Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Fallout 76 B.E.T.A. jako pierwszy wejdzie na ...

Fallout 76 B.E.T.A. jako pierwszy wejdzie na Xbox One

Nowy Fallout, zapowiedziany na konferencji Xbox na E3, budzi skrajne emocje. Wymuszenie na graczach zawsze włączonego trybu online i parę innych zmian wielu widzi jako odejście od kanonicznego stylu serii, niemniej jednak te same kwestie znajdują uznanie wśród graczy nastawionych na luźne eksperymenty. Tak czy inaczej, wiadomo już, że słynny kombinezon z krypty - tym razem z numerem 76 - jako pierwsi przywdzieją posiadacze konsol Xbox.

Fallout 76 Beta

Bethesda ujawniła datę premiery Fallouta 76 już na konferencji E3, dodając też, że oficjalna premiera zostanie poprzedzona fazą beta, a dokładniej - B.E.T.A. Break-it Early Test Application (lub w wersji polskiej BĘDĘ EWALUOWAĆ TESTOWĄ APLIKACJĘ) ma być dla producentów sposobem przygotowania się na pospolite ruszenie, które prawdopodobnie nadejdzie 14 listopada tego roku, czyli w dniu premiery na Xbox One, PlayStation 4 i PC. Na tę okazję trzeba po prostu przygotować serwery, jako że gra będzie dostępna wyłącznie online. Ile to już razy producentów zaskoczyła liczba logujących się graczy, a samych graczy frustrowały problemy z serwerami? Bethesda najwyraźniej nie chce zaliczyć falstartu.

Do programu B.E.T.A są już poszukiwani uczestnicy. Nie wiadomo jeszcze, kiedy zostanie on uruchomiony, ale wiemy, na jakich platformach. "Wersja B.E.T.A. będzie dostępna na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC (za pośrednictwem Bethesda.net). Informacja o datach uruchomienia wersji B.E.T.A. na poszczególnych platformach zostanie opublikowana tutaj oraz na profilach gry (@Fallout) na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Wersja B.E.T.A. zostanie uruchomiona w pierwszej kolejności na konsoli Xbox One" - pisze Bethesda. Niestety, gry nie będzie można przetestować bezpłatnie, jako że "jedynym sposobem na uzyskanie dostępu do wersji B.E.T.A. jest złożenie zamówienia przedpremierowego na grę Fallout 76".

Po złożeniu zamówienia w preorderze dostęp do wersji B.E.T.A. ma zostać zapewniony automatycznie za pośrednictwem konta w sklepie Xbox One lub w pozostałych sklepach, których użyliśmy do złożenia zamówienia, gdy zostanie uruchomiona. Więcej informacji znaleźć można na stronie Fallout 76 - Najczęściej zadawane pytania. Fallout 76 można zamówić w przedsprzedaży w Microsoft Store. Cena wydania podstawowego dla Xbox One wynosi 289,99 zł.

Krzysztof Sulikowski
18 czerwca 2018, 20:48
387
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
18 czerwca 2018, 20:48
387
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.