Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Darmowa aktualizacja do Windows 10 jeszcze ty...

Darmowa aktualizacja do Windows 10 jeszcze tylko przez kilka dni!

Powoli zbliża się zakończenie roku kalendarzowego, co oczywiście oznacza jednocześnie wygaszenie wielu promocji oferowanych przez firmy powiązane z technologią – Microsoft nie jest w tym przypadku żadnym wyjątkiem. Już z końcem grudnia przestanie być dostępna jedna z form darmowej aktualizacji do Windows 10, o której pisaliśmy swego czasu na naszym portalu – dokładniej rzecz ujmując, mowa tu o ofercie kierowanej dla klientów korzystających z technologii pomocniczych opracowanych przez Microsoft. W praktyce nie ogranicza się to jednak wyłącznie do nich…

Podstawowe informacje na temat oferty

Jedna z najistotniejszych cech wspomnianej formy aktualizacji jest jej dostępność. Mimo iż cała oferta jest skierowana generalnie do osób korzystających z technologii pomocniczych (a więc ułatwień takich jak chociażby narrator czy lupa), to w praktyce skorzystać może z niej każdy posiadacz legalnego Windows 7 bądź Windows 8. Spowodowane jest to brakiem jakiegokolwiek mechanizmu weryfikacji, co rzecz jasna wiele osób skrzętnie wykorzystało. Jakkolwiek by nie było, Microsoft stwierdził iż od czasu premiery Windows 10 upłynęło już wystarczająco dużo czasu, by wszyscy zainteresowani zdążyli załapać się na tą właśnie ofertę – z tego właśnie powodu okres jej obowiązywania ograniczony został do 31 grudnia 2017 roku. Co prawda istnieje szansa, że cała akcja zostanie przedłużona, jest ona jednak relatywnie mała.

Warto przy tym wszystkim wiedzieć, że nie wszystkie wersje systemu Microsoftu objęte są możliwością aktualizacji podczas korzystania z opisanej oferty. Wyłączone są wersje Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise oraz Windows RT/RT 8.1. Tak więc jeśli zależy Wam na skorzystaniu z darmowej aktualizacji do systemu Windows 10, radzimy się pośpieszyć. Niezbędny plik aktualizacyjny oraz szczegółowe informacje na temat oferty znaleźć możecie na oficjalnej stronie Microsoft, w pełni poświęconej temu właśnie zagadnieniu. Jeśli zaś chcecie dowiedzieć się jak przeprowadzić cały proces, zapraszamy do artykułu Jak za darmo zaktualizować system Windows 10 Fall Creators Update znajdującego się na łamach naszego portalu.

Amadeusz Labuda
27 grudnia 2017, 08:58
1 689
Odsłony
Amadeusz Labuda
27 grudnia 2017, 08:58
1 689
OdsłonyKomentarze

Nie wiem czemu ale u mnie nie dziala
Paweł, 6 stycznia 2018, 13:30

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.