Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Zapraszamy na relację z konferencji Xbox na E...

Zapraszamy na relację z konferencji Xbox na E3 2018

Towarzyszące najważniejszej konferencji gamingowej w tym roku wydarzenia już się rozkręcają, tymczasem za dokładnie 24 godziny swoją konferencję poprowadzi Microsoft. Według zapowiedzi będzie to największe show w jego historii na E3. Firma pełnić będzie rolę gospodarza we własnej auli Microsoft Theater, położonego w centrum Los Angeles. Keynote będzie oczywiście transmitowany na żywo, a o wszystkich nowinkach przeczytacie od razu na CentrumXP!

Xbox E3 2018 - relacja

Centralnym punktem wydarzenia będzie oczywiście Xbox, ale z uwagi na dostępność funkcji Xbox Play Anywhere użytkownicy PC z Windows 10 nie będą czuć się zawiedzeni. Przede wszystkim zobaczymy to, co na ten i następny rok szykuje Microsoft Studios. Fani spodziewają się zwłaszcza takich produkcji, jak Gears of War 5, Forza Horizon 4, Crackdown 3, Below czy nawet nowej odsłony Halo. Microsoft da też szansę zaprezentowania się zewnętrznym deweloperom, wśród których najprawdopodobniej znajdzie się nasze rodzime studio CD Projekt RED, które ma pokazać zwiastun (lub nawet gameplaya) długo wyczekiwanego Cyberpunka 2077. Po sukcesie, jaki odniósł Wiedźmin 3: Dziki Gon, hype na nową produkcję jest ogromny.

W tym roku nie spodziewamy się żadnych rewolucji sprzętowych, przynajmniej jeśli chodzi o samą konsolę Xbox One. Microsoft nie omieszka jednak pokazać ostatnich wersji kontrolera Xbox, takich jak dedykowany niepełnosprawnym Xbox Adaptive Controller czy przywrócony do życia po kilkunastu latach klasyczny kontroler Duke. Poza tym sporo uwagi firma poświęci wydarzeniom pobocznym. Wiemy już, że w Microsoft Theater będą miały miejsce aktywności Xbox FanFest i pokazy, a ponadto udostępnione zostaną stanowiska dla graczy. Szczególnie frapujące wydaje się oficjalne otwarcie Xbox Official Gear Shop, który prawdopodobnie będzie merchem podobnym do ThinkGeek, oferującym fanom różnego rodzaju gadżety gamingowe.

Konferencję Xbox na E3 2018 będzie można oglądać na żywo na platformie Mixer. Start w niedzielę o godzinie 22:00. Bądźcie też wtedy z nami na CentrumXP, bowiem będziemy prowadzić relację na żywo z całego przebiegu konferencji!

Krzysztof Sulikowski
9 czerwca 2018, 22:00
539
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
9 czerwca 2018, 22:00
539
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.