Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Microsoft promuje szybką synchronizację w Edg...

Microsoft promuje szybką synchronizację w Edge

W naszym ostatnim teście wydajności przeglądarek udowodniliśmy, że Edge jest bardzo dobrą przeglądarką która pomimo kilku wad, jest warta uwagi. Mimo kiepskiego startu i niezbyt udanego PR ze strony Microsoftu, Edge ma szansę stać się godną konkurencją dla gigantów rynku przeglądarek. Microsoft stale walczy o poprawę wizerunku Edge, nie tylko silnie go promując, lecz również realnie rozwijając jego funkcje i wprowadzając niezbędne poprawki.

Edge Synchronizacja Reklama

Nowa reklama którą opublikował Microsoft, jest krótka i dotyczy w zasadzie jednej rzeczy - synchronizacji. Jest to jedna rzeczy, które w naszym teście wymieniono jako istotną wadę Edge. Osoba na co dzień korzystająca z przeglądarki zarówno na komputerze jak i smartfonie, jest przyzwyczajona do bardzo wygodnej synchronizacji między oboma urządzeniami, tak jak to działa na przykład w Chrome. Teraz korzystając z Edge na Android i iOS możemy cieszyć się dobrodziejstwem synchronizacji przeglądanych treści, za pomocą zaledwie jednego kliknięcia. Możemy w ten sposób szybko przenieść się z telefonu na komputer i odwrotnie. Jest to jedna z wielu nowych funkcji Edge, który potrafił znaleźć swoją niszę, oferując na przykład wbudowaną obsługę książek elektronicznych co jest niespotykaną u konkurencji funkcją. Jednak Microsoft musi rozwijać Edge nie tylko dodając nowe, innowacyjne rozwiązania, lecz również naganiając konkurencję uzupełniając przeglądarkę o znane i lubiane funkcje, których w niej na chwilę obecną nie uświadczymy.

Edge stale się rozwija, a dzięki raczkującej wciąż obsłudze wielu platform, ma szansę stać się bardzo popularną przeglądarką. Microsoft ma szansę w tym wyścigu jeśli tylko wykorzysta swoją niezaprzeczalna dominacje na rynku komputerów, nie wmuszając jednocześnie niczego użytkownikom - broniąc się jakością. Użytkownicy nie są głupi i wybiorą lepsze oraz wygodniejsze rozwiązanie. Edge ma potencjał, w przeciwieństwie do swojego poprzednika - IE. Przeglądarka Edge, która jest wbudowana w system Windows 10, jest od końca zeszłego roku dostępna również w sklepach z aplikacjami systemów iOS i Android.

Wojciech Błachno
6 lutego 2018, 09:47
638
Odsłony
Wojciech Błachno
6 lutego 2018, 09:47
638
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.