Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Bezpieczna i niezawodna księgowość dzięki chm...

Bezpieczna i niezawodna księgowość dzięki chmurze Azure

Przenieś swoją księgowość do chmury Azure! Zyskasz niezawodność, bezpieczeństwo i spore oszczędności. Wszystko dzięki innowacyjnym i bezpiecznym technologiom Azure. Twoje wrażliwe dane są chronione dzięki kopii zapasowej w chmurze, co znacznie minimalizuje ryzyko ich utraty. Nie musisz też inwestować w drogi sprzęt, mając jednocześnie do dyspozycji maksimum wydajności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą Księgowości w Azure.

Księgowość Azure

W ramach tej usługi zapewniamy programy dla księgowości takie jak Comarch ERP Optima z wirtualnym kluczem sprzętowym opartym na serwerach Microsoft. Wszystko jest oczywiście dostosowane do Twoich potrzeb i zakresu działalności. Azure jest też bardzo elastyczną usługą, która może być zmieniana i dostosowywana z miesiąca na miesiąc, wraz ze stopniowym rozwojem Twojej firmy. Wyróżniana ponad 50 certyfikatami bezpieczeństwa i zgodna z międzynarodowymi standardami technologia Azure, to też ogromna oszczędność, nawet do 10 000 złotych w pierwszym roku użytkowania! Jest też również całkowicie zgodna z RODO, więc nie musisz martwić się o bezpieczeństwo danych osobowych. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie naszej oferty:

Twoja księgowość w Azure

My również przenieśliśmy naszą księgowość do Azure, więc doskonale sprawdziliśmy to rozwiązanie w praktyce. Jeśli Ty bądź Twoja firma jesteście zainteresowani przeniesieniem swojej księgowości do chmury Azure, skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci najbardziej korzystne rozwiązanie! Rozpoznamy Twoje potrzeby, przygotujemy plan wdrożenia oraz jego realizację, a także zapewnimy pełne wsparcie techniczne do 24 miesięcy od zakupu. Nie zwlekaj i wprowadź swoją firmę w XXI wiek!

CentrumXP
28 czerwca 2018, 12:50
395
Odsłony
CentrumXP
28 czerwca 2018, 12:50
395
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.