Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Do Dynamics 365 for Retail trafiły nowe funkc...

Do Dynamics 365 for Retail trafiły nowe funkcje

W ofercie Microsoftu znajduje się cała gama zaawansowanych rozwiązań przeznaczonych dla przedsiębiorców. Oczywiście pomiędzy tymi uniwersalnymi, które przydać mogą się w każdej firmie, w portfolio giganta z Redmond znajdziemy również usługi skierowane w nieco bardziej sprecyzowanym kierunku. Jedną z nich jest oczywiście Dynamics 365 for Retail, czyli skierowana do przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą propozycja Microsoftu, dzięki której zaspokojenie potrzeb klientów staje się prostsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Oczywiście mamy tu do czynienia ze stałym rozwojem niezbędnych mechanizmów, bowiem gigant nie spoczywa na laurach, stale intensyfikując pracę nad swoimi rozwiązaniami dla firm.

Dynamics 365 for Retail

W ostatnim czasie w Dynamics 365 for Retail pojawiło się kilka wyjątkowo przydatnych funkcji, dostępnych obecnie jedynie w formie podglądowej – mowa tu o takich usprawnieniach, jak między innymi przypisanie konkretnym współpracownikom odpowiednich zadań. Dzięki temu będą oni nie tylko wiedzieli czym mają się w danym momencie zająć, lecz otrzymają również drobiazgowe powiadomienia na temat pilnych zleceń. Przydatna powinna być także funkcja odpowiedzialna za uzupełnienie stanów magazynowych, dzięki czemu pracownicy będą w stanie wypełniać zamówienia złożone za pośrednictwem innych POS (Point Of Sale) jeszcze efektywniej. Poprawiona została także widoczność stanów magazynowych, dzięki czemu sprzedający otrzyma dokładniejszy i klarowniejszy wgląd w to, ile danego produktu znajduje się jeszcze w magazynach należących do firmy. Powiązana jest z tym pośrednio ulepszona widoczność zasobów, dzięki której podejrzeć można ilość produktów już zarezerwowanych bądź znajdujących się w kolejce zamówień.

Wdrożenie nowych funkcji do stabilnej wersji Dynamics 365 for Retail ma mieć miejsce jeszcze na początku bieżącego roku, jednak dokładniejsza data nie jest obecnie znana. Z pewnością przyczyni się to znacznego wzrostu atrakcyjności usługi oferowanej przez Microsoft, bowiem jej nowe możliwości powinny znacząco odbić się na efektywności podjętych działań.

Amadeusz Labuda
16 stycznia 2018, 14:26
556
Odsłony
Amadeusz Labuda
16 stycznia 2018, 14:26
556
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.