Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Xbox One S w nowym zestawie 1TB z PlayerUnkno...

Xbox One S w nowym zestawie 1TB z PlayerUnknown’s Battlegrounds

Pod koniec stycznia w sklepie Amazon pojawił się na moment Xbox One S w zestawie z PlayerUnknown’s Battlegrounds, po czym został zdjęty. O ile wtedy ktoś się zanadto pospieszył, to teraz mamy już oficjalną zapowiedź ze strony Microsoft - Zestaw PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS z konsolą Xbox One S (1 TB) trafił już do przedsprzedaży, także na terenie Polski. Znamy jego cenę i datę premiery.

Zestaw PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS z konsolą Xbox One S (1 TB)

Do stania się częścią ogólnoświatowego fenomenu, jakim jest PlayerUnknown’s Battlegrounds, jako pierwszy nakłonił sam Major Nelson, który dziś rano na swoim blogu zapowiedział nową edycję konsoli: "Od czasu wydania jako ekskluzywna premiera na Xbox One w programie Xbox Game Preview PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) osiągnął niewiarygodne kamienie milowe, a ostatnio liczba jego graczy na urządzeniach z rodziny Xbox przekroczyła 4 miliony. Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak PlayerUnknown’s Battlegrounds został przyjęty na Xbox One i dziś jesteśmy podekscytowani, zapowiadając Zestaw PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS z konsolą Xbox One S, oferując fanom najlepszą jakość dla gier i rozrywki z najgorętszą grą na Ziemi".

W skład zestawu wchodzą:

  • PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS.
  • Konsola Xbox One S z dyskiem 1 TB.
  • Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox.
  • Miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass.

Jeśli rozważacie zakup Xbox One S, teraz może być ku temu dobra okazja. Po pierwsze, do zestawu dołączona jest jedna z najgorętszych gier ostatnich miesięcy:"Stworzona przez twórców bestsellerowego fenomenu na komputery PC gra PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS rzuca graczy w środek zaciętej walki o przetrwanie, której celem jest pozostanie ostatnią osobą przy życiu. Zdobywaj zapasy i znajduj broń, aby się uzbroić i stanąć do walki z rywalami w pojedynkę lub w trakcie starcia oddziałów. Pozostań ostatnim graczem wśród żywych w niesamowitej grze, pełnej zwrotów akcji podnoszących poziom adrenaliny". Po drugie, bezpłatny Xbox Game Pass w miesięcznej subskrypcji daje dostęp do ponad 100 gier z trzech generacji - Xbox, Xbox 365 i Xbox One - dostępnych do zagrania na jednej konsoli.

Zestaw PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS z konsolą Xbox One S (1 TB) jest już dostępny w przedsprzedaży. Jego cena w polskim Microsoft Store wynosi 1399 zł. Premiera zestawu już za równe 2 tygodnie, 20.02.2018 r.

Krzysztof Sulikowski
6 lutego 2018, 17:59
554
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
6 lutego 2018, 17:59
554
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.