Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Znamy zwycięzców Windows Developer Awards 201...

Znamy zwycięzców Windows Developer Awards 2018

Konferencja Build 2018 to nie tylko nowości w IoT, Azure, systemie Windows czy aplikacjach Office. Ostatniego dnia konferencji ogłoszono również zwycięzców Windows Developer Awards. Użytkownicy społeczności Microsoftu mogli głosować na finalistów w pięciu kategoriach od 5 do 16 kwietnia. Nagroda w szóstej kategorii jest przyznawana przez zespół ekspertów środowiska Windows.

Znamy zwycięzców Windows Developer Awards 2018

Windows Developer Awards zostało podzielone na pięć kategorii:

Istnieje jeszcze jedna kategoria - Ninja Cat of the Year - będąca domeną Microsoftu. Eksperci odpowiedzialni za rozwój systemu Windows sami wybierają zwycięzcę, czyli dewelopera, który ma wartościowy wkład dla społeczności, stanowiący ewolucję w programowaniu i urzeczywistnia kluczowe wartości Microsoftu.

Poniżej przedstawiamy listę zwycięskich projektów wraz z krótkim opisem (charakterystyka kategorii dostępna jest w artykule pod tym adresem):

 • Application Creator of the Year: Affinity Designer - to szybki, płynny i niezwykle precyzyjny edytor grafiki wektorowej. Niezależnie, czy stosowany przez amatorów czy profesjonalistów, program umożliwia tworzenie zaawansowanych materiałów marketingowych, witryn internetowych, ikon czy elementów interfejsu użytkownika.
 • Game Creator of the Year: Luna - projekt wykorzystuje technologię Windows Mixed Reality i przenosi gracza w życie pewnego ptaka, który musi odpowiedzieć na wezwanie tajemniczej sowy i rozwiązać wskazane przez nią zagadki przyrody.
 • Reality Mixer of the Year: Space Pirate Trainter - gracz zostaje przeniesiony do maszyny zręcznościowej z lat 80., ale mechanika gry jest jak najbardziej nowoczesna. Za pośrednictwem Windows Mixed Reality gracz może walczyć z niekończącymi się falami droidów, korzystając z bogatego arsenału.
 • Design Innovator of the Year: Huetro of Hue - służy do zarządzania systemem inteligentnego oświetlenia domowego. Aplikacja synchronizuje się między urządzeniami z systemem Windows 10, dzięki czemu możliwe jest sterowanie z poziomu komputera, tabletu czy telefonu. Program działa z aplikacjami Alarmy, Cortaną oraz komunikacją NFC.
 • Commercial Developer of the Year: Wrike - platforma mająca na celu zapewnić zespołom maksymalną produktywność. Wrike działa w modelu SaaS i korzysta z niej już ponad 15 tys. przedsiębiorstw w 120 państwach.
 • Ninja Cat of the Year: Oren Novotny - jest głównym architektem operacji deweloperskich i nowoczesnego oprogramowania w firmie Blue Metal. Otrzymał nagrodę w zamian za wkład w rozwój społeczności Windows oraz za działania na rzecz ułatwienia pracy wszystkich deweloperów. Novotny jest członkiem rady doradczej .NET Foundation, Visual Studio ALM Rangers, a od czterech lat posiada tytuł Microsoft MVP.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Łukasz Klimkiewicz
11 maja 2018, 11:17
532
Odsłony
Łukasz Klimkiewicz
11 maja 2018, 11:17
532
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

 • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
 • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
 • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
 • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
 • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.