Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Nowe awatary Xbox trafiają do Xbox Insider

Nowe awatary Xbox trafiają do Xbox Insider

Zapowiadanie już od wielu miesięcy całkowicie nowe awatary Xbox, trafią wreszcie do użytkowników, którzy partycypują w programie Xbox Insider. Zgodnie z tym, co zapowiedział Larry Hryb, nowy edytor awatarów będzie dostępny już od dziś. Został on całkowicie przebudowany, zapewnia o wiele większe możliwości personalizacji, a co najciekawsze, uwzględnia również potrzeby osób niepełnosprawnych.

Nowe awatary Xbox

Będą one trafiać do kolejnych kręgów testowych Xbox Insider w najbliższych tygodniach. Są o wiele ładniejsze od swoich poprzedników i jak już wspomniano, umożliwiają dostosowanie swojego awatara w najdrobniejszych szczegółach. Awatary będą występować z nowymi opcjami budowy ciała, ubraniami i rekwizytami. Dodatkowo nowy edytor uwzględnia takie elementy jak wózek inwalidzki czy protezy kończyn. Jest to ukłon w stronę osób niepełnosprawnych, które również chcą mieć swoją prawidłową reprezentację w awatarach Xbox. Do tej pory, w ich obecnej formie, sens istnienia awatarów był często kwestionowany i nie cieszyły się one sporą popularnością. Był to w zasadzie całkiem zbędny dodatek. Jednak jego nowa forma może obrócić sytuację o 180 stopni. Taka przebudowa systemu awatarów była potrzebna już od dawna, a Microsoft zapowiadał jej wprowadzenie jeszcze w zeszłym roku. Lecz do tej pory nie udało się tego zrobić.

Trzeba pamiętać, że edytor jest obecnie w wersji Beta, więc może zawierać szereg błędów. Po pomyślnym przejściu testów w programie Xbox Insider i wyeliminowaniu wszystkich problemów, nowe awatary trafią do wszystkich użytkowników konsoli. Czy skorzystacie z nowych opcji awatarów? Czy do tej pory korzystaliście z obecnego edytora? Dajcie znać w komentarzach!

Wojciech Błachno
19 czerwca 2018, 11:06
450
Odsłony
Wojciech Błachno
19 czerwca 2018, 11:06
450
OdsłonyKomentarze

Ja mimo że nie mam konsoli staranie podoba mi się ta możliwość tworzenia awatara. Aktualnie mam awatara tylko i wyłącznie z poziomu aplikacji mobilnej lub PC. Dlatego nie mogę się aktualnie doczekać odświeżonych możliwości. Mam nadzieję że będzie dużo opcji dostosowania awatara.
Archer, 19 czerwca 2018, 19:51

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.