Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

BMW ujawnia szczegóły współpracy z Microsoft ...

BMW ujawnia szczegóły współpracy z Microsoft HoloLens

O współpracy Microsoftu z BMW pisaliśmy już na CentrumXP wielokrotnie, przede wszystkim w kontekście Connected Vehicle Platform, czyli integracji Cortany, Azure i Office 365 z systemami samochodowymi. Niemiecki gigant motoryzacyjny współpracuje też jednak z platformą HoloLens, przy pomocy której przekształca on doświadczenie zakupów i personalizacji BMW X2.

BMW X2 Holo Experience - jak wskazuje sama nazwa - to doświadczenie pozwalające klientom BMW poznać nowy model w sposób interaktywny. "Zabawne wyzwania idą tu w parze z elementami kreatywnymi" - głosi oświadczenie prasowe BMW - "Przykładowo, BMW X2 trzeba wyprowadzić z labiryntu albo wybrać nowy kolor w lakierni. BMW X2 Holo Experience powraca do elementów kampanii, by zapewnić wysoką rozpoznawalność [marki] i zakończyć wszystko holograficznym selfie użytkownika do udostępnienia w mediach społecznościowych. Potencjalni klienci mogą też zabrać BMW X2 na jazdę testową".

"X2 przypadnie do gustu względnie nowej, młodej i swobodnie poruszającej się w świecie cyfrowym grupie docelowej, która poszukuje też unikalnych i nowoczesnych doświadczeń komunikacji - mówi Uwe Dreher, głowa Brand Communication BMW - "Holo Experience zapewnia ten pożądany, techniczny efekt 'wow', który - mamy nadzieję - zmaksymalizuje nasze dotarcie do tej grupy docelowej w zabawny i rozrywkowy sposób z użyciem innowacyjnej technologii". BMW X2 Holo Experience, które oparte jest na Microsoft HoloLens i Windows Mixed Reality, będzie dostępne w wielu krajach u wybranych dilerów BMW, zarówno w ekskluzywnych "zamkniętych pokojach", jak też i w innych formatach pokroju Brand Experience Centre.

Z zestawu rzeczywistości mieszanej od Microsoft skorzystało już kilku partnerów motoryzacyjnych, by rozszerzyć doświadczenia nie tylko zakupu i personalizacji, ale i samego projektowania aut. W ostatnich latach pisaliśmy m.in. o współpracy z Volvo i Volkswagen.

Krzysztof Sulikowski
13 listopada 2017, 13:46
958
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
13 listopada 2017, 13:46
958
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.