Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Nie masz czasu na granie? Microsoft zatrudni ...

Nie masz czasu na granie? Microsoft zatrudni Ci kamerdynera

Chyba każdy gracz wie, jak to jest, gdy zanurzymy się w świecie gry i wciągnie to nas na długie godziny. Zapomnieć można wtedy o całym świecie, wliczając w to obowiązki domowe. Porozrzucane z finezją ubrania i niedojedzone kawałki pizzy mogą zamienić się w nową formę życia, czego zza ekranu można nawet nie dojrzeć. Jeśli mamy trudności z podjęciem decyzji, czy zająć się obowiązkami, czy graniem, Microsoft przychodzi z małą pomocą.

Dysponowanie czasem wolnym uchodzi dziś za normę, a nie przywilej nielicznych, jednak któż nie marzy, by mieć go jeszcze więcej? Na pewno nie gracze. Jeśli nie masz czasu na swojego Xboksa One X i przy okazji mieszkasz w Danii, Szwecji, Norwegii lub Finlandii, Xbox Nordic oferuje Ci okazję życia. Dzięki nowemu konkursowi ButlerService możesz wygrać usługi kamerdynera na okres tygodnia. Jak wyjaśnia Xbox Nordic, "Nie pozwól, by ślicznego wyścigu w Forzy zakłóciła śmierdząca sterta ubrań, by wspaniałej rozgrywki w Shadow of War zrujnował zlew pełen naczyń lub by niesamowita misja w Assasin's Creed poszła w odstawkę przez brudne okna".

Xbox Butler

Lista rzeczy, w których wyręczyć nas może kamerdyner, jest dość obszerna i w jej skład wchodzi mycie okien i podłogi, porządkowanie, opieka nad domem, zmywanie naczyń, robienie prania, prasowanie, sprzątanie, asysta osobista, składanie ubrań, słanie łóżka, wyprowadzanie psa, wspólna gra, ścieranie kurzy, odkurzanie i zamawianie jedzenia. Wszystko to, by - jak mówi Xbox Nordic - "dać graczom więcej czasu na granie".

Konkurs powstał przy współpracy z agencją reklamową Marvelous. Przystąpić do niego można, rejestrując się po prostu na stronie Xbox Butler, podając swój Xbox Gamertag i powód, dla którego chcielibyśmy wygrać. Możliwość zgłaszania się potrwa do 30 listopada. Zwycięzcy mogą liczyć na dwie czterogodzinne usługi kamerdynera w ciągu tygodnia, czyli osiem godzin niczym niezmąconej gry na swojej ulubionej konsoli.

Krzysztof Sulikowski
10 listopada 2017, 03:20
1 248
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
10 listopada 2017, 03:20
1 248
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.