Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Xbox Official Gear Shop zadebiutuje na E3 201...

Xbox Official Gear Shop zadebiutuje na E3 2018

Wielkimi krokami zbliża się wystąpienie Microsoftu na E3 2018, o którym sam zainteresowany twierdzi, że będzie największym w jego historii. Briefing, który odbędzie się w Microsoft Theater, położonym w samym centrum Los Angeles, to oczywiście nie wszystko. Na fanów czekają liczne stoiska i atrakcje, w tym zapowiedziany bez większego rozgłosu Gear Shop. Przyjrzyjmy się temu punktowi bliżej.

Xbox Official Gear Shop

Na temat enigmatycznego Xbox Official Gear Shop pojawiły się informacje zarówno oficjalne, jak i nieoficjalne. Na blogu Majora Nelsona możemy przeczytać: "Po raz pierwszy przyjdźcie i odwiedźcie Xbox Official Gear Shop od Microsoft Store na Xbox Experience na E3. Przybierzcie swoje gamingowe barwy i zaprezentujcie swój fandom dla Xboksa i nagradzanych franczyz, takich jak Halo, Forza Motorsport i Gears of War, a także kolaboracji z designerami w limitowanych edycjach. Będziemy mieli więcej informacji o tej ekscytującej, nowej inicjatywie w nadchodzących tygodniach". O ile zapowiedź Larry'ego Hryba jest nieco zagmatwana, to wynika z niej, że Gear Shop będzie czymś więcej, niż tylko pojedynczym wydarzeniem, towarzyszącym E3 2018.

Potwierdza to nikt inny, jak naczelny leakster Microsoftu, WalkingCat. Z jego tweetów wynika, że Xbox Official Gear Shop będzie merchem podobnym do ThinkGeek, oferującym fanom różnego rodzaju gadżety gamingowe. Co więcej, stoisko na E3 ma być dopiero początkiem. Sklep swoją działalność zacznie podobno prowadzić na stronie gear.xbox.com (jeszcze nieaktywnej) i prawdopodobnie również w aplikacji Microsoft Store.

Wszystkiego zapewne dowiemy się w najbliższych dniach. Przypomnijmy, że konferencja Xbox na targach E3 rozpocznie się w niedzielę, 10 czerwca o godzinie 22:00 (czasu polskiego) i będziemy z niej prowadzić relację na żywo na łamach CentrumXP! Wydarzenia towarzyszące E3 będą jednak miały miejsce również w kolejnych dniach, dlatego bądźcie czujni.

Krzysztof Sulikowski
7 czerwca 2018, 19:40
457
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
7 czerwca 2018, 19:40
457
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.