Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

O czym będzie mowa na Microsoft Tech Summit w...

O czym będzie mowa na Microsoft Tech Summit w Warszawie?

Microsoft Tech Summit to globalne tournée, które zawita do 14 miast na świecie. Wystartuje ono 16 listopada w Sydney i zakończy się w dniach 25-26 kwietnia 2018 r. w Warszawie. W stałym, dwudniowym programie konferencji znajdziemy keynote'y dotyczące Azure i Microsoft 365, a także dodatkowe sesje i spotkania dla profesjonalistów IT i deweloperów. Zakres tematyczny rozciąga się więc siłą rzeczy na Windows 10, Office 365 i Enterprise Mobility and Security. Uczestnicy mogą ponadto liczyć na szczegółowe sesje związane z Microsoft Teams.

Microsoft Tech Summit - Warszawa 2018

Zacznijmy od tego, dlaczego - zdaniem Microsoft - warto uczestniczyć w Tech Summit. Po pierwsze, by doskonalić swoje umiejętności posługiwania się chmurą. Na wydarzeniu gościć będą najważniejsi inżynierowie związani z Microsoft Azure i Microsoft 365. Po drugie, by pogłębić wiedzę z naszego obszaru. Tech Summit kierowany jest zarówno do stawiających pierwsze kroki, jak i zaawansowanych użytkowników chmury, do deweloperów aplikacji i dostawców zoptymalizowanych rozwiązań. Na konferencji odbędzie się ponad 80 zróżnicowanych sesji, zaczynając od keynote'ów, kończąc na bezpośrednich laboratoriach. Po trzecie, by nawiązać kontakt z ekspertami. Microsoft Tech Summit będzie posiadał tzw. event Hub, czyli miejsce, gdzie można spotkać ekspertów i zadać im pytania, poszerzyć sieć kontaktów, odwiedzić centrum społecznościowe i nie tylko. Po czwarte, by zaczerpnąć inspiracji. Chmura odmienia sposoby życia i pracy, a Microsoft Cloud może pomóc w przeprowadzeniu cyfrowej transformacji firmy i wpłynąć korzystnie na jej przyszłość.

Microsoft Tech Summit - Warszawa 2018

Na Microsoft Tech Summit gościć będzie zespół Microsoft Teams, który poinformował o tematyce sesji. Dowiemy się z nich, jak współpracować przy użyciu platformy Microsoft Teams, jak przekształcić sposoby komunikacji z użyciem Microsoft Teams i Skype dla Firm, jak wygląda architektura platformy, wliczając w to funkcje bezpieczeństwa i zgodności, oraz jak budować nowoczesne aplikacje dla zespołów z użyciem Microsoft Teams Platform.

Microsoft Tech Summit Warsaw odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2018 r. w centrum Expo XXI w Warszawie. Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się 24 stycznia. Więcej informacji znaleźć można na stronie https://www.microsoft.com/pl-pl/techsummit/warsaw.

Krzysztof Sulikowski
8 listopada 2017, 18:24
1 564
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
8 listopada 2017, 18:24
1 564
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.