Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Poznaj możliwości Surface Hub dzięki nowej ap...

Poznaj możliwości Surface Hub dzięki nowej aplikacji w Microsoft Store

Surface Hub to potężne narzędzie do pracy zespołowej, przeznaczone do wykorzystania w salach konferencyjnych, choć nie tylko. Wyposażone jest w całkiem wydajne podzespoły i duży ekran rozpoznający dotyk i pióro Surface Pen. Do wyboru mamy dwie wersje rozmiarowe - 55 lub 84 calowe. To idealna alternatywa dla firm, ułatwiająca współpracę nad projektami. To nowoczesna wersja tradycyjnej, białej tablicy, z tym, że ta tablica, wyposażona w system Windows 10 Team, ma o wiele większe możliwości.

Surface Hub Tour

Surface Hub to wzbogacające pracę zespołów rozwiązanie, które czyni spotkania bardziej produktywnymi, modernizuje środowisko pracy i pozwala lepiej zarządzać danymi. Urządzenie to zostało zaprojektowane od podstaw dla piór i dotyku, a także optymalnej współpracy z usługami Office 365 oraz Windows 10. Zaawansowane możliwości Surface Hub można teraz poznać dzięki specjalnej aplikacji - A Surface Hub Tour, która została udostępniona właśnie w Microsoft Store. A wszystko w bardzo rozrywkowej formie, aby umilić proces zapoznawania się z funkcjami urządzenia. Mamy możliwość wybrania własnego awatara, za pomocą którego, podróżując po świecie Surface Hub, możemy wykonywać przeróżne zadania i otrzymywać w zamian nagrody.

Administratorzy firmowych sieci mogą zainstalować aplikację zdalnie na wszystkich dostępnych urządzeniach. Niestety, Surface Hub to nie jest tanie rozwiązanie - jego najuboższa wersja kosztuje, bagatela, 9 tysięcy dolarów, a najdroższa przeszło 20 tysięcy. Każdy zainteresowany samodzielnie może jednak odkryć potencjał Hub, gdyż nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoznać się z aplikacją A Surface Hub Tour bez konieczności posiadania tego bardzo kosztownego urządzenia. Wspomnianą aplikację można bowiem zainstalować nawet na naszym domowym komputerze z Windows 10 - wystarczy odwiedzić Microsoft Store.

Wojciech Błachno
20 marca 2018, 15:47
522
Odsłony
Wojciech Błachno
20 marca 2018, 15:47
522
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.