Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Technologia FastStart zadebiutuje w czerwcowe...

Technologia FastStart zadebiutuje w czerwcowej aktualizacji Xbox One

Współpracę z nowymi studiami Microsoft Studios zaczyna od prezentacji zwiastunów. Zaczynamy od pokazywanego już wcześniej We Happy Few, którego premiera będzie miała miejsce 10 sierpnia tego roku, by przejść do prezentacji Playerunknown's Battlegrounds i światowej premiery utrzymanego w całości w stylu anime Tales of Vesperia: Definitive Edition na Xbox One.

E3 2018

Kolejna światowa premiera to Tom Clancy's The Division 2 od Ubisoft. Oglądamy też prawdziwy gameplay na Xbox One. Do bety można zapisać się już dziś, a ogólnoświatową premierę zapowiedziano na 25 marca 2019 r. Tytuł będzie też działać w HDR i 4K wraz z rozszerzeniem dla Xbox One X. Po tej prezentacji czas na parę słów od Ashley Speicher, head of engineering w Xbox Game Pass. Poznajemy trochę szczegółów technicznych, m.in. opracowanej w zeszłym roku funkcji FastStart, która dzięki machine learningowi pozwala na dwa razy szybsze ładowanie naszych gier.

E3 2018

FastStart uczy się na podstawie rzeczywistych wyborów graczy i jego celem jest stawanie się jeszcze szybszym. Speicher zapowiada, że FastStart dla wybranych tytułów zadebiutuje w June Update, czyli czerwcowej aktualizacji Xbox One, która ukaże się na dniach. Pada też parę zapowiedzi gier, które w tym roku trafią do subskrybowanej oferty - to Halo: The Master Chief Collection, Forza Horizon 4, Crackdown 3. Speicher ponownie potwierdza obietnice Microsoftu, że każda nowa produkcja Microsoft Studios będzie trafiać do katalogu Xbox Game Pass w dniu premiery. Inne zapowiedzi to Ashen, Warhammer: Vermintide 2, Phoenix Point i Afterparty - również dostępne od dnia premiery.

E3 2018

To były zapowiedzi. A co dzieje się dzisiaj? Dziś do biblioteki trafiają: Tom Clancy's The Division, Fallout 4 i The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, wszystkie dostępne również w wersjach 4K, rozszerzonych dla Xbox One X.

Krzysztof Sulikowski
10 czerwca 2018, 23:16
549
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
10 czerwca 2018, 23:16
549
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.