Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Evernote zintegrowany bezpośrednio z Microsof...

Evernote zintegrowany bezpośrednio z Microsoft Teams

Czas na kolejną integrację w Office 365. Po pogłębieniu tej z Adobe Document Cloud nadchodzi nowa - z Evernote w Microsoft Teams. Evernote już wcześniej współpracował choćby z Outlookiem. Teraz tworzone w nim notatki można umieszczać w różnych kontekstach także w Teams, oczywiście bez konieczności opuszczania okna aplikacji. Zobaczmy, co możemy teraz zdziałać z Evernote i jak je zainstalować, by współgrało z Teams.

Evernote

Jak twierdzi wydawca: "Najlepsza praca twojego zespołu nie żyje w jednym tylko miejscu. Evernote pozwala ci uzyskać dostęp do całej zawartości bezpośrednio z wątku czatu, zatem możesz nadać konwersacji większego kontekstu, zamienić ideę w działanie i zobaczyć, gdzie zabierze cię lepsza współpraca". Wprowadzając zawartość Evernote do Teams możemy wykroczyć poza standardową komunikację, np. podczas konwersacji o projekcie. Gdy dołączymy do czatu notkę z Evernote, nasi rozmówcy mogą ją przeglądać, nie wychodząc z czatu. Integracja oznacza też możliwość wyszukiwania, przypinania, edytowania i udostępniania notek i pomysłów Evernote w konwersacjach i na kanałach Teams.

Integracja pozwoli nam zaoszczędzić nieco czasu, bowiem nie ma konieczności przełączania się między aplikacjami. Co więcej, notki pozostają zsynchronizowane, dlatego w czacie będziemy widzieli zawsze aktualną wersję. Teams pozwala je również katalogować, przez co łatwiej je odszukać. Członkowie zespołów mogą przypinać notatki - np. cele, rzeczy obiecane klientowi czy metryki - by wprowadzić do konwersacji kontekst i zapewnić zespołowi lepsze zrozumienie tematu.

By zacząć korzystać z nowej integracji, pobieramy aplikację Evernote for Teams z Microsoft AppSource i dodajemy Evernote w aplikacji Teams.

Krzysztof Sulikowski
19 czerwca 2018, 20:01
368
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
19 czerwca 2018, 20:01
368
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.