Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Microsoft Rewards już w formie aplikacji dla ...

Microsoft Rewards już w formie aplikacji dla Xbox One

Przed paroma miesiącami Microsoft ogłosił, że program Xbox Live Rewards zostanie przekształcony i wchłonięty przez Microsoft Rewards. Już pod nową nazwą program, nagradzający użytkowników za wyszukiwanie w Bing i inne akcje, został oddany do użytku Xbox Insiderom pod koniec maja. Dziś ogólnoświatowa premiera - aplikację można już pobrać i zacząć jej używać... o ile znajdujemy się w biorącym udział regionie.

Microsoft Rewards on Xbox

Microsoft Rewards on Xbox, bo taką nazwę nosi aplikacja, początkowo był dostępny tylko dla Insiderów i tylko w USA. Po paru dobrych tygodniach testów aplikacja stała się dostępna dla wszystkich. Mowa tu jednak o samej aplikacji, a niekoniecznie o jej właściwej funkcjonalności. Microsoft Rewards (dawniej jako Bing Rewards) działa bowiem w 21 regionach, pośród których, jak na złość, nie ma Polski. Nie ma też znaczenia, czy logujemy się z telefonu, konsoli, czy z PC. System nagradzania jest wieloplatformowy, co ma swoje plusy, bo pozwala sumować punkty z różnych urządzeń, ale znaczy to niewiele, jeśli nasz region się nie kwalifikuje.

Aplikacja pozwala dołączyć do programu Microsoft Rewards (jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy), zobaczyć ekskluzywne oferty dla fanów Xbox, sprawdzać stan punktów otrzymanych za wyszukiwanie w Bing czy zakupy w Sklepie i oczywiście wymieniać je na karty podarunkowe w Microsoft Store. "Microsoft Rewards są teraz na Xbox. Przeglądaj swoje oferty, sprawdzaj swoje punkty i wymieniaj je na kredyty w Microsoft Store - wszystko to w komfortowych warunkach twojej kanapy" - głosi opis w Sklepie. Z oczywistych przyczyn aplikacja nie ma tłumaczenia na język polski. Gracze mogą wybierać spośród wersji angielskich, hiszpańskich, francuskich oraz niemieckiej, włoskiej, japońskiej, niderlandzkiej i portugalskiej.

Microsoft Rewards on Xbox można pobrać bezpłatnie z Microsoft Store, jednakże oferta gromadzenia punktów nadal konsekwentnie omija Polskę. Wszelkie próby kończą się komunikatem "Usługa Microsoft Rewards nie jest dostępna w tym kraju lub regionie". Drogi Microsofcie, chyba już najwyższy czas to zmienić!

Krzysztof Sulikowski
5 lipca 2018, 21:42
375
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
5 lipca 2018, 21:42
375
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.