O ODPOWIEĆ BĘDE WDZIĘCZNY moje gg 10675063
Adam, 23 marca 2007, 16:42
no właśnie co zrobć żeby na piratu zainstalować windows media player 11
norbi, 26 marca 2007, 19:16
Jak usunąć aktualizacje z wmp 11 do 10 jak usuwam to pisze ze usunięto a dalej mam 11
krzyś xD, 27 marca 2007, 17:24
czy ktos wie jak zmienic j.ang na polski w wmp11?z gory dziekuje za pomoc
szorton, 30 marca 2007, 20:26
Jest super i ma wiele dodatków takich jak nagrywanie i tak mógłbym wymieniać bez końca. Polecam wszystkim co lubią muzykę!!
McQueen, 1 kwietnia 2007, 09:46
zrobilem tak jak rysiu pisal i sprawdza autentycznosc , gdy sprawdzilo to wyskoczylo " Ta kopia systemu Windows nie zdała testu sprawdzania oryginalności. Klucz produktu znaleziony na tym komputerze jest zablokowanym kluczem licencji grupowej (Volume License Key, VLK)." i co teraz ?
bubek, 1 kwietnia 2007, 10:12
jak cos moj nr gg 1314798 wytlumaczcie mi co i jak robic pokolei z wmp11 i IE7 .. dzieki z gory :)
bubek, 1 kwietnia 2007, 10:29
MAM PIRATA I NIEWIEM CZY INSTALOWAC TEGO Windows Media Player 11
MICHAEL17, 3 kwietnia 2007, 23:01
Ten program to mozna powiedziec zabespieczen nie ma (chyba specjlnie MS zrobil instalke ktora wystarczy wypakowac winrarem^^) ale wy tu glupoty wypisujecie boze ja tu czytam to albo jakis jeden zakompleksiony drugi ma wszystko najlepsze i mu nie chodzi a wiadomo ze automatycznych aktualizacji na pirackim systemie sie nie instaluje widze ze posty sa nawet teraz bo nikt nie wie jak instalowac uzywalicie kiedys winrara? przeczytac co pisze wyzej i po sprawie oprocz tych beznadziejnych glupich i malostkowych textow PS. bubek formacik^^^^
O.oooo, 4 kwietnia 2007, 14:12
witam moze wy mi pomozecie sciagnelem niby MP11 z torenta niby taka werse ktora dziala na piracie wszyscy tm sie podniecaj w kometarzach ze dziala itd no a umnie nie dziala sciagnelem SP2 i ne moge nawet tego zainstalowac wyskakuije mi jakis blad zwiazany z biblioteka co jest chcialem dodac ze ma zainstalowana skure visty moze to jest przyczyna nie wiem??dlatego pisze do was w celu pomocy dajcie mi znac pozdrawiam
szydel, 23 kwietnia 2007, 08:32
Misiopopierdolnik dzieki za rade jak zainstalowac wmp11 bez WGA wszystko zajebiscie dziala POZDRO
Kain, 15 maja 2007, 20:35
MISIOPIERDOLNIK , musze ci powiedziec ze masz Jaja !!!
Ted, 26 czerwca 2007, 17:34
Jezu , niewiem o co chodzi tym ludziom .. Robiłem to chyba z 3 razy już (formaty itd) i zawsze działało ;s .
Misiopierdolnik .. Brawo !! :D, 16 lipca 2007, 13:27
majkel zroblem ta jak napisales zainstalowalem inetrnet exployer 7 i wszystko gra a na 2 dzien nie moge odpali kompa bo blad sprawdzenia licencji windows . a najlepiej kup sobie legalnego wina
mati, 17 lipca 2007, 16:52
a ja zainstalowalem autopatcher z wmp 11 i wszystko gra tylko ze stroche wazy okolo 500-700 m instalka ale super pelne uaktualnienienia systemu do wyboru ale niestety wymagana sp2 .
mati, 17 lipca 2007, 16:54
A ja już nie mam siły. Zainstalowałam tego WMP11 i gówno. Pisze mi że posiada klucz z 11 a oczekiwany był z 9. To wszystko jest poj... . Może ktoś mi powie co zrobić? A i jeszcze nie da się cofnąć do poprzedniej wersji ,ani odinstalować. HELP!
Aga18oo, 19 lipca 2007, 12:40
Aga18oo trzeba zainstalowac auto patcher i zainstalowac wmp11 ale wersja wazy okolo od 100 m do 1 gb
mati, 19 lipca 2007, 13:59
u mnie wszystko dziala pieknie:)...mam oryginalnego wina wiec nie bylo problemu ze sprawdzaniem;p..aleee....kurde, potrzebuje polska wersje!!!!!!czy ktos wie jak to zrobic???
nika, 20 lipca 2007, 15:30
jest niezły
pigle, 8 sierpnia 2007, 21:08
Dajcie spokój z tym wmp11. Syf. Tyle że ładniejszy od 10. A reszta to kupa. Niepotrzebne dodatki zwalniające kompa.
michał, 17 sierpnia 2007, 15:50
Dzięki za poradę dla MISIOPIERDOLNIKA. Wszystko gada jak należy. Wielkie dzieki !!!!
VAN GOGH, 31 sierpnia 2007, 11:53
Ma moze ktos spolszczenie do wmp 11??????????????
Nitek, 31 sierpnia 2007, 19:22
wmp 11 do bani.jest mnostwo programow lepszych od tego badziewia i w dodatku bez jakiegos sprawdzania legalnosci systemu
batman, 15 września 2007, 15:33
zwykly all player jest o niebo lepszy.podam przyklad..niech ktos sobie spruboje podpiac napisy do filmu w wmp11?????nie da sie???jasne ze nie!bo to kiepski program
henio, 15 września 2007, 15:38
Zarąbczasty ten Windows Media Player 11 to taki nie jest. Co inni w nim takiego szczególnego widzą. Przecież to jest najzwyklejszy Windows Media Player, nie ważne czy 9, 10 , 11 czy nawet 1000. Te wszystkie wersje, oprócz 1000 :), różnią się niczym innym jak wyglądem, i może 10 i 11 mają więcej poprawek, ale i tak odtwarza te same pliki i z taką samą jakością. Zresztą ja i tak nie używam WMP. Do słuchania muzy korzystam z Winampa, a do oglądania filmów używam SubEdit-Player-a. Czasem (lecz rzadko) uruchomię tego WMP.
bigman, 27 listopada 2007, 20:18
Obrałam ale nie zaistalowałam WMP 11 bo z waszej gadki wynika że nie ma sensu.Hmm... wręcz sie boje. Mam wersje 9.0 i chyba mi wystarczy. Zaś korci mnie żeby ściągną wersje 10. Myśle sobie czy jest sens!? Bo werja 9 bardziej mi podpadła do gustu. Doradżcie czy jest sens zmiany na 10? Czy też są takie problemy jak w wersji 11????? Z góry dziękii!!
Reńcia, 1 grudnia 2007, 10:12
z wyglądu jest ładny ale nie wiem jak go zainstalować
loniu, 15 grudnia 2007, 13:46
1/ludzie... rozwalacie mnie... mam 3 systemy na kompie:D w tym jeden legalny:) i szczeze wam powiem ze na pirackim xp instaluje mi sie wszysko bez problemu:D legalnosc chce sprawdzac(nietrwa to nawet ulamek skeundy:D) wszystko na wlaczonym necie... wystarycz miec odpowiednia wersje XP Pro SP2/3 Bete... 2/Mateusz 14 Darłowo jestes genialny:D kto widzial chwalic sie takim zlomem i kto widzial wogule sie przyznawac ze ma viste... CZLOWIEKU jesli chcesz zobaczyc prawdziwego M1A1 wsrod kompow to juz wypisuje podzespoly;) procesor: Intel Core Quad 3.2GHz, Ram: 4GB DDRIII 1200MHz, grafika: 2x 8800 Ultra SLI, dysk segata 1TB, muzyka: Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme 7.1, oraz dwa napedy jeden DVD a drugi BlueRay... kompa dostalem na świeta:D niechciali mi zdradzic ile zabulili ale szaczuje ze gdzies kolo 25tys... do tego jeszcze od brata 22" samsunga:D i od dziedkow telewizorek z HD 32" z kinem domowym 7.1... 3/ jak odpalam Crysisa(do tego mi jedynie Vista) to moge sie cieszyc widokiem Najlepszej grafiki komputerowej w grze:D a popierdziela mi na ok. 30-40 klatkach:D wiedz zero przycinek...
mendrek, 4 stycznia 2008, 01:47
Hej MSIOPIERDOLNIKU twoja sztuczka z WMP zadziałała dziękówa!!!
skad, 11 stycznia 2008, 17:23
Misiopierdolnik!!! To działa! :D Tylko trzeba pokombinować! Pozdro! :P
Eternalius, 15 stycznia 2008, 13:14
MISIOPOPIERDOLNIK MIALES RACJE MOJE GRATULACJE !!!! MNIE WSYZSTKO DZIALA. ZROBILEM W/G TWOICH WSKAZOWEK I MAM 11 :) WIELKIE DZIEKI. OBY WIECEJ TAKICH JAK TY. POZDRAWIAM
Lysy, 16 stycznia 2008, 10:41
MISIUPIERDOLNIK TO DZIAŁA NIE WIEM DLACZEGO INNYM NIE DZIAŁA , ALE MI DZIAŁA JESTEŚ ZAJEFJANY !!!!!!!!!!!
MaxTcK, 2 lutego 2008, 22:10
Jest tak jak Misiopierdolnik mowil, tylko z tym, ze u mnie nie uruchamia sie po restarcie instalki, jako glownego pliku, tylko w wypakowanym folderze uruchamia sie plik wmp11.exe Ja, po rozpakowaniu moglem instalke wywalic. U mnie w sumie do uruchomienia bylo 6 plikow *.exe, na koncu odpalilem wspomniany wmp11 ale wielkie dzieki za wskazowki :)
Dzialacz, 14 lutego 2008, 15:10
ABY ZAINSTALOWAC WMP11 TRZEBA MIEC WPIS DO REJESTRU:)I TYLE
MANONE, 27 lutego 2008, 21:57
thx misio pierdolnik, przydał mi się ten sposobik z wmp11, wszystko poszło good, rób takich rzeczy więcej ;), by też zastosował twój sposób z IE7, ale nie wiem jakim cudem zainstalował mi się zwyczajnie jak bym miał oryginała :D chociaż już niedługo będę miał oryginała więc nie będę musiał się męczyc :)
Mate_pl, 4 marca 2008, 18:33
Za****sty pomysł MISIOPIERDOLNIK wszystko dziala zgodnie z podanimi instrukcjami masz mózg nie od parady
Owroch, 16 marca 2008, 20:00
Mam do was pytanie. Otóż nie mam sp2. 1 pytanie: Czy moge zainstalować WMP 11 2 Pytanie: Wszystkie wasze podpowiedzi mi nic nie dały. Prosze Pomóżcie MI!!!!! Czekam
Help Me!, 21 marca 2008, 20:31
Help ME....zainstaluuj sobie SP2 ,inaczej nie odpalisz WMP 11. Sposób Misiopierdolnika działa :D LoL :)
Spox2, 29 marca 2008, 17:07
Znalazlem w necie zarąbiasty sposób na WMP 11. Ominięcie sprawdzania legalności podczas instalacji Aby pomyślnie przejść sprawdzanie legalności podczas instalacji IE7 oraz WMP11 należy pobrać ten klucz rejestru http://drupal.pawel.i365.pl/system/files/Add_Licence_To_Your_Windows.reg a następnie dodać go do rejestru klikając na niego dwukrotnie lewym klawiszem myszy. Ten wpis pozostanie w rejestrze jedynie do najbliższego restartu systemu po czym sam automagicznie się usunie.
konrado007, 16 maja 2008, 23:52
acha więcej na stronie http://drupal.pawel.i365.pl/IE7_oraz_WMP11, żebyscie nie pomysleli że to jakiś wirus :)
konrado007, 16 maja 2008, 23:54
jak zainstalowac windows media player 11 bez orginalnego windowsa powiedzcie jak bo ja nie kapuje :(
Dzionek, 17 maja 2008, 12:27
no tak, ale do uruchomienia tego to tylko oryginalny system...Fair-play!
fafik, 20 czerwca 2008, 15:24
dzieki norbi zrobilem tak jak radziles i dziala. wielkie dzieki
grzesiek934, 19 lipca 2008, 20:56
Szacun MISIOPIERDOLNIK! Ten WMP jest świetny, chociaż biblioteka mogłaby być nieco lepsza. Pozdro!
Coolla, 1 września 2008, 18:21
Po primo przecież macie w googlach wpisujecie w googlach legalizacja xp i ściągacie to co tam jest instalujecie wedłóg README i git macie legalnego windowsa proste:)

PainMaster, 28 września 2008, 00:32
Misioprerdolniku, jestes geniuszem! na kompie sie znam jak kura na pieprzu, a z Twoim opisem zainstalowalam wszystko sama samiutka :)
madziunia, 10 października 2008, 12:31
MISIOPIERDOLNIK jest okej, wy macie jakies do dupy systemy u mnie dziala bez problemow po zrobieu wg. jego instrukcji.. :D &lt;br />&lt;br />Dzieki wielkie

Mailo, 15 listopada 2008, 19:09
Witam.Czy mogę bez problemu aktualizowac DirectX do wersji 9.25 jeśli mam piracki system Xp z SP2?

Dauer26, 20 listopada 2008, 14:34
jak właczyc pasek piosenek w wmp11
iii, 23 listopada 2008, 18:37
błedy wyskakuja nie mozliwe zainstalujcie pokolei kazdy plik instalacyjny oprócz setup.wm,   i bedzie git mi dziala

dd, 25 stycznia 2009, 22:35
MISIOPIERDOLNIK
Dziękuję Ci za ten przepis na zainstalowanie MP11
TO DZIAŁA
NIe patrzcie na to że po zrestartowaniu kompa przy wlaczeniu instalki macie ,,piracka wersje" i sie nie instaluje, bo on juz jest zainstalowany.
Wystarczy go wlaczyc.
Pozdrawiam

Paweł, 27 stycznia 2009, 19:38
co moge zrobić jak mam nie legalny system?????
 
 
 
 
 
 

konrad, 10 lutego 2009, 19:02
fszystko jest napisane a ty się pytasz jak

szymon.p24, 17 lutego 2009, 16:26
Jestem dość nie ogarnięta i mam pirata, wyskakuje mi o legalności, stosowałam różne chwyty, ale nic mi nie działa, może ktoś mi wszystko po koleji wytłumaczyć? Ewentualnie moje gg: 1913483
Per lancelotka xDDDDDD, 19 lipca 2009, 21:34
Skąd wziąć kodeki? Zgłasza mi problem odtwarzania : brak odpowiednich dekoderów. Co robić?
ala, 28 lipca 2009, 22:59
Może i dawno po czasie ale u mnie zadziałał sposób usera MISPIERDOLNIK.
Wielki dzięki

assassin, 25 sierpnia 2009, 22:22
jest SUPER
Lewandowski, 11 października 2009, 18:30
Dla posiadaczy pirackich systemów windows chcących mieć media playera 11...ściągamy media playera,rozpakowujemy aplikacje (zwykłym winrarem)Najpierw klikamy plik Revert.wmz zamyklamy odtwarzacz,następnie klikamy plik umdf.exe i instalujemy go,BEZ RESTARTOWANIA KOMPA klikamy wmdbexport.exe i po instalacji NIERESTARTUJEMY KOMPA,następnie lecimy z plikiem wmp11.exe,następnie wmfdist11.exe ale tym razem pozwalamy na restart kompa.Po restarcie klikamy instalke (bez rozpakowania) wyjdzie że mamy pirata ale nowy odtwarzacz juz jest.Kilknij jakis teledysk lub mp3 a sam sie przekonasz:D I wyobraźcie sobie że sam na to wpadłem:) w razie pytań piszcie na misiopierdolnik@o2.pl mam sporo pomysłów na pseudozabezpieczenia microsoftu:) Pozdrawiam
TO MI SIĘ UDAŁO ;))
Długo szukalem rozwiazanie, ale wystarczylo na google zobaczyc ;">
dzieki

leon777, 22 października 2009, 22:19
MISIOPIERDOLNIK wielkie dzieki Media Player śmiga aż miło :D
Haker, 1 listopada 2009, 09:01
Cóż, używam WMP od 10wersji, która jako pierwsza zasłużyła na uznanie. Zaś wersja 11 moim skromnym zdaniem jest wyśmienita. Nie dziwię się że inni producenci softu podają microsoft do sądu o monopol... Zawsze się najbardziej jeździ po tych najlepszych produktach.
TheRifler, 4 listopada 2009, 20:34
Do MISPIERDOLNIK. Jesteś zaje... Dzięki tobie mi się udało. Wielce dziękować!
Prajst, 19 grudnia 2009, 13:34